16 Ιουλ

Μάγειρας Β\' & Γ\' - Μήλος

Δήμος Μήλου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Μάγειρας Β\´ και Γ\´ για ξενοδοχείο στη Μήλο. Με γνώσεις μεσογειακής κουζίνας καθώς και σε μακαρονάδες, πίτσες, κρέπες, club sandwich, burger, σαλάτες. Γνώσεις πρωινής προετοιμασίας και γλυκών. Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι να αποστείλουν πλήρες βιογραφικά στο e-mail: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,...

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Δήμος Μήλου [Ξενοδοχείο]

Ζητείται Μάγειρας Β' και Γ' από ξενοδοχείο στη Μήλο με γνώσεις μεσογειακής κουζίνας, καθώς και να γνωρίζει από μακαρονάδες, πίτσες, κρέπες, club sandwich, burger, σαλάτες. Γνώσεις πρωινής προετοιμασίας και γλυκών. Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι καλούνται να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό. [Για να στείλετε το

19 Νοε

15 Δεκ
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Β' Μάγειρα Προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής με απαραίτητη τριετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο που παρέχει all inclusive Προσφέρονται: Ικανοποιητικές αποδοχές και ασφάλιση Διαμονή και

14 Δεκ
Δήμος Μυκόνου [HELLAS BEACH TOURS SA]

Μάγειρας Α', Β,' Γ' Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η τουριστικής σχόλης Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση της αγγλικής Ανάλογη προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία πολυτελείας ή εστιατόρια Ευχάριστη και ενθουσιώδης προσωπικότητα Ομαδικότητα και ικανότητα συνεργασίας Προσφέρονται: Ικανοποιητικές

14 Δεκ
Πανελλήνια [ΖΕΥΣ INTERNATIONAL]

Β’ Μάγειρας Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων, all inclusive Απόφοιτος σχολής μαγειρικής Καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις και ωράρια Παροχή βοήθειας κατά την