12 Ιουλ

γυναίκα άνω των 40 για παρουσίαση

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γυναίκα ζητείται από εταιρία καλλυντικών για παρουσίαση καλλυντικών προϊόντων σε προκαθορισμένα ραντεβού από την εταιρία μας για εντός ή εκτός Θεσσαλονίκης.Πολλά κέρδη!Τηλ 6987056500 και 2314310702 email: lefleuraggelia03@gmail.com

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

19 Οκτ
Πανελλήνια [iTechScope M.Ε.Π.Ε. ]

iTechScope is the first Technical Recruitment Agency established in Greece. With offices in Athens, London Dubai we offer Recruitment Services covering the sectors of IT, Digital Engineering. Prestigious Multinational companies Innovative Start-Ups find in us an indispensable and valuable recruitment partner while job seekers discover an experienced ally in the process of finding the ideal position. On behalf of our client, an international awarded ingenious...

... software product company with HQ’s in London, located in Athens, we are currently looking for a highly

Tags:

19 Οκτ
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group Α.Ε. στο πλαίσιο εξειδικευμένου έργου που έχει αναλάβει αναζητά Αποφοίτους Ανώτατης Σχολής Θετικών ή Οικονομικών Επιστήμων Προσόντα: Γνώση της αγγλικής γλώσσας επιπέδου C2, πιστοποίηση 2ης ξένης γλώσσας επιπέδου Β2 θα εκτιμηθεί Δίπλωμα ECDL για όλες τις ενότητες του Office Αποδεδειγμένη

05 Οκτ
Πανελλήνια [KAVOURAS GROUP]

Η εταιρία Pop Air αναζητά Mοντέλο (Άνδρα και Γυναίκα) για τη φωτογράφιση των ρούχων της στο ηλεκτρονικό κατάστημά της. Αποστολή βιογραφικών και ολόσωμης φωτογραφίας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

03 Οκτ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητείται νεαρή κυρία (χωρίς οικογενειακές υποχρεώσεις) έως 40 ετών Πτυχιούχος Ανώτατης ή Ανώτερης Σχολής Ψυχολογίας για να προσφέρει τις υπηρεσίες της σε καθημερινή βάση, στον τομέα της ειδικότητάς της. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

28 Σεπ
Πανελλήνια [VODAFONE]

Ειδικός της Ομάδας Ready - Άνω Πατήσια Προσφέρουμε μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες, μέσω της τεχνολογίας, πιο κοντά σε ό,τι αγαπούν. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας, κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και