11 Ιουλ

Ζητείται σερβιτόρα

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κοπέλα 25 έως 35 ετών πεπειραμένη στην παραγωγή καφέ και ουζομεζέδων .Τηλέφωνο επικοινωνίας 6977222633

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Θεσσαλονίκη [MONGO]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΛΑΝΤΖΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΣΙΑΤΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 6980809376 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ: anestis@mongo.gr

14 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Hotel apollon]

Ζητείται άντρας γενικών καθηκόντων σε μικρό ξενοδοχείο στην Σαρτη Χαλκιδικης Αρμοδιότητες: ρεσεψιόν, εξυπηρέτηση πελατών, υπεύθυνος χώρου Απαραίτητα Προσόντα: γνώση αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: γνώση γερμανικής γλώσσας, δίπλωμα οδήγησης Η εταιρία προσφέρει: καλές αποδοχές, διαμονή, ημιδιατροφη

13 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Τσερκι]

Ζητείται μάγειρας για ταβέρνα στην Θεσσαλονίκη ( Λαδάδικα) για πλήρες απασχόληση..3-4 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ..

12 Μαρ
Πάρος [Aiola Bar]

Ζητειται σερβιτορα με προυπηρεσία στο επάγγελμα για απασχόληση τους καλοκαιρινούς μήνες σε μπαρ στο λιμανάκι Nάουσας.Ωράριο 18.30-03.30.Δυνάτοτητα διαμονής σε μικρή απόσταση από το μαγαζί.

07 Μαρ
Θεσσαλονίκη [κολλιας χαραλαμπος]

Παρασκευής καφέ σέρβις Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη απασχόληση