17 Ιουλ

Πωλήτρια - Πανεπιστημίου

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 24 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για τα καταστήματά της: Πωλήτρια με εμπειρία στην εστίαση. Προφίλ...

Σχετικες Αγγελιες

26 Νοε
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για τα καταστήματά της: Πωλήτρια Παραγωγής Σάντουιτς με εμπειρία

17 Δεκ
Αθήνα [ΑΤΕΛΙΕ ΜΟΔΑΣ]

Ζητείται Πωλήτρια από ατελιέ γυναικείων ενδυμάτων - νυφικών στο Ν. Ψυχικό. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

14 Δεκ
Αθήνα [ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ]

*ΠΩΛΗΤΡΙΑ *ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΛΕΥΚΩΝ ΕΙΔΩΝ. Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΚΑΙ ΤΜΗΜΑ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΚΑΙ e-shops. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ Ο *ΠΡΟΣΧΑΡΟΣ

14 Δεκ

Πωλήτρια ,για το τμήμα εταιρείας, του φυσικού καταστήματος λιανικής πώλησης λευκών ειδών. Αρμοδιότητες: Πωλήτριας Απαραίτητα Προσόντα: Ευχέρεια λόγου και επικοινωνίας, πρόσχαρη, γνώση του αντικειμένου και διάθεση να μάθει. Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση, γνώση Η/Υ , Δίπλωμα ΙΧ , Γνώση ξένων γλωσσών. Η εταιρία προσφέρει: Βασικό πακέτο αποδοχών και θα συνεκτιμηθούν προσόντα. Ευέλικτο ωράριο. Η εταιρεία διαθέτει παράλληλα τμήμα χονδρικής...

13 Δεκ
Αθήνα [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των