16 Ιουλ

Ζητούνται Security στην Παλλήνη-Κορωπί-Παιανία

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιριά OCEANIC SECURITY Α.Ε. αναζητά ΑΜΕΣΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ στις εξής περιοχές : Κορωπί-Παιανία-Παλλήνη-Γέρακας-Γλυκά νερά κ.α
Αν έχετε ΑΔΕΙΑ SECURITY και όρεξη για εργασία ΚΑΛΕΣΤΕ ΑΜΕΣΑ!!!!!!!!
Επιθυμητή προυπόθεση: Μεταφορικό μέσο...
ΥΨΗΛΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ
ΣΤΑΤΙΚΕΣ ΦΥΛΑΞΕΙΣ ΜΕ ΚΥΛΛΙΟΜΕΝΟ ΩΡΑΡΙΟ....
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΣΤΟ 6987851764 -2610454327 ή στείλτε Βιογραφικό στο andreas.oceanhr@gmail.com

Telephone
Ανδρέας Θωμάς

Σχετικες Αγγελιες

09 Αυγ
Αθήνα [ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ]

Ζητούμε μόνιμο υπάλληλο πλήρους απασχόλησης ( ωράριο καταστημάτων ) για εξωτερικές εργασίες στις περιοχές Παιανίας και Κορωπίου Αττικής. Αρμοδιότητες: Εισπράξεις Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοικος της περιοχής με δικό του / της μηχανάκι. Επιθυμητά Προσόντα: Άνεση επικοινωνίας, επαγγελματική εμφάνιση, ηλικία άνω των 30 ετών. Η εταιρία προσφέρει: Βασικό μισθό, ασφάλιση, έξοδα κίνησης, πριμ καλής απόδοσης.

15 Αυγ
Αθήνα [Stoiximan]

We are Stoiximan.gr Stoiximan.gr is the leading online gaming operator in Greece, developing cutting edge technology and offering 24/7 entertainment to our

14 Αυγ
Αθήνα [Ιδιώτης]

Ενδιαφερόμαστε για μόνιμη συνεργασία φροντίδας/φύλαξης της μικρής μας (13 μηνών) και για τουλάχιστον 1-2 έτη μέχρι να πάει στον παιδικό. Θα θέλαμε η

13 Αυγ
Αθήνα [ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ ΑΕ]

Security / Ιδιωτική Ασφάλεια Από επιχειρήσεις φύλαξης ζητείται προσωπικό ιδιωτικής ασφάλειας (security). Εκπαιδεύσου στη Nέα Γνώση, απόκτησε μέσω εξετάσεων κρατικό πιστοποιητικό παροχής υπηρεσιών ιδιωτικής ασφάλειας και διεκδίκησε μία θέση εργασίας. Δεν απαιτείται προηγούμενη εργασιακή εμπειρία.

13 Αυγ
Αθήνα [DIGICON]

Εκδοτική εταιρεία με έδρα στο Κορωπί ζητά Στέλεχος Marketing/Digital Marketing