11 Ιουλ

Ηλεκτρονικός - Κόρινθος

Δήμος Κορινθίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία AMCO ABEE είναι μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία που δραστηριοποιείται στην παροχή ολοκληρωμένων λύσεων αυτοματισμού υψηλής τεχνολογίας. Η εταιρία ειδικεύεται στη σχεδίαση, στην κατασκευή, στην εγκατάσταση και στην υποστήριξη: Ολοκληρωμένων συστημάτων έκδοσης εισιτηρίων για...

Σχετικες Αγγελιες

24 Σεπ
Δήμος Κορινθίων [HELLENIC BAKERY]

Η εταιρία HELLENIC BAKERY Α.Ε. αναζητά Αρτοποιό πλήρους απασχόλησης.  Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση οργάνωσης και λειτουργίας του τμήματος αρτοποιίας Ευελιξία στο ωράριο εργασίας και

18 Σεπ

Η εταιρία ΠΙΕΤΡΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΙΔΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ Α.Ε. στην Κόρινθο αναζητά: Φύλακα για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 50 ετών Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση 5 έτη Αριστη επικοινωνιακή ικανότητα Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις Καλή γνώση H/Υ Απόφοιτος λυκείου Αδεια

17 Σεπ
Δήμος Κορινθίων [AMCO ΑΒΕΕ]

Η εταιρία AMCO ABEE είναι μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία που δραστηριοποιείται στην παροχή ολοκληρωμένων λύσεων αυτοματισμού υψηλής τεχνολογίας. Η εταιρία ειδικεύεται στη σχεδίαση, κατασκευή, εγκατάσταση και υποστήριξη: Ολοκληρωμένων συστημάτων έκδοσης εισιτηρίων και πληροφόρησης

14 Σεπ
Δήμος Κορινθίων [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το

12 Σεπ
Δήμος Κορινθίων [ADECCO HR]

H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της πολυεθνικής εταιρίας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης: Junior Logistics Coordinator (Κόρινθος) Περιγραφή θέσης: Επικοινωνία με προμηθευτές εξωτερικού και διαμόρφωση παραγγελιών προς αυτούς σύμφωνα με τις ανάγκες της παραγωγής Προετοιμασία,