16 Ιουλ

Υπεύθυνη Τηλεφωνικού Κέντρου / Βack Οffice Eξυπηρέτηση Πελατών

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το CDM Medical Group, η μεγαλύτερη κλινική αισθητικής, δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών, αναζητά Υπεύθυνη Τηλεφωνικού Κέντρου / Βack Οffice Eξυπηρέτηση Πελατών για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ανώτερης ή ανώτατης εκπαίδευσης επιθυμητό Άριστη γνώση...

Σχετικες Αγγελιες

03 Αυγ
Αθήνα [Cosmetic Derma Medicine]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά: Υπεύθυνη Τηλεφωνικού Κέντρου για πλήρη

02 Αυγ
Αθήνα [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά: Υπεύθυνη Τηλεφωνικού Κέντρου για πλήρη απασχόληση στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ επιθυμητό Άριστη γνώση αγγλικών Εμπειρία σε εντίστοιχη θέση κυρίως σε πολυδύναμα

17 Αυγ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Μιλάτε Γερμανικά; Έχετε εξαιρετική γνώση Γερμανικών και διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Σας χαρακτηρίζει υπομονή, ευγένεια και προσαρμοστικότητα; Στη συγκεκριμένη θέση εργασίας θα έχετε τη δυνατότητα να εξυπηρετείτε τους πελάτες μερικών από τις μεγαλύτερες

17 Αυγ
Πανελλήνια [Γνωστή εταιρία]

Γνωστή εταιρία ζητεί και προσλαμβάνει άμεσα Στελέχη Εξυπηρέτησης Πελατών για μόνιμη τηλεφωνική απασχόληση στο τμήμα εισερχόμενων – εξερχόμενων κλήσεων. Πλήρης ή μερική απασχόληση. Μισθός βάσει ωραρίου και ασφάλιση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Αυγ
Αθήνα [MEDIATEL]

Zητούνται Τηλεκπρόσωποι για το Tμήμα Eξυπηρέτησης Πελατών Η Mediatel Α.Ε. ιδρύθηκε το 1995 και από τότε κατέχει ηγετική θέση στην παροχή τηλεφωνικών υπηρεσιών και ειδικότερα ολοκληρωμένων υπηρεσιών contact center. Διαθέτει μεγάλη εμπειρία στην υλοποίηση σημαντικών έργων και απολαμβάνει μακροχρόνια