11 Ιουλ

Ηλεκτρονικός - Κόρινθος

Δήμος Κορινθίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία AMCO ABEE είναι μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία που δραστηριοποιείται στην παροχή ολοκληρωμένων λύσεων αυτοματισμού υψηλής τεχνολογίας. Η εταιρία ειδικεύεται στη σχεδίαση, στην κατασκευή, στην εγκατάσταση και στην υποστήριξη: Ολοκληρωμένων συστημάτων έκδοσης εισιτηρίων για...

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουλ
Δήμος Κορινθίων [VODAFONE]

Internet Solutions Specialist - Κόρινθος Προσφέρουμε μία απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες μέσω της τεχνολογίας πιο κοντά σε ό,τι αγαπούν. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και ψάχνουμε

16 Ιουλ
Δήμος Κορινθίων [HELLENIC BAKERY]

Η εταιρία ΠΙΕΤΡΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΙΔΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ Α.Ε. στην Κόρινθο αναζητά: Φύλακα για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 50 ετών Προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση 5 έτη. Αριστη επικοινωνιακή ικανότητα Καλή γνώση H/Υ Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις Καλή γνώση H/Υ Απόφοιτος

13 Ιουλ
Δήμος Κορινθίων [ΣΤΗΛΜΕΤ / VIOHALKO]

Η Fulgor A.E. ζητεί για τις εγκαταστάσεις της στην Κόρινθο Μηχανικό ΤΕΙ για το τμήμα ποιοτικού ελέγχου. Οι υποψήφιοι, κατά προτίμηση κάτοικοι της ευρύτερης περιοχής, πρέπει να διαθέτουν τα ακόλουθα προσόντα: Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσία σε τμήμα Μελετών Παραγωγής ή Ποιοτικού Ελέγχου Ευχέρεια

13 Ιουλ

Η Fulgor A.E. ζητεί για τις εγκαταστάσεις της στην Κόρινθο Ηλεκτρολόγο Μηχανικό Ποιοτικού Ελέγχου Αντικείμενο της θέσης είναι η συμμετοχή στη διαδικασία πιστοποίησης από τους οργανισμούς ποιότητας, ο έλεγχος της εφαρμογής των συστημάτων διαχείρισης ποιότητας και περιβάλλοντος στον ποιοτικό

13 Ιουλ
Δήμος Κορινθίων [LIDL]

Υποδιευθυντής-τρια Καταστήματος στην Κόρινθο Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μία νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον καλύτερο