12 Ιουλ

γυναίκα άνω των 40 για παρουσίαση

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γυναίκα ζητείται από εταιρία καλλυντικών για παρουσίαση καλλυντικών προϊόντων σε προκαθορισμένα ραντεβού από την εταιρία μας για εντός ή εκτός Θεσσαλονίκης.Πολλά κέρδη!Τηλ 6987056500 και 2314310702 email: lefleuraggelia03@gmail.com

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

17 Δεκ
Πανελλήνια [VODAFONE]

Ειδικός της Ομάδας Ready - Άνω Λιόσια Προσφέρουμε μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες, μέσω της τεχνολογίας, πιο κοντά σε ό,τι αγαπούν. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας, κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και

05 Δεκ
Πανελλήνια [Βιομηχανία]

Βιομηχανία στην Αττική ζητεί Χειριστές Μεταποιητικών Μηχανών με τουλάχιστον τριετή εμπειρία, έως 40 ετών, επιθυμητό απολυτήριο τεχνικού λυκείου ή ισότιμης σχολής τεχνικής κατεύθυνσης, για εργασία σε βάρδιες. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] αναφέροντας τον κωδικό "XM-2018".

01 Δεκ
Πανελλήνια [POP-AIR ]

Η εταιρία Pop Air αναζητά Mοντέλο (Άνδρα και Γυναίκα) για τη φωτογράφιση των ρούχων της στο ηλεκτρονικό κατάστημά της. Αποστολή βιογραφικών και ολόσωμης φωτογραφίας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

29 Νοε
Πανελλήνια [MOBILO PC ]

Υπεύθυνος Οργάνωσης Διανομής Κωδικός: C23 Ζητείται στέλεχος για τη διαχείριση ομάδας διανομέων σχετικά με τη σωστή διανομή των εντύπων διαφόρων πελατών της εταιρίας. Οργάνωση και διαχείριση της ομάδας με εργαλεία τελευταίας τεχνολογίας, μέσω ERP και mobile λογισμικού, που θα δώσουν στον κατάλληλο

23 Νοε
Πανελλήνια [HELLAMCO A.E]

Για την νέα συνεργασία μας με κορυφαίο και διεθνώς αναγνωρισμένο κατασκευαστή επιστημονικού εξοπλισμού, αναζητούμε Στελέχη Πωλήσεων Οργάνων Χημικής Ανάλυσης (HPLC/UPLC, LC/MS, Αναλωσίμων) με έδρα την Αθήνα. Απολύτως απαραίτητα προσόντα: Γνώσεις χημείας επιπέδου ΑΕΙ Ευχέρεια συνεννόησης στα