11 Ιουλ

Ηλεκτρονικός - Κόρινθος

Δήμος Κορινθίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία AMCO ABEE είναι μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία που δραστηριοποιείται στην παροχή ολοκληρωμένων λύσεων αυτοματισμού υψηλής τεχνολογίας. Η εταιρία ειδικεύεται στη σχεδίαση, στην κατασκευή, στην εγκατάσταση και στην υποστήριξη: Ολοκληρωμένων συστημάτων έκδοσης εισιτηρίων για...

Σχετικες Αγγελιες

02 Δεκ
Δήμος Κορινθίων [AMCO ΑΒΕΕ]

Η εταιρία AMCO ABEE είναι μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία που δραστηριοποιείται στην παροχή ολοκληρωμένων λύσεων αυτοματισμού υψηλής τεχνολογίας. Η εταιρία ειδικεύεται στη σχεδίαση, την κατασκευή, την εγκατάσταση και την υποστήριξη: Ολοκληρωμένων συστημάτων έκδοσης εισιτηρίων για

18 Δεκ
Δήμος Κορινθίων [HELLENIC BAKERY]

Η εταιρία Hellenic Bakery A.E., με 40 χρόνια επιτυχημένη εμπειρία στον κλάδο της αρτοποίιας ζαχαροπλαστικής και 20 χρόνια στον κλάδο του catering, εχει κυριαρχήσει στους κλάδους της και έχει αποκτήσει αρκετά μεγάλο πελατολόγιο σε όλη την Ελλάδα. Με κυρίαρχα χαρακτηριστικά της, την ποιότητα των προϊόντων της και

17 Δεκ
Δήμος Κορινθίων [VODAFONE]

Ειδικός της Ομάδας Ready - Κόρινθος Προσφέρουμε μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες, μέσω της τεχνολογίας, πιο κοντά σε ό,τι αγαπούν. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας, κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και

12 Δεκ

Η εταιρία HELLENIC BAKERY Α.Ε. αναζητά Αρτοποιό πλήρους απασχόλησης.  Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση οργάνωσης και λειτουργίας του τμήματος αρτοποιίας Ευελιξία στο ωράριο εργασίας και

09 Δεκ
Δήμος Κορινθίων [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το υποκατάστημά της στη Κόρινθο Διευθυντικό