16 Ιουλ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Κασσάνδρεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος τουριστικού γραφείου
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Η/Υ και Αγγλικών
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:full time απασχόληση

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

28 Νοε
Αθήνα [Athens Boutique Hotel]

Τουριστικό γραφείο στο κέντρο της Αθήνας ζητά έμπειρο υπάλληλο για το τμήμα εισερχομένου τουρισμού (DMC). Είδος Εργασίας: Πλήρης

26 Νοε
Αθήνα [ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ]

Ταξιδιωτικός οργανισμός Incoming – Outgoing με έδρα στη Γλυφάδα ζητά Υπάλληλο τουριστικού γραφείου (κοπέλα) στην οργάνωση και στο τμήμα διοίκησης κίνησης και

26 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel ζητά να καλύψει την ακόλουθη θέση στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη: Υπάλληλο Τουριστικού Γραφείου για Κρατήσεις Αεροπορικών Εισιτηρίων Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία 3 ετών σε τουριστικό πρακτορείο (κρατήσεις εισιτηρίων, ξενοδοχείων, για groups και FIT’ S) Άριστη γνώση

21 Νοε
Δήμος Ιητών [LIOSTASI - ACTEON TRAVEL]

Τουριστική επιχείρηση που εδρεύει στο νησί της Ίου στις Κυκλάδες ζητά έμπειρo/η Υπάλληλο Τουριστικού Γραφείου στο τμήμα πωλήσεων. Aρμοδιότητες: Κράτηση και έκδοση αεροπορικών εισιτηρίων Κράτηση και έκδοση ακτοπλοϊκών εισιτηρίων Πώληση και προώθηση ημερήσιων εκδρομών Πώληση και προώθηση

21 Νοε

Τουριστική επιχείρηση που εδρεύει στην Ίο ζητά για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Υπάλληλο Τουριστικού Γραφείου / Τμήματος Πώλησης Προώθησης Ημερήσιων Εκδρομών Με τις εξής αρμοδιότητες μεταξύ άλλων: Πώληση και προώθηση ημερήσιων εκδρομών Οργάνωση και εκτέλεση ημερήσιων εκδρομών στην Ίο Πώληση