16 Ιουλ

Μάγειρας Β\' & Γ\' - Μήλος

Δήμος Μήλου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Μάγειρας Β\´ και Γ\´ για ξενοδοχείο στη Μήλο. Με γνώσεις μεσογειακής κουζίνας καθώς και σε μακαρονάδες, πίτσες, κρέπες, club sandwich, burger, σαλάτες. Γνώσεις πρωινής προετοιμασίας και γλυκών. Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι να αποστείλουν πλήρες βιογραφικά στο e-mail: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,...

Σχετικες Αγγελιες

03 Αυγ
Δήμος Μήλου [Ξενοδοχείο]

Ζητείται Μάγειρας Β' και Γ' για ξενοδοχείο στη Μήλο. Με γνώσεις μεσογειακής κουζίνας καθώς και σε μακαρονάδες, πίτσες, κρέπες, club sandwich, burger, σαλάτες. Γνώσεις πρωινής προετοιμασίας και γλυκών. Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι να αποστείλουν πλήρες βιογραφικά στο e-mail: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,

16 Αυγ
Δήμος Μυκόνου [KIVOTOS]

Γνωστό και διακεκριμένο για την υψηλή ποιότητα υπηρεσιών  του εδώ και 25 συναπτά έτη αναζητάεπαγγελματίες που θα συντελεσουν και φετος σε μία ακόμα πολύ πετυχημένη χρονιά, το καλοκαίρι του 2018. Β΄Μάγειρα Η θέση για τον Β' Μάγειρα, απαιτεί τα παρακάτω στοιχεία : Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος πτυχίου

16 Αυγ
Δήμος Μυκόνου [HIP COLLECTION / TRESOR HOTELS]

Η HIP Hospitality αποτελεί μία πολύτιμη συλλογή boutique ξενοδοχείων 4 και 5 αστέρων σε 6 δημοφιλείς και ανερχόμενους προορισμούς στην Ελλάδα. Καθένα από τα ξεχωριστά ανεξάρτητα ξενοδοχεία του δικτύου μας αποτελούν αληθινούς «θησαυρούς» διαμονής και αντανακλούν το πάθος μας για την αυθεντική ελληνική

14 Αυγ
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Β' Μάγειρα Ζεστής Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Να εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία της κουζίνας, τον έλεγχο των προϊόντων και την ποσότητα των παραγόμενων αντικειμένων. Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων

14 Αυγ
Δήμος Θήρας [KALISTI HOTEL & SUITES]

Ξενοδοχείο Α' κατηγορίας στα Φηρά ζητεί Μάγειρα Α', Β', Γ' Βοηθό Μάγειρα για παρασκευή πρωινών και a la carte. Παρέχεται διαμονή. Αποστολή βιογραφικών απαραίτητα με πρόσφατη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6972 884187