16 Ιουλ

Μηχανικός ή Πτυχιούχος ΑΕΙ Πληροφορικής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

The cooperation Programme is co-funded by the European Union and National Funds of the participating countries e-mail: s.zafeiris@gel.demokritos.gr Αγ. Παρασκευή 13-7-2018 Αρ. Πρωτ. 015/2018-2123 ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ Θέμα: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για υποβολή προτάσεων προς σύναψη σύμβασης ανάθεσης έργου για τις ανάγκες του ερευνητικού προγράμματος / έργου με...

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαρ
Πανελλήνια [VPOWER]

Η VPOWER, με πολυετή εμπειρία και δραστηριοποίηση στον χώρο των υποσταθμών μέσης τάσης (Υ/Σ), των ηλεκτροπαραγωγών ζευγών (Η/Ζ), των συστημάτων αδιάλειπτης τροφοδοσίας (UPS) και των ροηφόρων αγωγών (bus bars), αντιπροσωπεύοντας στην Ελλάδα μεγάλες και αξιόπιστες ευρωπαϊκές εταιρίες, ζητά να προσλάβει

20 Μαρ
Πανελλήνια [ASTRON CHEMICALS]

Η Άστρον Χημικά Α.Ε. ζητά Χημικό ή Χημικό Μηχανικό για το τμήμα πωλήσεων A’ υλών της βιομηχανίας χρωμάτων και δομικών υλικών. Προσόντα: Εργασιακή εμπειρία τριών ετών σε ανάλογη θέση Επικοινωνιακές ικανότητες Άριστη γνώση ξένων γλωσσών Γνώση χειρισμού Η/Υ Δίπλωμα οδήγησης [Για να στείλετε το

20 Μαρ
Πανελλήνια [ΙΩΝΙΚΗ ΣΦΟΛΙΑΤΑ Α.Ε.]

Η Ιωνική Σφολιάτα Α.Ε. με δυναμική παρουσία στον χώρο των τροφίμων, ζητά: Πρακτικό Μηχανικό Είμαστε η Ιωνική Σφολιάτα Α.Ε., από τις μεγαλύτερες βιομηχανικές μονάδες παράγωγης τροφίμων στην Ελλάδα και ζητάμε για άμεση πρόσληψη στη Νεοχωρούδα Θεσσαλονίκης Πρακτικό Μηχανικό, να καλωσορίσουμε στην

19 Μαρ
Πανελλήνια [NOVA]

Η Forthnet Α.Ε., η εταιρία που έφερε το internet και τη συνδρομητική τηλεόραση στην Ελλάδα και παρέχει υπηρεσίες τηλεπικοινωνιών και ψυχαγωγίας με το εμπορικό σήμα Nova, ζητά τελειόφοιτους ΙΕΚ Πληροφορικής για Πρακτική Άσκηση στη Διεύθυνση Πληροφορικής Κωδικός θέσης: ΙΝΤIT/19 Απαραίτητα προσόντα:

19 Μαρ
Πανελλήνια [ΚΡΕΑΤΑ ΑΤΤΙΚΗΣ]

Ζητείται για το λογιστήριο Α.Ε. Λογιστής Πτυχιούχος ή Βοηθός Λογιστή ΑΕΙ έως 40 ετών. Περιοχή: Μοσχάτο. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]