11 Ιουλ

Door 2 Door Brand Ambassadors Limassol

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία μας αναλαμβάνει ολόκληρη την ανθρωποκεντρική επικοινωνία B2C, B2B, Event, μεγάλων εταιρειών που εκπροσωπούμε, δίνοντας λύση στην αύξηση των πωλήσεων και των υπηρεσιών.

Δίνουμε τη Ευκαιρία σε ανθρώπους με ανεξάρτητη εμπειρία ή σπουδές που ενδιαφέρονται για μια Μόνιμη η Προσωρινή αρχική εργασία στην Λεμεσό της Κύπρου

Προσόντα Υποψηφίων:

· Ευχάριστος χαρακτήρας

· Θετική σκέψη

· Ομαδικότητα

· Αγγλική γλώσσα (βασική)

Τι προσφέρουμε:

· Συνεχής ατομική και ομαδική εκπαίδευση

· Πιστοποίηση πωλήσεων και μάρκετινγκ

· Ελκυστικό πακέτο αποδοχών

· Επιπλέον μπόνους πωλήσεων

       Προωθήστε την αίτηση σας στο email: Door2dooragency@gmail.com

Door 2 Door Agency Limassol

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαρ
Πανελλήνια [S CREATION]

Διαφημιστική εταιρία ζητεί Νέους για Διανομή Φυλλαδίων Door To Door σε περιοχές των Αθηνών. Ηλικίας 20-30 ετών. Πλήρης απασχόληση, μισθός, ασφάλιση. Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8257230 http://

20 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Sales Advisor Door-2-Door Σου αρέσει να βρίσκεις τις κατάλληλες λύσεις για τους πελάτες (υφιστάμενους και νέους); Είσαι έτοιμος να φέρεις το μέλλον μπαίνοντας στον χώρο του πελάτη; Η Teleraise είναι μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία προώθησης πωλήσεων, ανάπτυξης πελατολογίου και παροχής υπηρεσιών και ως

20 Μαρ

Sales Advisor Door-2-Door Υψηλός σταθερός μηνιαίος μισθός Σου αρέσει να βρίσκεις τις κατάλληλες λύσεις για τους πελάτες – υφιστάμενους και νέους; Είσαι έτοιμος να φέρεις το μέλλον μπαίνοντας στον χώρο του πελάτη; Η Teleraise είναι μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία προώθησης πωλήσεων, ανάπτυξης πελατολογίου

01 Μαρ
Αθήνα [MEDIATEL]

Team Leader Εξωτερικών Πωλητών Door 2 Door Η Mediatel είναι μία από τις πιο δυναμικά αναπτυσσόμενες εταιρείες παροχής ολοκληρωμένων υπηρεσιών Contact Center. Δραστηριοποιείται στον χώρο των τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών από το 1995 και επενδύοντας συστηματικά σε τεχνολογία και ανθρώπινο δυναμικό, παρέχει με απόλυτη

27 Φεβ

Door-2-Door Εκπρόσωποι Πωλήσεων – Wind Η Mediatel είναι μία από τις πιο δυναμικά αναπτυσσόμενες εταιρίες παροχής ολοκληρωμένων υπηρεσιών contact center. Δραστηριοποιείται στον χώρο των τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών από το 1995 και, επενδύοντας συστηματικά σε τεχνολογία και ανθρώπινο δυναμικό, παρέχει με