17 Ιουλ

Υπάλληλος Γραφείου σε εταιρεία που ασχολείται με τον τουρισμό για διαχείριση κρατήσεων.

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος Γραφείου σε εταιρεία που ασχολείται με τον τουρισμό για διαχείριση online κρατήσεων. Απαραίτητα προσόντα: ? Απόφοιτος/η τριτοβάθμιας εκπαίδευσης ? Τουλάχιστον 3 - 5 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας ? Καλή γνώση προγραμμάτων office ? Άριστη γνώση της αγγλικής και μίας δεύτερης ευρωπαϊκής...

Σχετικες Αγγελιες

04 Δεκ
Αθήνα [ΠΟΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗ]

Ζητείται Υπάλληλος από εταιρεία διαχείρισης & τουριστικής εκμεταλλεύσεως ακινήτων στο κέντρο της Αθήνας . Τύπος απασχόλησης : Πλήρους ή

03 Δεκ
Αθήνα [TADEX APARTMENTS]

Ζητείται Υπάλληλος Κρατήσεων από εταιρεία στην Αθήνα (περιοχή Χίλτον) , η οποία δραστηριοποιείται στον κλάδο του τουρισμού. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

18 Νοε
Αθήνα [LYSI-THERM]

Ζητείται Υπάλληλο Γενικών Καθηκόντων από εταιρεία διαχείρισης κτιρίων με έδρα στο κέντρο της Αθήνας (περιοχή Ζωγράφου). Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

14 Δεκ
Αθήνα [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Μeccanica Group S.A. για τα γραφεία της στην Αθήνα, επιθυμείν να προσλάβει Υπάλληλο Γραφείου Προσόντα: Άριστη γνώση του συστήματος Εργάνη Άριστη γνώση της σοφίτας του MS Office και ιδιαίτερα Excel Γνώση προγραμμάτων Ε-Net Προϋπηρεσία σε τμήμα Hr εταιρείας ή οργανισμού [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ

13 Δεκ
Αθήνα [Elia Ermou Athens Hotel]

Η Elia Ermou Athens Hotel είναι ένα νεόδμητο, καινοτόμο ξενοδοχείο στην πλατεία Συντάγματος επί της οδού Ερμού, το οποίο διαθέτει 125 δωμάτια. Επιθυμεί για την άμεση έναρξη της λειτουργίας του: Υπάλληλο Κρατήσεων (Κωδικός 002) Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο τουριστικής σχολής Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε