17 Ιουλ

υπάλληλος γραμματειακης υποστήριξης

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

απο μεγάλο εκπαιδευτικό οργανισμό ζητείται γραμματέας με απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνωση χειρισμού Η/ Υ.
Άριστη γνώση Word, Excel, Internet.
Καλή γνώση και χειρισμός Αγγλικής γλώσσας.
Άνεση / Ευχέρια στην επικοινωνία.

Σχετικες Αγγελιες

09 Αυγ
Πανελλήνια [ΑΦΟΙ ΦΙΛΟΣΙΔΗ ΑΕ]

Η Αφοί Φιλοσίδη Α.Ε., εξουσιοδοτημένος έμπορος της Kosmocar A.E., ζητά για άμεση πρόσληψη Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης Απαραίτητα προσόντα: Ευχέρεια και άνεση λόγου Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ Γρήγορη δακτυλογράφηση Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας Αποτελεσματική οργάνωση και τήρηση

08 Αυγ
Αθήνα [ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ Α.Ε.]

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης Η ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ Α.Ε. η οποία ασχολείται με διαγωνισμούς και προμήθειες του δημοσίου επιθυμεί να προσλάβει έναν υπάλληλο για γραμματειακή υποστήριξη με εμπειρία στο χώρο των δημόσιων διαγωνισμών . Αρμοδιότητες Θέσης: - Διαχείριση του τηλεφωνικού κέντρου της εταιρείας - Πρωτόκολλο - Σύνταξη επιστολών - Προετοιμασία φακέλων διαγωνισμών - Διαχείριση συμβάσεων με πελάτες Προφίλ / Προσόντα Υποψηφίου - Πτυχίο...

... Α.Ε.Ι. – Τ.Ε.Ι
- Άριστη γνώση της Αγγλικής και άριστη γνώση χρήσης Η/Υ
- Καλή χρήση του προφορικού και γραπτού λόγου
- Γνώση του συστήματος ηλεκτρονικών διαγωνισμών – ΕΣΗΔΗΣ
- Δίπλωμα οδήγησης
- Συνέπεια, διακριτικότητα και εχεμύθεια
- Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Αποστείλατε βιογραφικό με φωτογραφία στην ηλεκτρονική διεύθυνση: cv@zouboulakis.gr

Tags:

27 Ιουλ

26 Ιουλ
Αθήνα [Γραφείο Αντιπροσωπείας Εργοστασίων Ειδών Υγιεινής]

ΓΡΑΦΕΙΟ αντιπροσωπείας εργοστασίων εξωτερικού ειδών υγιεινής και πλακιδίων ζητεί κοπέλα για γραμματειακή υποστήριξη, χωρίς οικογενειακές υποχρεώσεις.

17 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων]

Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει: Υπάλληλο Marketing Προφίλ υποψηφίου: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον δύο ετών Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ στο Marketing ή στη διοίκηση επιχειρήσεων Επιθυμητός μεταπτυχιακός τίτλος σε σχετικό