16 Ιουλ

Μηχανικός ή Πτυχιούχος ΑΕΙ Πληροφορικής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

The cooperation Programme is co-funded by the European Union and National Funds of the participating countries e-mail: s.zafeiris@gel.demokritos.gr Αγ. Παρασκευή 13-7-2018 Αρ. Πρωτ. 015/2018-2123 ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ Θέμα: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για υποβολή προτάσεων προς σύναψη σύμβασης ανάθεσης έργου για τις ανάγκες του ερευνητικού προγράμματος / έργου με...

Σχετικες Αγγελιες

05 Δεκ
Πανελλήνια [IST - International Software Techniques S.A.]

Μηχανικός Πληροφορικής / Software Engineer Έδρα και τόπος εργασίας: Αθήνα Διάστημα απασχόλησης: Αορίστου χρόνου Είδος απασχόλησης: Πλήρης απασχόληση Περιγραφή θέσης: Στελέχωση των υφισταμένων και νέων ομάδων ανάπτυξης λογισμικού Απαραίτητα προσόντα: Καλή γνώση SQL Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

04 Δεκ
Πανελλήνια [ΕΚΕΦΕ «Δημόκριτος»]

Το Ινστιτούτο Πυρηνικών και Ραδιολογικών Επιστημών και Τεχνολογίας, Ενέργειας και Ασφάλειας (ΙΠΡΕΤΕΑ) του ΕΚΕΦΕ «Δημόκριτος», που εδρεύει στην Αγία Παρασκευή Αττικής, δυνάμει του άρθρου 93 του Ν. 4310/2014 όπως τροποποιήθηκε και ισχύει με την παράγραφο 1, άρθρο 24 του Ν. 4386/2016, καθώς και την απόφαση του ΔΣ

14 Δεκ
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Μeccanica Group A.E. στο πλαίσιο έργου που έχει αναλάβει αναζητεί Aπόφοιτο ΑΕΙ Οικονομικού Πανεπιστημίου με ειδίκευση στα Χρηματοοικονομικά, κάτοχο ECDL και Proficiency. Ελάχιστη αποδεδειγμένη εμπειρία 2 ετών. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Δεκ
Πανελλήνια [EUROTRAINING]

Ο εκπαιδευτικός οργανισμός EUROTraining Α.Ε. δραστηριοποιείται σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Βόλο. Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην ιστοσελίδα www.eurotraining.gr. Για τη στελέχωση της κεντρικής δομής της Αθήνας (πλατεία Κάνιγγος) ζητείται Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ με εμπειρία στην Υλοποίηση Σεμιναρίων και

13 Δεκ
Πανελλήνια [G-HOTELS]

Από την ξενοδοχειακή αλυσίδα G-Hotels στην Καλλιθέα Χαλκιδικής ζητείται Μηχανικός Η/Υ Συστημάτων Τηλεπικοινωνιών που θα αναλάβει τη συντήρηση, επισκευή της σταθερής τηλεφωνίας των δωματίων των ξενοδοχείων, καθώς και την τεχνική υποστήριξη Η/Υ συστημάτων και δικτύων στους χώρους των