17 Ιουλ

Υπάλληλος Γραφείου σε εταιρεία που ασχολείται με τον τουρισμό για διαχείριση κρατήσεων.

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος Γραφείου σε εταιρεία που ασχολείται με τον τουρισμό για διαχείριση online κρατήσεων. Απαραίτητα προσόντα: ? Απόφοιτος/η τριτοβάθμιας εκπαίδευσης ? Τουλάχιστον 3 - 5 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας ? Καλή γνώση προγραμμάτων office ? Άριστη γνώση της αγγλικής και μίας δεύτερης ευρωπαϊκής...

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαρ
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης από την Κεντρική Κλινική Αθηνών. Καθήκοντα θέσης: Προγραμματίζει τις εισαγωγές και έχει άμεση επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της κλινικής. Καταχωρεί τις νοσηλείες στο μηχανογραφημένο σύστημα της κλινικής. Φροντίζει για την άμεση εξυπηρέτηση των

18 Μαρ
Αθήνα [MANPOWER]

Υπάλληλος Γραφείου με Γνώσεις Λογιστικής Η ManpowerGroup για λογαριασμό εμπορικής εταιρίας στα νότια προάστια αναζητά υπάλληλο γραφείου με γνώσεις λογιστικής. Αρμοδιότητες: Οι κύριες αρμοδιότητες είναι: Τήρηση λογιστικών φακέλων εισαγωγών – εξαγωγών Χρηματοοικονομική παρακολούθηση

15 Μαρ
Αθήνα [Ibis Styles Hotels]

Το νέο ξενοδοχείο 4* Ιbis Styles Athens Routes του ομίλου ACCOR, που θα λειτουργήσει από τον Ιούνιο στην Αθήνα, προκηρύσσει την παρακάτω θέση εργασίας και προσκαλεί τους ενδιαφερομένους-ες να υποβάλουν τις υποψηφιότητές τους: Υπάλληλος του Τμήματος Κρατήσεων για εργασία μόνιμης απασχόλησης. Απαραίτητα

15 Μαρ
Αθήνα [Γνωστός ξενοδοχειακός όμιλος]

Ξενοδοχειακή εταιρία με έδρα την Αθήνα ζητά: Υπάλληλο Κρατήσεων/Πωλήσεων/Marketing Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε θέση υπαλλήλου κρατήσεων σε ξενοδοχειακή μονάδα Πτυχίο σχολής τουριστικής εκπαίδευσης Άριστη γνώση αγγλικών (Proficiency) Γνώση προγραμμάτων

15 Μαρ
Αθήνα [ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΧΛΟΗ ΙΚΕ]

Εμπορική εταιρεία με έδρα την Μεταμόρφωση Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο γραφείου ηλικίας 25 έως 35 ετών για το τμήμα της τιμολόγησης κατά προτίμηση με γνώσεις προγράμματος Prisma Win. Έκδοση και έλεγχος παραστατικών Επικοινωνία με πελάτες σε θέματα εξυπηρέτησης τους Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα. Βιογραφικά στο antzoulatostasos@gmail.com