18 Ιουλ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΝΤΟΣ.
Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Έ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Επιθυμητά Προσόντα: ΕΩΣ 45 ΕΤΩΝ, ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ.
Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, ΕΝΣΗΜΑ , ΥΨΗΛΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΠΟΔΟΧΩΝ.

Telephone
ΣΤΑΜΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

17 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Θανάσης ]

Καβαλάρι Θεσσαλονίκης, για πλήρη απασχόληση, τηλ : 6974845059

17 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Emporio Grama]

Ζητείται έμπειρη πωλήτρια για το κατάστημα γυναικείων ρούχων GRAMA στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: grama@grama.gr

15 Οκτ
Πολύκαστρο [Αλέξανδρο]

Ζητείται πωλήτρια καθημερινά από Δευτέρα έως Σάββατο Σε διάφορες συνοικίες της Θεσσαλονίκης τιμή 20 ευρώ πληρωμή αυθημερόν Η δουλειά είναι από τις 9 το πρωί έως τις 2 το μεσημέρι

10 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΜΕΤΑΛΙΚΑ Α.Ε.]

ΟΔΗΓΟΣ Γ' με καρτα ψηφιακου ταχογραφου Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Με εμπειρια στη διανομη [μεταφορικες] Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Αποστειλατε βιογραφικο στο παρακατω φαξ η μαιλ.

10 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Στρατουδάκης ΕΠΕ]

Διανομέας με μηχανάκι Αρμοδιότητες: Παράδοση εμπορευμάτων σε συνεργεία και ΚΤΕΛ Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία απαραίτητη Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Βασικό μισθό έξοδα μετακίνησης κατά την εργασία Βιογραφικά να σταλούν στο cvjobreq@gmail.com αναφέροντας την θέση ''Διανομέας''