16 Ιουλ

Ταμίας - Βοηθός Λογιστή - Πειραιάς, Μήλος

Πειραιώς
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Ταμίας - Βοηθός Λογιστηρίου πτυχιούχος ΑΕΙ - ΤΕΙ Λογιστικής, να γνωρίζει ταμείο, καταχωρίσεις τιμολογίων - παραστατικών, Excel, να γνωρίζει καλά την αγγλική γλώσσα, Η/Υ, να διαπνέεται από ομαδικό πνεύμα και προσήλωση στην επίτευξη στόχων, για Πειραιά - Μήλο. Βιογραφικά στο e-mail: [Για να στείλετε...

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Πειραιώς [Όμιλος επιχειρήσεων]

Ζητείται Ταμίας / Βοηθός Λογιστηρίου πτυχιούχος ΑΕΙ / ΤΕΙ Λογιστικής, να γνωρίζει ταμείο, καταχωρίσεις τιμολογίων / παραστατικών, Excel, να γνωρίζει καλά την αγγλική γλώσσα, Η/Υ, να διαπνέεται από ομαδικό πνεύμα και προσήλωση στην επίτευξη στόχων για Πειραιά, Μήλο. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,

19 Νοε

19 Νοε
Πειραιώς [Όμιλος Εταιρειών Μέλλον ]

Η Μellon Technologies, η μητρική εταιρία του ομίλου, αναζητά για το λογιστήριό της Βοηθό Λογιστή (Entry Level) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ στον τομέα λογιστικής – οικονομικής κατεύθυνσης 2-3 χρόνια συναφούς εμπειρίας σε τήρηση και διαχείριση ταμειακών συναλλαγών, συμφωνίες προμηθευτών, ΚΦΑΣ, κώδικα

14 Δεκ
Αθήνα [Φοβερά Προστασία ΑΕ]

H Φοβερά Προστασία Α.Ε., εταιρία παροχής Λογιστικών, Φοροτεχνικών και Συμβουλευτικών υπηρεσιών, αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα: Βοηθό Λογιστή -

14 Δεκ
Ανατολικής Αττικής [Βιομηχανία τροφίμων]

Βιομηχανία τροφίμων στο Κορωπί ζητά Βοηθό Λογιστή με απαραίτητη γνώση εργατικών (και νομοθεσίας εργατικών). Επιθυμητή η γνώση χρήσης ATLANTIS (UNISOFT). [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]