17 Ιουλ

Internet Solutions Specialist - Ζάκυνθος

Δήμος Ζακύνθου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Internet Solutions Specialist - Ζάκυνθος Προσφέρουμε μία απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες μέσω της τεχνολογίας πιο κοντά σε ό,τι αγαπούν. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και ψάχνουμε...

Σχετικες Αγγελιες

28 Σεπ
Δήμος Ζακύνθου [VODAFONE]

Ειδικός της Ομάδας Ready - Ζάκυνθος Προσφέρουμε μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες, μέσω της τεχνολογίας, πιο κοντά σε ό,τι αγαπούν. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας, κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και

27 Σεπ
Δήμος Ζακύνθου [METRO]

Για το νέο μας κατάστημα στη Ζάκυνθο, επιθυμούμε να προσλάβουμε: Υπαλλήλους Τμήματος Κρεοπωλείου Απαιτούμενα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου Δίπλωμα σχολής Κρεοπωλών Επιθυμητή προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικές

27 Σεπ

Για το νέο μας κατάστημα στη Ζάκυνθο αναζητούμε: Διευθυντικά Στελέχη Βασικές αρμοδιότητες: Διασφάλιση της εύρυθμης και αποτελεσματικής λειτουργίας του καταστήματος Έλεγχος της τήρησης και εφαρμογής των διαδικασιών σύμφωνα με την πολιτική της εταιρίας Διαρκής παρακολούθηση των πωλήσεων

27 Σεπ

Για το νέο μας κατάστημα στη Ζάκυνθο, επιθυμούμε να προσλάβουμε: Υπαλλήλους Καταστήματος Απαιτούμενα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικές αποδοχές

25 Σεπ
Δήμος Ζακύνθου [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain, είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητούνται για εποχική απασχόληση για ξενοδοχειακή μονάδα που διαχειρίζεται η HotelBrain στη Zάκυνθο, για την παρακάτω θέση Καμαριέρες