10 Ιουλ

Υποστήριξη Τμήματος Εισαγωγής Φορτίων

Πειραιάς
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από Ναυτικό Πρακτορείο με έδρα στον Πειραιά, ζητείται για άμεση πρόσληψη νέος-νέα για Καθήκοντα Υποστήριξης Τμήματος Εισαγωγής Φορτίων, τακτικών γραμμών και...

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαρ
Πανελλήνια [SUNSOFT ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΕΠΕ]

Από την εταιρία Sunsoft ζητείται Υπάλληλος για την Επάνδρωση του Τμήματος Υποστήριξης Αρμοδιότητες: Υποστήριξη project FnB και λογιστικής διαχείρισης Προσόντα: Συστημική διαχείριση μηχανογραφημένης αποθήκης • διαχείριση συνταγών – θεωρία κόστους • λογιστική τοποθέτηση • συστημικές

08 Μαρ
Δήμος Νέας Προποντίδας [CREATE AND ACT]

Ο πελάτης μας, επώνυμη βιομηχανία με έδρα το Λάκκωμα Χαλκιδικής, επιθυμεί να προσλάβει άτομο για τη Διοικητική Υποστήριξη Εμπορικού Τμήματος Ο/Η ιδανικός-ή υποψήφιος-α θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο ΤΕΙ ή AEI οικονομικής κατεύθυνσης 3-5ετής προϋπηρεσία σε οργανωμένο τμήμα παραγγελιοληψίας /

22 Μαρ
Πανελλήνια [VODAFONE]

Θυγατρική εταιρία της Vodafone επιθυμεί να απασχολήσει 1st Level Tech Support / Εκπροσώπους Τεχνικής Υποστήριξης Πελατών O/Η κάτοχος της θέσης θα εργάζεται για λογαριασμό της Vodafone ή συνεργαζόμενης με αυτήν εταιρίας σε κάποια από τις εγκαταστάσεις της Vodafone στην Αθήνα και θα είναι υπεύθυνος/η για: Τη διαχείριση

22 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Υπάλληλος Τεχνικής Υποστήριξης Πωλήσεων / Ζωοτροφές (SAL 2203) Θεσσαλονίκη Περιγραφή: Κορυφαία βιομηχανία παραγωγής και εμπορίας ζωοτροφών με έδρα τη Θεσσαλονίκη και πανελλαδική παρουσία, αναζητά στέλεχος για την Τεχνική Υποστήριξη των Πωλήσεων των προϊόντων της. Καθήκοντα θέσης: Ο/Η

22 Μαρ
Δήμος Τανάγρας [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Βιομηχανία διέλασης αλουμινίου ζητεί για άμεση πρόσληψη Υπάλληλο Τμήματος Ανθρώπινου Δυναμικού Κωδικός: HR001 Κύριες αρμοδιότητες: Παρακολούθηση της ωρομέτρησης του προσωπικού, έκδοση βεβαιώσεων και σύνταξη αναφορών Υπολογισμός μισθοδοσίας του προσωπικού μέσω του συστήματος HRMS EpsilonHR