11 Ιουλ

Door 2 Door Brand Ambassadors Limassol

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία μας αναλαμβάνει ολόκληρη την ανθρωποκεντρική επικοινωνία B2C, B2B, Event, μεγάλων εταιρειών που εκπροσωπούμε, δίνοντας λύση στην αύξηση των πωλήσεων και των υπηρεσιών.

Δίνουμε τη Ευκαιρία σε ανθρώπους με ανεξάρτητη εμπειρία ή σπουδές που ενδιαφέρονται για μια Μόνιμη η Προσωρινή αρχική εργασία στην Λεμεσό της Κύπρου

Προσόντα Υποψηφίων:

· Ευχάριστος χαρακτήρας

· Θετική σκέψη

· Ομαδικότητα

· Αγγλική γλώσσα (βασική)

Τι προσφέρουμε:

· Συνεχής ατομική και ομαδική εκπαίδευση

· Πιστοποίηση πωλήσεων και μάρκετινγκ

· Ελκυστικό πακέτο αποδοχών

· Επιπλέον μπόνους πωλήσεων

       Προωθήστε την αίτηση σας στο email: Door2dooragency@gmail.com

Door 2 Door Agency Limassol

Σχετικες Αγγελιες

23 Νοε
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Outdoor Pool Beach Attendant Περιγραφή: InGlobe Agency Representing a 5* Hotel located in Limassol Cyprus asks Candidates to apply for Job Openings for Season 2019 for Outdoor Pool Beach attendant Summary of function: Keeps the area of outdoor pool and beach clean and tidy, up the the hotel’s standards. Απαραίτητα προσόντα: Duties responsibilitie: Wash, mop, and clean the pool deck Keep clean the beach and pool area, keep sunbeds and umbrellas in order....

... Promote a fun and relaxing atmosphere for guests in all recreational activities and areas by

Tags:

14 Δεκ
Πανελλήνια [HR STRATEGY ]

  Ο πελάτης μας, ελληνική εισαγωγική επιχείρηση, ζητά να προσλάβει Πωλητή ή Πωλήτρια Κλάδου Ξενοδοχείων. Αντικείμενο εργασίας: Υπεύθυνος διαχείρισης, διατήρησης και ανάπτυξης υπάρχοντος πελατολογίου - εξεύρεση νέων πελατών Πραγματοποίηση επισκέψεων σε πελάτες εντός εκτός Αττικής

14 Δεκ
Πανελλήνια [G. P. GREEN PROMOTIONS & SALES MON/ΠΗ ΙΚΕ ]

B2B Sales Consultant (κωδ: B2B) Η Green Promotions and Sales έχει αναλάβει να δημιουργήσει μια δυναμική ομάδα πωλήσεων σε συνεργασία με τον μεγαλύτερο ανεξάρτητο παραγωγό ηλεκτρικής ενέργειας στην Ελλάδα με κύριες αρμοδιότητες: Ανάπτυξη πελατολογίου Β2Β πωλήσεις Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν: Ευχέρεια λόγου,

14 Δεκ
Πανελλήνια [Hrs]

Account Manager B2B Η εταιρία Ελληνικές Ραδιουπηρεσίες Α.Ε., στο πλαίσιο συνεργασίας της με εταιρία τηλεπικοινωνιών, αναζητεί εξωτερικούς B2B πωλητές για την περιοχή του Πειραιά και ευρύτερα. Οι κύριες αρμοδιότητες του ρόλου αποτελούν η προώθηση τηλεπικοινωνιακών προϊόντων και υπηρεσιών. Βασικές

14 Δεκ

Εξωτερικοί Πωλητές B2B Η εταιρία Ελληνικές Ραδιουπηρεσίες Α.Ε., στο πλαίσιο συνεργασίας της με εταιρία τηλεπικοινωνιών, αναζητεί εξωτερικούς B2B πωλητές για την περιοχή του Πειραιά και ευρύτερα. Οι κύριες αρμοδιότητες του ρόλου αποτελούν η προώθηση τηλεπικοινωνιακών προϊόντων και υπηρεσιών.