11 Ιουλ

ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΚΡΕΠΕΡΙ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται άτομο για εργασία στην κρεπερί Cibologimata στο Ελευθέριο Κορδελιό. Σχετική εμπειρία μετράει θετικά.
Ημέρες εργασίας: 2 ημέρες πρωινά / 3 ημέρες βραδινά (Παρασκευή - Σάββατο - Κυριακή)
Θα ελεγχθεί το βιογραφικό και έπειτα θα γίνει επικοινωνία για συνέντευξη.
Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

Manolis p

Σχετικες Αγγελιες

11 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Πανενεργειακη ΑΕ]

Ζητείται γυναίκα έως 35 ετών με γνώσεις παρασκευής ροφημάτων, κρύα σάντουιτς, σαλάτες κ.ά. για κυλικείο σε πρατήριο υγρών καυσίμων, στο 8ο χλμ Θεσσαλονίκης Καβάλας Περιοχή Τιτάν. Η δυνατότητα χρήσης αυτοκινήτου θα εκτιμηθεί. Τηλ.επικοινωνιας 2310685745

03 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων]

Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Άτομο για το Τμήμα Ελέγχου Λειτουργίας Ο υποψήφιος θα αναφέρεται στη γενική διεύθυνση και θα συμμετέχει στον επανασχεδιασμό των λειτουργικών διαδικασιών της επιχείρησης (re-engineering). Απαραίτητα προσόντα:

03 Αυγ

Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Άτομο για το Τμήμα Διακίνησης / Logistics Ο υποψήφιος θα αναφέρεται στον υπεύθυνο του τμήματος λειτουργίας και θα είναι υπεύθυνος για τις καθημερινές παραλαβές, τις φορτώσεις και τις τιμολογήσεις της

01 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΧΡΗΣΤΟΣ]

ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΣΕ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΤΑΨΑΚΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Αρμοδιότητες: ΩΡΑΡΙΟ 17:30-01:30 Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

24 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PROVIL]

Η εταιρία Provil ΑΕ ζητά Άτομο για την Τεχνική Ανάπτυξη και Υποστήριξη Προϊόντων με Εφαρμογή στο Κρέας Προσόντα: Εμπειρία στη βιομηχανία κρέατος τουλάχιστον 5 έτη σε θέση επεξεργασίας και παραγωγής Πτυχίο γεωπονίας ή τεχνολογίας τροφίμων ή παρεμφερές Άριστη γνώση αγγλικής Γνώση χειρισμού Η/Υ