17 Ιουλ

Internet Solutions Specialist - Ζάκυνθος

Δήμος Ζακύνθου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Internet Solutions Specialist - Ζάκυνθος Προσφέρουμε μία απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες μέσω της τεχνολογίας πιο κοντά σε ό,τι αγαπούν. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και ψάχνουμε...

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαρ
Δήμος Ζακύνθου [CARETTA HOLIDAY VILLAGE ]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Caretta Holiday Village, που βρίσκεται στη Ζάκυνθο, ζητεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Μάγειρα Α' Β' Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας Προϋπηρεσία σε αντίστοιχες θέσεις Καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας Πιστοποίηση σε HACCP και πολύ καλή γνώση στη

23 Μαρ

Ο όμιλος ξενοδοχείων Caretta Holiday Village, που βρίσκεται στη Ζάκυνθο, ζητεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Service Εστιατορίου (Βοηθό Σερβιτόρου/ας) Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο (θα θεωρηθεί προσόν) Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση της αγγλικής Άριστη ικανότητα στην επικοινωνία, προσωπική

23 Μαρ

Ο όμιλος ξενοδοχείων Caretta Holiday Village που βρίσκεται στη Ζάκυνθο ζητεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019: Υπάλληλο Υποδοχής / Receptionist Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχα ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Άμεση και αποτελεσματική εξυπηρέτηση πελατών Γνώσεις ξένων γλωσσών: αγγλικά, επιθυμητή γνώση

20 Μαρ
Δήμος Ζακύνθου [PORTO ZANTE VILLAS & SPA]

Το πολυτελές συγκρότημα Porto Zante Villas Spa, βραβευμένο από τα παγκόσμια βραβεία τουρισμού ως το κορυφαίο πολυτελές ξενοδοχείο με βίλες στην Ευρώπη, μέλος των Small Luxury Hotels of the World, ζητεί Σερβιτόρα (Fine Dining) Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία σε ξενοδοχείο 5 αστέρων ή εστιατόριο fine dining Δυνατότητα

20 Μαρ

Το πολυτελές συγκρότημα Porto Zante Villas Spa, βραβευμένο από τα παγκόσμια βραβεία τουρισμού ως το κορυφαίο πολυτελές ξενοδοχείο με βίλες στην Ευρώπη, μέλος των Small Luxury Hotels of the World, ζητά Μάγειρα Α' για Ελληνική / Μεσογειακή Κουζίνα Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση σε κορυφαίο πολυτελές