13 Αυγ

Υπάλληλος Γραφείου/Back office

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία στο κέντρο της Αθήνας, αναζητεί Υπάλληλο Γραφείου με γνώσεις Λογιστηρίου.

Αποστολή βιογραφικών hrpromotion@connectphone.gr

Προσφέρονται:

-Άμεση πρόσληψη
-Πλήρης απασχόληση και Ασφάλεια
-Πλήρες πακέτο αποδοχών
-Άδειες, Δώρα, Επιδόματα
-Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Εταιρεία προώθησης

Σχετικες Αγγελιες

27 Αυγ
Αθήνα [Εταιρεί]

Τουριστικό Γραφείο στο κέντρο της Αθήνας αναζητά Υπάλληλο Γραφείου/ Back Office, με αρμοδιότητα την οικονομική διαχείριση του γραφείου και τη τήρηση ταμείου. Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση Η/Υ Καλή γνώση MS Office Απαραίτητη η άριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας (γραπτά και προφορικά) Επιθυμητή προϋπηρεσία σε τμήμα Back Office Επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη προϋπόθεση Hλικία 30-49 ετών και κατοχή κάρτας ανεργίας ισχύος...

... από 3 έως 12 μήνες

Η Εταιρεία προσφέρει:

Άμεση πρόσληψη
Πλήρης απασχόληση
Σταθερό μισθός
Ασφαλιστική κάλυψη
Επιδόματα
Άδειες

Tags:

19 Σεπ
Αθήνα

Η CQS S.A., ηγέτιδα ελληνική εταιρεία στην παροχή υπηρεσιών CRM, αναζητεί: Υπάλληλους γραφείου – Back Office ΚΩΔ. ΘΕΣΗΣ: BC-CQS 8ωρη, 5νθήμερη απασχόληση σε

13 Σεπ
Αθήνα [MANPOWER]

Back Office Δικηγορικού Γραφείου Διαθέτεις εμπειρία σε τμήμα back office δικηγορικού γραφείου; Είσαι εξοικειωμένος με συστήματα και καταχώριση δεδομένων;

13 Σεπ

Back Office Δικηγορικού Γραφείου Διαθέτεις εμπειρία σε τμήμα back office δικηγορικού γραφείου; Είσαι εξοικειωμένος με συστήματα και καταχώριση δεδομένων; Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς σε μεγάλο δικηγορικό όμιλο! Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, γνωστού δικηγορικού γραφείου που εδρεύει στo

07 Σεπ
Αθήνα [ACTION LINE]

Υπάλληλος Back Office Χρηματοπιστωτικού Τομέα H ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά ικανά στελέχη για εργασία σε μεγάλο χρηματοπιστωτικό οργανισμό, στην Αθήνα. Αρμοδιότητες: Καταχώρηση δεδομένων σε Η/Υ Έλεγχος ηλεκτρονικού και φυσικού αρχείου