11 Ιουλ

Door 2 Door Brand Ambassadors Limassol

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία μας αναλαμβάνει ολόκληρη την ανθρωποκεντρική επικοινωνία B2C, B2B, Event, μεγάλων εταιρειών που εκπροσωπούμε, δίνοντας λύση στην αύξηση των πωλήσεων και των υπηρεσιών.

Δίνουμε τη Ευκαιρία σε ανθρώπους με ανεξάρτητη εμπειρία ή σπουδές που ενδιαφέρονται για μια Μόνιμη η Προσωρινή αρχική εργασία στην Λεμεσό της Κύπρου

Προσόντα Υποψηφίων:

· Ευχάριστος χαρακτήρας

· Θετική σκέψη

· Ομαδικότητα

· Αγγλική γλώσσα (βασική)

Τι προσφέρουμε:

· Συνεχής ατομική και ομαδική εκπαίδευση

· Πιστοποίηση πωλήσεων και μάρκετινγκ

· Ελκυστικό πακέτο αποδοχών

· Επιπλέον μπόνους πωλήσεων

       Προωθήστε την αίτηση σας στο email: Door2dooragency@gmail.com

Door 2 Door Agency Limassol

Σχετικες Αγγελιες

09 Οκτ
Πανελλήνια [S CREATION]

Διαφημιστική εταιρία ζητεί νέους 20-30 ετών για Διανομή Φυλλαδίων Door to Door σε περιοχές των Αθηνών. Πλήρης απασχόληση, μισθός, ασφάλιση. Οι ενδιαφερόμενοι /ες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο e-mail: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνο επικοινωνίας 210 8257230 http://

19 Οκτ
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Μeccanica Group Α.Ε. στo πλαίσιo έργου που έχει αναλάβει, αναζητά Aπόφοιτο ΑΕΙ, Kάτοχο Πιστοποίησης Γνώσης Υπολογιστών (ECDL ή ισάξιο) και πιστοποίησης γνώσης αγγλικών επιπέδου C2. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

19 Οκτ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Έχετε εμπειρία ως Εκπρόσωπος B2B Πωλήσεων επαγγελματικών μηχανών καφέ; Ψάχνετε για μία καινούρια πρόκληση στις Πωλήσεις Χονδρικής; Έχετε τεχνικές γνώσεις και αγαπάτε τα ταξίδια; Τότε αυτή η ευκαιρία σας ενδιαφέρει. Παροχές: Η εταιρία παρέχει στον Εκπρόσωπο B2B Πωλήσεων τα παρακάτω: Ανταγωνιστικό

17 Οκτ

Are you a German speaker? Do you have what it takes to be aGerman B2C Sales Agent?Are you are a self-motivated individual with a true hunter mentality?Do you have strong communication negotiation skills to seek new customers and increase revenue for existing customers? Would you like to experience the Mediterranean lifestyle in a beautiful sunny city likeAthens, Greece? If the answer is yes to all the above, then look no further! Benefits: The company...

... offers for this German B2C Sales Agent position: There are real opportunities to develop within the role within the

Tags:

15 Οκτ

Έχετε εμπειρία ως Εκπρόσωπος B2B Πωλήσεων επαγγελματικών μηχανών καφέ; Ψάχνετε για μία καινούργια πρόκληση στις Πωλήσεις Χονδρικής;  Έχετε τεχνικές γνώσεις και αγαπάτε τα ταξίδια; Τότε αυτή η ευκαιρία σας ενδιαφέρει! Παροχές: Η εταιρία παρέχει στον Εκπρόσωπο B2B Πωλήσεων τα παρακάτω: