16 Ιουλ

Μάγειρας Β\' & Γ\' - Μήλος

Δήμος Μήλου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Μάγειρας Β\´ και Γ\´ για ξενοδοχείο στη Μήλο. Με γνώσεις μεσογειακής κουζίνας καθώς και σε μακαρονάδες, πίτσες, κρέπες, club sandwich, burger, σαλάτες. Γνώσεις πρωινής προετοιμασίας και γλυκών. Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι να αποστείλουν πλήρες βιογραφικά στο e-mail: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,...

Σχετικες Αγγελιες

26 Σεπ
Δήμος Μήλου [Ξενοδοχείο]

Ζητείται Μάγειρας Β' και Γ' από ξενοδοχείο στη Μήλο με γνώσεις μεσογειακής κουζίνας, καθώς και να γνωρίζει από μακαρονάδες, πίτσες, κρέπες, club sandwich, burger, σαλάτες. Γνώσεις πρωινής προετοιμασίας και γλυκών. Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι καλούνται να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό. [Για να στείλετε το

19 Οκτ
Δήμος Χερσονήσου [ΚΤΙΡΙΟ / ELYSIUM]

Το ξενοδοχείο Elysium Boutique Ανάληψη Χερσονήσου Κρήτης ζητεί: Β’ Μάγειρα (εποχική απασχόληση) Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων τουλάχιστον 2 σεζόν Προηγούμενη εμπειρία σε κρύα και ζεστή κουζίνα Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Γνώσεις ΗACCP Ευελιξία

19 Οκτ
Δήμος Θήρας [AQUA HOTELS ΑΞΤΕ]

Το 5* ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites, που βρίσκεται στη Σαντορίνη, ζητεί να καλύψει τη θέση των Μάγειρα Β' Μάγειρα Γ' Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος σχολής μαγειρικής και άριστη γνώση των διαδικασιών υγιεινής, ασφάλειας και

19 Οκτ
Δήμος Μήλου [Μεγάλη εταιρία Εναλλακτικού Παρόχου Ηλεκτρικής Ενέργειας]

Συνεργάτες Μεγάλη εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας αναζητά αποκλειστικούς συνεργάτες ως αντιπροσώπους της, με σκοπό την αύξηση των πωλήσεων μέσα από την ανάπτυξη του δικτύου. Οι υποψήφιοι/ες θα έχουν ως βασικό αντικείμενο: Τη διεύρυνση του πελατολογίου της εταιρίας Tη

18 Οκτ
Δήμος Αγίου Νικολάου [CASTELLO HOTELS]

Το ξενοδοχείο 4 αστέρων Castello Village Resort στο Σίσσι Λασιθίου Κρήτης επιθυμεί για άμεση πρόσληψη: Α’ / Β’ Μάγειρα Ζεστής Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Ξενοδοχειακή εμπειρία 3 ετών σε ανάλογη θέση Απόφοιτος/η μαγειρικής σχολής Εμπειρία σε κεντρική κουζίνα Γνώση της αγγλικής γλώσσας Γνώση διαδικασιών