11 Ιουλ

ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΚΡΕΠΕΡΙ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται άτομο για εργασία στην κρεπερί Cibologimata στο Ελευθέριο Κορδελιό. Σχετική εμπειρία μετράει θετικά.
Ημέρες εργασίας: 2 ημέρες πρωινά / 3 ημέρες βραδινά (Παρασκευή - Σάββατο - Κυριακή)
Θα ελεγχθεί το βιογραφικό και έπειτα θα γίνει επικοινωνία για συνέντευξη.
Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

Manolis p

Σχετικες Αγγελιες

14 Δεκ
Θεσσαλονίκη [SPEATY Χαριλάου]

Ζητείται, Κρεπερίστας σε Καφέ-Κρεπερί με Γνώσεις κι Εμπειρία. Απαραίτητα Προσόντα: Αποδεδειγμένη Εμπειρία. Η εταιρία προσφέρει: Μισθός Ανταγωνιστικός.

11 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [SANTA BEACH HOTEL]

Ζητείται Bell Boy και Άτομο Γενικών Καθηκόντων σε ξενοδοχειακή μονάδα στην Αγία Τριάδα. Μισθός κατόπιν συνεννόησης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

04 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά δεσποινίδα: για πρακτική άσκηση στη Θεσσαλονίκη   Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον γλωσσών θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα) Να μην έχει πραγματοποιηθεί

26 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΖΩΗ ΚΑΙ ΚΟΤΑ]

Ζητείται άτομο για delivery με δικό του μηχανάκι για κατάστημα στο κέντρο Θεσσαλονίκης. Τηλέφωνο επικοινωνίας 2310205584

18 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MAKE ME UP COSMETICS]

Η Makemeup Cosmetics είναι κορυφαία εταιρία στον κλάδο του επαγγελματικού καλλυντικού με ποιοτικά επώνυμα brands. Στο πλαίσιο της περαιτέρω ανάπτυξης της εταιρίας αναζητούνται κατάλληλοι υποψήφιοι για να καλύψουν άμεσα την παρακάτω θέση με έδρα τη Θεσσαλονίκη: Γραμματέας Διοίκησης Προσόντα υποψηφίων: