16 Ιουλ

Υπεύθυνος Πωλήσεων

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Agorainfo.net Εταιρία με δυναμική δωδεκαετή παρουσία στο χώρο του Digital Marketing, ζητά να εντάξει στο φιλόδοξο ανθρώπινο δυναμικό της ένα άτομο ως Υπέυθυνο Πωλήσεων.

Αρμοδιότητες: Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την προσέλκυση νέων πελατών με στόχο την πώληση των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρείας, στο Νομό Αττικής.
Απαραίτητα Προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου
Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε πωλήσεις .
Γνώσεις χειρισμού Η/Υ

Επιθυμητά Προσόντα: Διαπραγματευτικές ικανότητες
Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας
Άριστη διαχείριση χρόνου και προγραμματισμού

Η εταιρία προσφέρει:Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
Bonus επί των πωλήσεων.
Δυνατότητες εξέλιξης

Agorainfo.net

Σχετικες Αγγελιες

14 Αυγ
Αθήνα [ΚΑΒΑ ΔΡΟΣΙΑ]

Ζητείται Υπεύθυνος Πωλήσεων B2B από εμπορική εταιρεία με έδρα την Δροσιά Αττικής , η οποία δραστηριοποιείται στο εμπόριο ποτών. Θέση εργασίας πλήρους

05 Αυγ
Αθήνα [ΑΝΕΠ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΑΕΒΕ]

Εταιρία χονδρικής πώλησης τροφίμων αναζητεί εξωτερικό Πωλητή / Πωλήτρια B2B για πλήρη απασχόληση. Περιγραφή καθηκόντων: Προώθηση και τοποθέτηση εμπορευμάτων

Tags:

26 Ιουλ
Αθήνα [Εμπορική Εταιρεία Αισθητικής Ιατρικής (Laser)]

Εταιρεία η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο της αισθητικής ιατρικής (laser), ζητεί Υπεύθυνο Πωλήσεων με σχετική προϋπηρεσία για πλήρη απασχόληση στην περιοχή της Αττικής. Αποστολή βιογραφικών στο info@lidsmedical.gr

17 Αυγ
Αθήνα [RANDSTAD]

Είστε μηχανικός και έχετε εμπερία στις πωλήσεις; Θέλετε να κάνετε το επόμενό σας βήμα σε μία μεγάλη εταιρία στον χώρο της θέρμανσης και του υδραυλικού ελέγχου; Είστε επικοινωνιακός και αγαπάτε τις πωλήσεις; Παροχές: Η εταιρία προσφέρει στον μηχανικό πωλήσεων: Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών Bonus

17 Αυγ
Αθήνα [Πολυεθνικός επενδυτικός όμιλος]

Πολυεθνικός επενδυτικός όμιλος ζητά στελέχη διοίκησης για τα κορυφαία υποκαταστήματά του, τα οποία θα στελεχώσουν την παρακάτω θέση: Υπεύθυνος Επιλογής Προσωπικού Ο υποψήφιος: Διαθέτει αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία σε έναν από τους παρακάτω τομείς: marketing, management, finance, εκπαίδευση και