13 Αυγ

Υπάλληλος Γραφείου/Back office

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία στο κέντρο της Αθήνας, αναζητεί Υπάλληλο Γραφείου με γνώσεις Λογιστηρίου.

Αποστολή βιογραφικών hrpromotion@connectphone.gr

Προσφέρονται:

-Άμεση πρόσληψη
-Πλήρης απασχόληση και Ασφάλεια
-Πλήρες πακέτο αποδοχών
-Άδειες, Δώρα, Επιδόματα
-Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Εταιρεία προώθησης

Σχετικες Αγγελιες

12 Νοε
Αθήνα [TRENKWALDER HELLAS SA]

H Trenkwalder Hellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της, στην περιοχή του Αγίου Δημητρίου, αναζητά: Υπάλληλο Back Office Τηλεφωνικής Έρευνας part-time (15:00-21:00) για τηλεφωνική ενημέρωση πελατών. Στο αντικείμενο εργασίας περιλαμβάνονται η τηλεφωνική ενημέρωση πελατών και η χρήση ηλεκτρονικού συστήματος για την

02 Νοε
Αθήνα

Η CQS S.A., ηγέτιδα ελληνική εταιρεία στην παροχή υπηρεσιών CRM, αναζητεί: Υπάλληλους γραφείου – Back Office ΚΩΔ. ΘΕΣΗΣ: BC-CQS 8ωρη, 5νθήμερη απασχόληση

22 Οκτ
Αθήνα [ACTION LINE]

Έχεις εμπειρία σε υποστηρικτικές εργασίες δικηγορικών εταιρειών; Διαθέτεις γνώσεις σε νομικά θέματα; Αν «ΝΑΙ» τότε είσαι το άτομο που ψάχνουμε!   H ΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά ικανά στελέχη για εργασία στο νομικό τμήμα μεγάλου

22 Οκτ
Αθήνα [Actionline Ltd.]

Έχεις εμπειρία σε υποστηρικτικές εργασίες δικηγορικών εταιρειών; Διαθέτεις γνώσεις σε νομικά θέματα; Αν «ΝΑΙ» τότε είσαι το άτομο που ψάχνουμε! H ΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά ικανά στελέχη για εργασία στο νομικό τμήμα μεγάλου Χρηματοπιστωτικού Οργανισμού, στην Αθήνα. Αρμοδιότητες: Άντληση, επεξεργασία και καταχώρηση στοιχείων δικαστικών ενεργειών Παραγωγή αναφορών Απαιτούμενα...

... Προσόντα:

Απόφοιτοι Ανώτατης ή Ανώτερης Εκπαίδευσης
Επιθυμητή εργασιακή εμπειρία σε θέματα δικαστικών ενεργειών
Πολύ καλή γνώση οικονομικών και τραπεζικών όρων
Άριστη χρήση Η/Υ και εφαρμογών MS Office
Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και πνεύμα ομαδικότητας
Παροχές:

Σταθερός μηνιαίος μισθός και ασφάλιση
Συνεχής εξέλιξη και επιμόρφωση
Εργασία σε ένα δυναμικό και εξελισσόμενο περιβάλλον

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού της ACTIONLINE θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Tags:

16 Νοε
Αθήνα [SIELIGHT]

Η Sielight αντιπροσωπεύει στην Ελληνική αγορά τα προϊόντα (φωτιστικά και συστήματα) του τομέα Lighting Solutions (LS) της OSRAM (brands: OSRAM, Siteco, Traxon