16 Ιουλ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Κασσάνδρεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος τουριστικού γραφείου
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Η/Υ και Αγγλικών
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:full time απασχόληση

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαρ
Πανελλήνια [Τουριστικό γραφείο]

Τουριστικό γραφείο ζητεί Yπάλληλο με προϋπηρεσία και γνώσεις στην έκδοση αεροπορικών εισιτηρίων, κρατήσεις ξενοδοχείων και Ρanasoft–Τravel Force για incoming και outgoing τμήμα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

01 Μαρ
Θήρα [Χριστίνα ]

Ζητείται υπάλληλος για τουριστικό γραφείο στην Οία, Σαντορίνης. Με άριστη γνώση αγγλικών και καλή χρήση Η/Υ. Παρέχεται διαμονή. Πληροφορίες : 6978774328 (Ώρες επικοινωνίας 10:00-20:00).

21 Φεβ
Πειραιώς [Greek Travel Advisors]

Η τουριστική εταιρία Greek Travel Advisors αναζητά για το νέο γραφείο της στον Πειραιά Υπάλληλο Τουριστικού Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός έτους στον κλάδο του τουρισμού Άριστη γνώση αγγλικών και μίας δεύτερης ξένης γλώσσας (απαραίτητο) Πολύ καλή γνώση Η/Υ (Windows, Microsoft Office,

20 Φεβ
Πάρος [Anemomylos Travel]

Απαραίτητη η γνώση γαλλικών σε άριστο επίπεδο, η γνώση αγγλικών σε πολύ καλό επίπεδο, η χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών και ιδιαιτέρως του Microsoft Office. Προαιρετική η γνώση του τουριστικού προγράμματος "Travelforce" της Panasoft. Από Απρίλιο έως Οκτώβριο 2019.

19 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΑΡΤΙΟ ΧΕΙΡΙΣΜΟ Η/Υ ΣΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΕΠΙΠΕΔΑ (MICROSOFT OFFICE,OUTLOOK,INTERNET). ΤΗΛΕΦΩΝΑ : 2310-689843,2310-689844 , email : info@albatextile.gr