18 Ιουλ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΝΤΟΣ.
Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Έ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Επιθυμητά Προσόντα: ΕΩΣ 45 ΕΤΩΝ, ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ.
Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, ΕΝΣΗΜΑ , ΥΨΗΛΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΠΟΔΟΧΩΝ.

Telephone
ΣΤΑΜΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Οδηγός Tουριστικού Λεωφορείου ζητείται από γραφείο γενικού τουρισμού στη Θεσσαλονίκη για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 από Κασσάνδρα ή Σιθωνία. Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Δίπλωμα Δ' κατηγορίας Πιστοποιητικό επαγγελματικής ικανότητας (ΠΕΙ) Κάρτα ψηφιακού ταχογράφου

19 Μαρ
Θεσσαλονίκη [MONGO]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΛΑΝΤΖΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΣΙΑΤΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 6980809376 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ: anestis@mongo.gr

19 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα καιμέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο διανομής στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης

15 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Διασώστης / Οδηγός Ασθενοφόρου Απαραίτητα προσόντα: Πιστοποίηση από το ΕΚΑΒ Εμπειρία στην οδήγηση Πλήρης απασχόληση Περιοχή εργασίας: Θεσσαλονίκη [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Αναγράφοντας τον κωδικό «100». Τα στοιχεία που θα υποβάλετε θα χρησιμοποιηθούν μόνο από

14 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Hotel apollon]

Ζητείται άντρας γενικών καθηκόντων σε μικρό ξενοδοχείο στην Σαρτη Χαλκιδικης Αρμοδιότητες: ρεσεψιόν, εξυπηρέτηση πελατών, υπεύθυνος χώρου Απαραίτητα Προσόντα: γνώση αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: γνώση γερμανικής γλώσσας, δίπλωμα οδήγησης Η εταιρία προσφέρει: καλές αποδοχές, διαμονή, ημιδιατροφη