10 Ιουλ

Υποστήριξη Τμήματος Εισαγωγής Φορτίων

Πειραιάς
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από Ναυτικό Πρακτορείο με έδρα στον Πειραιά, ζητείται για άμεση πρόσληψη νέος-νέα για Καθήκοντα Υποστήριξης Τμήματος Εισαγωγής Φορτίων, τακτικών γραμμών και...

Σχετικες Αγγελιες

06 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Γραμματέας Διοίκησης και Υποστήριξης Εμπορικού Τμήματος - Θεσσαλονίκη Κωδικός θέσης: ADM 0612 Περιγραφή: Γνωστή εταιρία γυναικείας ένδυσης, με έδρα τη Θεσσαλονίκη, αναζητά Γραμματέα Διοίκησης και Υποστήριξης Εμπορικού Τμήματος για τη διεκπεραίωση καθηκόντων υποστήριξης Δ.Σ. και του εμπορικού

03 Δεκ
Αθήνα [CBS]

Η εταιρεία Computing Business Solutions που δραστηριοποιείται στον χώρο της Πληροφορικής, αναζητά Γραμματέα για το τμήμα Πωλήσεων, με σκοπό την υποστήριξη και

27 Νοε
Πειραιάς

ΖΗΤΕΊΤΑΙ άτομο για γραμματειακή υποστήριξη από εμπορική εταιρεία στον Πειραιά. Απαραίτητη άριστη γνώση αγγλικών και εφαρμοργών G Suite & ERP., 09:00-17

21 Νοε
Αθήνα [ΛΩΖΟΣ Α.Ε.]

Σου αρέσει να δίνεις λύσεις και να ασχολείσαι με διαφορετικά πράγματα κάθε μέρα; Ψάχνουμε στέλεχος με εμπειρία σε εξυπηρέτηση πελατών και καταχώρηση δεδομένων

18 Δεκ
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης