17 Ιουλ

υπάλληλος γραμματειακης υποστήριξης

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

απο μεγάλο εκπαιδευτικό οργανισμό ζητείται γραμματέας με απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνωση χειρισμού Η/ Υ.
Άριστη γνώση Word, Excel, Internet.
Καλή γνώση και χειρισμός Αγγλικής γλώσσας.
Άνεση / Ευχέρια στην επικοινωνία.

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Υπάλληλος Τεχνικής Υποστήριξης Πωλήσεων / Ζωοτροφές (SAL 2203) Θεσσαλονίκη Περιγραφή: Κορυφαία βιομηχανία παραγωγής και εμπορίας ζωοτροφών με έδρα τη Θεσσαλονίκη και πανελλαδική παρουσία, αναζητά στέλεχος για την Τεχνική Υποστήριξη των Πωλήσεων των προϊόντων της. Καθήκοντα θέσης: Ο/Η

19 Μαρ
Πανελλήνια [ΔΕΙΠΝΟΣΟΦΙΣΤΗΡΙΟΝ]

Το Δειπνοσοφιστήριον αναζητά Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης – Reception Desk που θα στελεχώσει το τμήμα της εταιρίας. Ωράριο: 6ήμερο κυλιόμενο Αρμοδιότητες: Διαχείριση επικοινωνίας (τηλέφωνα, e-mails κ.λπ.) Αρχειοθέτηση και γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης Άμεση επικοινωνία με όλα τα

06 Μαρ
Πανελλήνια [ICAP EMPLOYMENT SOLUTIONS]

Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της, πανελλήνιου επαγγελματικού συλλόγου που δραστηριοποιείται στον κλάδο της υγείας, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη θέσης Υπαλλήλου Γραμματειακής Υποστήριξης Αρμοδιότητες: Διαχείριση τηλεφωνικών και ηλεκτρονικών επικοινωνιών Εξυπηρέτηση

25 Φεβ
Πανελλήνια [Νέος πάροχος ηλεκτρικής ενέργειας]

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης Ζητούνται άτομα για γραμματειακή υποστήριξη από νέο πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτοι δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Γνώση χειρισμού Η/Υ Η εταιρία προσφέρει: Σύμβαση διάρκειας αορίστου χρόνου Σταθερό μηνιαίο μισθό, μεγαλύτερο

25 Μαρ
Αθήνα [OPTIMAL HR GROUP]

Υπάλληλος Τηλεφωνικής Τεχνικής Υποστήριξης (TSR) Η Optimal HR Group για λογαριασμό της Vodafone αναζητά υπαλλήλους τηλεφωνικής τεχνικής υποστήριξης. O/Η κάτοχος της θέσης θα εργάζεται σε κάποια από τις εγκαταστάσεις της Vodafone στην Αθήνα 5 ημέρες την εβδομάδα, από Δευτέρα έως Κυριακή, 8 ώρες ημερησίως, σε