20 Σεπ

ΔΙΑΝΕΜΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΕΝΤΥΠΩΝ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΔΙΑΝΕΜΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΕΝΤΥΠΩΝ (ΚΩΔ. D2D)

Ζητούνται άτομα επικοινωνιακά , καλής εμφάνισης , 18-45 ετών για διανομή φυλλαδίων σε όλη την Αττική. Επιθυμητή η προυπηρεσία σε διανομές με χάρτη. Καθημερινή πρωινή απασχόληση, συνεχής εκπαίδευση και υψηλές αποδοχές με δυνατότητα άμεσης πρόσληψης. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό, μέσω e-mail : hr@greenpromotions.gr

Telephone
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ

Σχετικες Αγγελιες

07 Νοε
Πανελλήνια [G. P. GREEN PROMOTIONS & SALES MON/ΠΗ ΙΚΕ ]

Διανεμητές/τριες Εντύπων Κωδικός: D2D Ο διανεμητής είναι υπεύθυνος για τη σωστή διανομή εντύπων των πελατών της εταιρίας σε όλη την Αττική. Προσόντα: Συνεπής Επικοινωνιακός Καλή εμφάνιση Προσανατολισμός, χρήση χάρτη Δυνατότητα εργασίας σε όλη την Αττική 18-50 ετών Προσφέρουμε: Υψηλές αποδοχές

16 Νοε
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., πρωτοπόρος στον κλάδο της, διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας. Στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει Διευθυντές/τριες Καταστημάτων Μαζικής Εστίασης Κωδικός: ΔΚ_ΒΠ Προφίλ υποψηφίου:

15 Νοε
Αθήνα [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Επιθυμούν να προσλάβουν: 2 Πωλητές / Πωλήτριες (Βόρεια Προάστια)

15 Νοε
Αθήνα [MED ΑΒΕΕ]

Η εταιρεία μαγιό-εσωρούχων Med αναζητά συνεργάτες για τα καταστήματα της στην Αττική Απαραίτητα προσόντα -εμπειρία -καλή γνώση Αγγλικών -διάθεση για

15 Νοε
Αθήνα [MANPOWER]

Πωλητές/-τριες Καταστήματος Τηλεπικοινωνιών (Χαλάνδρι Βριλήσσια) Διαθέτεις εμπειρία στην πώληση εντός καταστήματος; Είσαι επικοινωνιακός και στοχεύεις στη βέλτιστη εξυπηρέτηση του πελάτη; Τώρα έχεις τη δυνατότητα να απασχοληθείς για λογαριασμό franchise καταστήματος! Ο πελάτης: Η ManpowerGroup Greece,