17 Ιουλ

υπάλληλος γραμματειακης υποστήριξης

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

απο μεγάλο εκπαιδευτικό οργανισμό ζητείται γραμματέας με απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνωση χειρισμού Η/ Υ.
Άριστη γνώση Word, Excel, Internet.
Καλή γνώση και χειρισμός Αγγλικής γλώσσας.
Άνεση / Ευχέρια στην επικοινωνία.

Σχετικες Αγγελιες

11 Δεκ
Αθήνα [ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Ζητείται Υπάλληλος γραμματειακής υποστήριξης από ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο στο κέντρο της Αθήνας. Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης (Ωράριο εργασίας 11

11 Δεκ
Αθήνα [A LINK IMPORT & EXPORT]

Ζητείται Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης από εισαγωγική - εξαγωγική εταιρεία με έδρα στην Καλλιθέα Αττικής. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

29 Νοε
Δυτικής Αττικής [KVADA ΑΕ]

Μεγάλη βιομηχανική εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο της βιομηχανίας πετρελαίων και αερίων, παραγωγής ενέργειας και γενικών κατασκευαστικών έργων αναζητά άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης: Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ/ΤΕΙ

11 Δεκ
Αθήνα [JUST PILATES]

Το Just Pilates Studio στο κέντρο της Αθήνας, επιθυμεί να προσλάβει Υπάλληλο εξυπηρέτησης πελατών & γραμματειακής υποστήριξης. Θέση εργασίας μερικής

10 Δεκ
Αθήνα [EXPRESS PUBLISHING ΑΕΕ]

Κέντρο ξένων γλωσσών με έδρα τα Άνω Πατήσια ζητά Υπάλληλο για την Γραμματειακή Υποστήριξη του κέντρου. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης σχολής Γνώση αγγλικών Άριστος χειρισμός Η/Υ (Microsoft Office) Προσφέρεται μόνιμη και πλήρης απασχόληση, μισθός ικανοποιητικός. [Για να στείλετε το