11 Ιουλ

ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΚΡΕΠΕΡΙ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται άτομο για εργασία στην κρεπερί Cibologimata στο Ελευθέριο Κορδελιό. Σχετική εμπειρία μετράει θετικά.
Ημέρες εργασίας: 2 ημέρες πρωινά / 3 ημέρες βραδινά (Παρασκευή - Σάββατο - Κυριακή)
Θα ελεγχθεί το βιογραφικό και έπειτα θα γίνει επικοινωνία για συνέντευξη.
Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

Manolis p

Σχετικες Αγγελιες

14 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Πιτσαρί]

Ζητείται ψητάς-πιτσαδόρος με εμπειρία για πιτσαρία στο Κέντρο της Θεσσαλονίκης. Επικοινωνία: 6980021533

11 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΔΑΜΑΤΕΡΑ ]

"Ζητούνται άτομα με γνώσεις μιας εκ των ξένων γλωσσών ( Γερμανικών ή Ιταλικών ή Γαλλικών ή Ισπανικών ή Σέρβικων ή Τουρκικών ή Αραβικών ή Ρώσσικων ) για εργασία στις προωθήσεις των προϊόντων από εταιρεία που δραστηριοποιείται στην παραγωγή φυσικών χυμών. Αρμοδιότητες: 1. Τηλεφωνική επικοινωνία και αποστολή προσφορών στις επιχειρήσεις εξωτερικού, συνεχείς επικοινωνίες επαφές 2. Έρευνα αγοράς καταχώρηση πληροφοριών σε μια βάσει δεδομένων 3. Μεταφράσεις...

... και Διερμηνείες
4. Απαραίτητη προυπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία

Χαρακτηριστικά:
1. Υπευθυνότητα
2. Συνέπεια
3. Εργατικότητα
4. Φιλοδοξίες.
Πληροφορίες δίδονται μόνον μέσω email ΟΧΙ τηλεφωνικής επικοινωνίας
Αποστολή βιογραφικών στο: info@damatera.com
Διεύθυνση: 9o χιλιόμετρο Θεσ/νίκης - Καβάλα,Δερβένι Τ.Κ 54500"

Tags:

10 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Πιτσαρία]

02 Οκτ
Θεσσαλονίκη [crescendo]

κρεπιερισα Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρια Επιθυμητά Προσόντα: όρεξη για δουλειά Η εταιρία προσφέρει:30

28 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων]

Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Άτομο για το Τμήμα Διακίνησης / Logistics Ο υποψήφιος θα αναφέρεται στον υπεύθυνο του τμήματος λειτουργίας και θα είναι υπεύθυνος για τις καθημερινές παραλαβές, τις φορτώσεις και τις τιμολογήσεις της