18 Ιουλ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΝΤΟΣ.
Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Έ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Επιθυμητά Προσόντα: ΕΩΣ 45 ΕΤΩΝ, ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ.
Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, ΕΝΣΗΜΑ , ΥΨΗΛΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΠΟΔΟΧΩΝ.

Telephone
ΣΤΑΜΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

06 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Κώστας]

ΟΔΗΓΟΣ Αρμοδιότητες: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΣΕ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΕΛΦΩΝ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6945333531 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 12:00 ΜΕ 14:00 Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

25 Ιουλ
Αθήνα [Advisor]

Ζητείται για άμεση πρόσληψη συνταξιούχος οδηγός για μη επαγγελματικό αυτοκίνητο που να γνωρίζει τις ευρύτερες περιοχές του Θριασίου (Ελευσίνα, Ασπρόπυργο, Μενίδι, Λιόσια) Tηλ 2105576682 09:00-16:00

19 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΦΛΕΙΒΟΡ ΦΑΚΤΟΡΙ ΑΕ]

ΟΔΗΓΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ Π.Ε.Ι., ΚΑΤΟΧΟΣ ΚΑΡΤΑΣ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ, ΓΝΩΣΗ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΩΝ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ. Επιθυμητά Προσόντα: ΣΥΣΤΑΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ

13 Αυγ
Αθήνα [ΒΑΣΙΛΗΣ]

Ζητείται οδηγός στην Αθήνα. Κάτοχος διπλώματος Ε΄ κατηγορίας με εμπειρία στα επικαθήμενα. Για δρομολόγια Ελλαδα Ιταλια Αρμοδιότητες: οδηγος Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος διπλώματος Ε΄ κατηγορίας Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

10 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο