16 Ιουλ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Κασσάνδρεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος τουριστικού γραφείου
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Η/Υ και Αγγλικών
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:full time απασχόληση

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

08 Οκτ
Αθήνα [ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΑΡ ΤΡΑΒΕΛ]

Ζητείται Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου στην Αθήνα. Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Προσόντα: Ηλικία άνω των 30 ετών Απαραίτητη προϋπόθεση η άριστη γνώση

19 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel ζητά να καλύψει την ακόλουθη θέση στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη: Υπάλληλο Τουριστικού Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία 3 ετών σε τουριστικό πρακτορείο (κρατήσεις εισιτηρίων, ξενοδοχείων, για Groups και FIT’ S) Άριστη γνώση συστήματος κρατήσεων και GDS (Worldspan / Amadeus /

03 Οκτ
Πανελλήνια [Τουριστικό πρακτορείο]

Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου Τουριστικό πρακτορείο αναζητά υπάλληλο για τη στελέχωση του τμήματος congresses and incentives. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) Άριστη γνώση αγγλικών και ισπανικών ή γαλλικών Προσφέρονται: Μισθός αναλόγως

20 Οκτ
Αθήνα [Adecco]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001

19 Οκτ
Αθήνα [ΑΛΦΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ]

Απαραίτητα προσόντα: o Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης o Ηλικία 22 -30 ετών o 1 έτος προϋπηρεσία o Οργανωτικότητα, αντίληψη και επικοινωνιακές