16 Ιουλ

Υπεύθυνος Πωλήσεων

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Agorainfo.net Εταιρία με δυναμική δωδεκαετή παρουσία στο χώρο του Digital Marketing, ζητά να εντάξει στο φιλόδοξο ανθρώπινο δυναμικό της ένα άτομο ως Υπέυθυνο Πωλήσεων.

Αρμοδιότητες: Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την προσέλκυση νέων πελατών με στόχο την πώληση των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρείας, στο Νομό Αττικής.
Απαραίτητα Προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου
Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε πωλήσεις .
Γνώσεις χειρισμού Η/Υ

Επιθυμητά Προσόντα: Διαπραγματευτικές ικανότητες
Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας
Άριστη διαχείριση χρόνου και προγραμματισμού

Η εταιρία προσφέρει:Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
Bonus επί των πωλήσεων.
Δυνατότητες εξέλιξης

Agorainfo.net

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Αθήνα [SP FURNITUREMATERIALS]

Ζητείται Υπεύθυνος Πωλήσεων B2B από εμπορική εταιρεία στην Αθήνα. Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη των πωλήσεων της εταιρείας Εύρεση, διατήρηση και ανάπτυξη

26 Νοε
Αθήνα [OPEN CARE]

Ζητείται Υπεύθυνος Πωλήσεων B2B με τομέα ευθύνης στην Αττική και Πελοπόννησο από εμπορική εταιρεία στην Αθήνα, η οποία δραστηριοποιείται στο εμπόριο ειδών

11 Δεκ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Έχετε εμπειρία στη διοίκηση ομάδας πωλήσεων και την ανάπτυξη δικτύου πωλήσεων και θέλετε να κάνετε το επόμενο βήμα σας ως υπεύθυνος πωλήσεων και ανάπτυξης δικτύου; Έχετε εμπειρία στον κλάδο των αγροτικών και χωματουργικών μηχανημάτων; Θέλετε να ενταχθείτε σε έναν από τους μεγαλύτερους

29 Νοε
Αθήνα [Netscope Solutions]

Η Netscope Solutions ειδικεύεται στην διάθεση και υποστήριξη οργάνων & συστημάτων Ηλεκτρικών- Ηλεκτρονικών μετρήσεων και συστημάτων ανάλυσης δικτύων

27 Νοε

Η εταιρεία OPEN CARE που δραστηριοποιείται στο χώρο του εμπορίου ειδών ατομικής υγιεινής και HORECA, αναζητά υπεύθυνο πωλήσεων για πλήρη απασχόληση με τομέα