13 Ιουλ

Media Distribution Assistant

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Media Distribution Assistant We are looking for a freelancer Media Distribution Assistant to send the email newsletters to our TV online media lists and prepare the Media Reports for the company’s clients, as per Media Distribution Manager guidelines. Requirements: Good communication skills in Greek English, verbal and written Part-time/Freelancing basis cooperation with flexible time-shifts, including evenings and weekends Reports to: Media Distribution Manager [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

20 Οκτ
Αθήνα [Goodbye Bread]

We are looking for a reliable Assistant Financial Controller, to undertake aspects of our financial management workflow, including bookkeeping assistance,

19 Οκτ
Αθήνα [Marriott International, Inc]

Posting Date Oct 19, 2018 Job Number 18002VOZ Job Category Housekeeping & Laundry Location Hotel Grande Bretagne, a Luxury Collection Hotel, Athens, Athens,

18 Οκτ
Αθήνα [Global Real Estate Investment Group]

Administration Assistant - Coordinator (Ref: EXC-01) We are a Global Real Estate Investment Group with offices worldwide promoting real estate to local and

18 Οκτ
Αθήνα [Empire Bulkers Ltd]

Empire Bulkers Ltd. Is seeking for Crew Assistant with the following qualifications: Two Years experience in relevant Department Fluency in English Language

18 Οκτ
Αθήνα [BROKERS UNION]

Η Brokers Union Mεσίτες Ασφαλειών Α.Ε. επιθυμεί να προσλάβει για τα γραφεία της στη Γλυφάδα Αττικής, 1 άτομο για τη θέση: IT Assistant Κύριες αρμοδιότητες: Διαχείριση καταχώρησης αυτοματοποιημένων μαζικών εγγραφών, σε καθημερινή βάση, με χρήση αρχείων γέφυρας (όχι data entry). Υποστήριξη χρηστών συστημάτων και