11 Ιουλ

4ωρη Γραμματέας στο Χαλάνδρι

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο πελάτης μας, εμπορική επιχείρηση παροχής υπηρεσιών στο κέντρο του Χαλανδρίου ζητά να προσλάβει 4ωρη γραμματέα για πενθήμερη απασχόληση.
Οι κατάλληλες υποψήφιες:
- απόφοιτες μεταλυκειακής σχολής
- με άριστη γνώση αγγλικών
- με πολύ καλή γνώση Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint)
- με προϋπηρεσία 1-2 ετών σε καθήκοντα γραμματέως ή υπαλλήλου γραφείου
- διαθέτουν ανεπτυγμένη κοινωνικότητα

Η κάτοχος της θέσης:
- Εργάζεται καθημερινά σε ωράριο 14:00-18:00
- Επικοινωνεί με τους πελάτες ή συνεργάτες της εταιρίας
- Συμμετέχει στην εκπόνηση των ηλεκτρονικών παρουσιάσεων της εταιρίας
- Συμμετέχει σε εταιρικά γεγονότα προβολής της εταιρίας

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε

Μιχαήλ Σερασκέρης
www.hrstratey.gr

Σχετικες Αγγελιες

07 Αυγ
Αθήνα [HRStrategy]

Ο πελάτης μας, συμβολαιογραφείο στο κέντρο της Αθήνας ζητά να προσλάβει 4ωρη γραμματέα Οι κατάλληλες υποψήφιες: - απόφοιτες μεταλυκειακής σχολής - με άριστη γνώση αγγλικών - με πολύ καλή γνώση Microsoft Word - με προϋπηρεσία 1-2 ετών σε καθήκοντα γραμματέως συμβολαιογράφου αποκλειστικά (λοιπές υποψηφιότητες δεν θα γίνουν δεκτές) Η κάτοχος της θέσης: - Εργάζεται καθημερινά σε ωράριο 12:00-16:00 - Επικοινωνεί με τους πελάτες ή συνεργάτες τους γραφείου -...

... Συγγράφει συμβόλαια και λοιπά έντυπα συμβολαιογραφικών πράξεων
- Τηρεί το αρχείο του γραφείου

Tags:

14 Αυγ
Αθήνα [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στο Χαλάνδρι Αττικής ζητά άτομα για το πόστο barista, ηλικίας 20- 35 ετών. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ: 214 6871200, fax: 211 8004885

14 Αυγ
Αθήνα [Ιδιώτης]

Γεια σας. Το παιδι μου ειναι 13 μηνων κοριτσακι. Ενδιαφερομαι για την φυλαξη του πρωινες ωρες κυριως, περιπου 8:30 -16:30. Θα προτιμουσα μια κοπελα ή κυρια

13 Αυγ
Αθήνα [ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΑΕ]

O όμιλος εταιριών υγείας Βιοϊατρική στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Χειριστή Ακτινολογικών Μηχανημάτων στα βόρεια προάστια (Χαλάνδρι, Κηφισιά, Άγιος Στέφανος, Μελίσσια) για τη στελέχωση των τμημάτων κλασικού ακτινολογικού, αξονικού και

13 Αυγ
Αθήνα [Όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητείται για εγκατάσταση στο Χαλάνδρι: Τεχνολόγος Ακτινολόγος  Κωδικός: AP 18 Προσόντα: Πτυχίο ραδιολογίας – ακτινολογίας Τ.Ε.Ι. (επιθυμητό) Επιθυμητή εμπειρία σε τμήμα πυρηνικής ιατρικής και/ή PET-CT Γνώση αγγλικών, χειρισμού Η/Υ Ανεπτυγμένη επικοινωνιακή