11 Ιουλ

Ηλεκτρονικός Μηχανικός Σχεδίασης & Ανάπτυξης Hardware PCB

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ηλεκτρονικός Μηχανικός Σχεδίασης Ανάπτυξης Hardware PCB Απαραίτητα προσόντα:  Πτυχίο Ηλεκτρολόγου/Ηλεκτρονικού Μηχανικού Α.Ε.Ι.  Εμπειρία σχεδίασης τυπωμένων κυκλωμάτων, κατά προτίμηση Altium Designer  Γνώση ψηφιακών και αναλογικών ηλεκτρονικών Τουλάχιστον 3 χρόνια εργασιακή εμπειρία Σχεδιασμός...

Σχετικες Αγγελιες

18 Σεπ
Αθήνα [AMCO ΑΒΕΕ]

Ηλεκτρονικός Μηχανικός Σχεδίασης Ανάπτυξης Hardware PCB Απαραίτητα προσόντα:  Πτυχίο Ηλεκτρολόγου/Ηλεκτρονικού Μηχανικού Α.Ε.Ι.  Εμπειρία σχεδίασης τυπωμένων κυκλωμάτων, κατά προτίμηση Altium Designer  Γνώση ψηφιακών και αναλογικών ηλεκτρονικών Τουλάχιστον 3 χρόνια εργασιακή εμπειρία Σχεδιασμός

25 Σεπ
Αθήνα [ΚΟΡΕΛΚΟ]

Ο εκπαιδευτικός όμιλος ΚΟΡΕΛΚΟ δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Καθηγητή Προγράμματος Σπουδών «Βιομηχανικός Εξοπλισμός»   Απαιτούμενα προσόντα: Εργασιακή εμπειρία

24 Σεπ
Αθήνα [Intellisys Ltd.]

  Μηχανικός Συστημάτων και Δικτύων Η/Υ, με πτυχίο Πληροφορικής, για υποστήριξη σε υποδομές Πληροφοριακών Συστημάτων και επικοινωνιών πελατών της εταιρείας. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο πληροφορικής (ελάχιστο επίπεδο: ΤΕΙ) Καλή γνώση δικτύων H/Y Γνώση Microsoft Windows Servers, Active Directory Επιθυμητή γνώση

21 Σεπ
Αθήνα [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group A.E, για έργο που έχει αναλάβει, προσλαμβάνει άμεσα Ηλεκτρολόγο Μηχανικό με τουλάχιστον 10ετή εμπειρία σε συστήματα τηλελέγχου ή και βιολογικού καθαρισμού. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

21 Σεπ

Η Meccanica Group A.Ε. για έργο που έχει αναλάβει αναζητά Ηλεκτρολόγο Μηχανικό με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος, αγγλικά επιπέδου Β2 και απαραίτητα 10ετή εμπειρία στη λειτουργία και τη συντήρηση εγκαταστάσεων επεξεργασίας λυμάτων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]