17 Ιουλ

Ηotel Μanager

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

HotelBrain, an independent company specializing in hotel management, consulting and development, is currently seeking to recruit for a managed hotel, professional for the position of Ηotel Μanager Greece All (code: HM GRAL) Responsible to provide customer focused service to the guests, responsible for the day-to-day management of the hotel and its staff, managing budgets and financial plans, recruiting, training and monitoring staff. Qualifications: Degree in Hospitality / Tourism 2-3 years minimum experience as a Hotel Manager preferably in a Luxury Boutique Hotel...

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαρ
Πανελλήνια [Possidi Holidays SA]

Το ξενοδοχείο Possidi Holidays Resort Suites Hotel ενδιαφέρεται να προσλάβει για την καλοκαιρινή περίοδο 2019 άτομο στην παρακάτω θέση: Maître d'Ηôtel Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Γνώση προγραμμάτων ανάλογα με τη θέση Εργασιακή οργάνωση και πνεύμα συνεργασίας Προσφέρουμε:

07 Μαρ
Πανελλήνια [Constantinou Bros Hotels]

Η εταιρία Constantinou Bros Hotels ζητεί για άμεση εργοδότηση στις ξενοδοχειακές μονάδες της στην Πάφο της Κύπρου Maitre d' Ηotel Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα ξενοδοχειακής ή άλλης τριτοβάθμιας σχολής σε συναφή κλάδο σπουδών Άριστη γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

06 Μαρ
Πανελλήνια [G-HOTELS]

Από την ξενοδοχειακή αλυσίδα G-Hotels στην Καλλιθέα Χαλκιδικής ζητείται για τη θερινή περίοδο και για εποχική εργασία Maitre d' Hotel Απαραίτητα προσόντα: Πολυετής προϋπηρεσία σε μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες με εστιατόριο στο συγκεκριμένο αντικείμενο είναι απαραίτητη Πολύ καλή γνώση της γερμανικής

28 Φεβ

Από την ξενοδοχειακή αλυσίδα G-Hotels στην Καλλιθέα Χαλκιδικής ζητείται για τη θερινή περίοδο και για εποχική εργασία Maitre d' Hotel Απαραίτητα προσόντα: Πολυετής προϋπηρεσία στο συγκεκριμένο αντικείμενο σε μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες με εστιατόριο είναι απαραίτητη Πολύ καλή γνώση της αγγλικής

23 Μαρ
Πανελλήνια [An award winning 5-star resort]

An award winning 5-star resort member of an International Hotel Chain in the Ionian Islands is seeking: Sushi Chef / Japanese Cuisine Chef Requirements: Previous experience in a similar position at a world class luxury hotel or restaurant Professional appearance attitude Organizational spirit Hotel offers: Guidance to meet its highest quality standards Ability to work in a resort that attracts some of the world’s most prominent demanding clientele Accommodation...