12 Ιουλ

γυναίκα άνω των 40 για παρουσίαση

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γυναίκα ζητείται από εταιρία καλλυντικών για παρουσίαση καλλυντικών προϊόντων σε προκαθορισμένα ραντεβού από την εταιρία μας για εντός ή εκτός Θεσσαλονίκης.Πολλά κέρδη!Τηλ 6987056500 και 2314310702 email: lefleuraggelia03@gmail.com

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

10 Αυγ
Πανελλήνια [KAVOURAS GROUP]

Η εταιρία Pop Air αναζητά: Mοντέλο (Άνδρα και Γυναίκα) για τη φωτογράφιση των ρούχων της στο ηλεκτρονικό της κατάστημα. Αποστολή βιογραφικών και ολόσωμης φωτογραφίας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

06 Αυγ
Πανελλήνια [VODAFONE]

Internet Solutions Specialist - Άνω Πατήσια Προσφέρουμε μία απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες μέσω της τεχνολογίας πιο κοντά σε ό,τι αγαπούν. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και

03 Αυγ

Internet Solutions Specialist - Άνω Λιόσια Προσφέρουμε μία απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες μέσω της τεχνολογίας πιο κοντά σε ό,τι αγαπούν. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και ψάχνουμε

03 Αυγ
Πανελλήνια [BELAS FOODS]

Η εταιρία ΦΙΛΩΤΑΣ ΜΠΕΛΑΣ ΥΙΟΣ Α.Ε. – Τυροκομικά Βερμίου, με έντονη εξαγωγική δραστηριότητα και σημαντική παρουσία στην ελληνική αγορά τυροκομικών, που βρίσκεται στο 12ο χλμ. Αλεξάνδρειας – Κατερίνης, επιθυμεί να προσλάβει Χειριστή Μηχανών Συσκευασίας Περιγραφή θέσης – κύριες αρμοδιότητες:

26 Ιουλ
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group Α.Ε. στο πλαίσιο εξειδικευμένου έργου που έχει αναλάβει αναζητά Αποφοίτους Ανώτατης Σχολής Θετικών ή Οικονομικών Επιστήμων Προσόντα: Γνώση της αγγλικής γλώσσας επιπέδου C2, πιστοποίηση 2ης ξένης γλώσσας επιπέδου Β2 θα εκτιμηθεί Δίπλωμα ECDL για όλες τις ενότητες του Office Αποδεδειγμένη