12 Ιουλ

γυναίκα άνω των 40 για παρουσίαση

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γυναίκα ζητείται από εταιρία καλλυντικών για παρουσίαση καλλυντικών προϊόντων σε προκαθορισμένα ραντεβού από την εταιρία μας για εντός ή εκτός Θεσσαλονίκης.Πολλά κέρδη!Τηλ 6987056500 και 2314310702 email: lefleuraggelia03@gmail.com

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

14 Μαρ
Πανελλήνια [Ιδιώτης]

-Δακτυλογραφήσεις με 0,05€/λέξη αν πρόκειται για χειρόγραφο και 0,03€/λέξη για μετατροπή απο PDF σε Word, -τη συγγραφή άρθρων για Blog, -την δακτυλογράφηση φοιτητικών εργασιών ή πτυχιακών εργασιών, -δημιουργία PowerPoint, Excel κτλ, -συντήρηση ιστοσελίδων και E-shop σε προνομιακές τιμές.

12 Μαρ
Πανελλήνια [MOBILO PC ]

Υπεύθυνος Οργάνωσης Διανομής Κωδικός: C23 Ζητείται στέλεχος για τη διαχείριση ομάδας διανομέων σχετικά με τη σωστή διανομή των εντύπων διαφόρων πελατών της εταιρίας. Οργάνωση και διαχείριση της ομάδας με εργαλεία τελευταίας τεχνολογίας, μέσω ERP και mobile λογισμικού, που θα δώσουν στον κατάλληλο

06 Μαρ
Πανελλήνια [iTechScope M.Ε.Π.Ε. ]

  iTechScope is the first Technical Recruitment Agency established in Greece. With offices in Athens, London Dubai we offer Recruitment Services covering the sectors of IT, Digital Engineering. Prestigious Multinational companies Innovative Start-Ups find in us an indispensable and valuable recruitment partner while job seekers discover an experienced ally in the process of finding the ideal position. On behalf of our client, an award-winning online forex...

... trading company and an industry leader with international presence, we are looking for an aspirated Senior Java

Tags:

01 Μαρ
Πανελλήνια [FAMAR]

Η ΦΑΜΑΡ Α.Β.Ε., πολυεθνική εταιρία που δραστηριοποιείται στην Ευρώπη με ηγετική θέση στον χώρο της παραγωγής φαρμάκων και καλλυντικών, ζητά να προσλάβει για τα εργοστάσιά της στoν νομό Αττικής: Άλιμο, Ανθούσα και Αυλώνα Χειριστή Μηχανών Συσκευασίας Κωδικός: ΧΜΣ_2019 Ο κάτοχος της θέσης θα έχει τις

22 Φεβ
Θεσσαλονίκη [beautyfleur]

Γυναίκα οδηγός άνω των 45 ζητείται από εταιρεία καλλυντικών με δυνατότητα πολλών διανυκτερεύσεων για πωλήσεις σε προκαθορισμένα ραντεβού από την εταιρεία μας. Παρέχονται αυτοκίνητο, μισθός, μπόνους. Πολλά κέρδη. Τηλ 2310546410- Κιν 6987056500 Email lefleuraggelia03@gmail.com