11 Ιουλ

Ζητείται σερβιτόρα

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κοπέλα 25 έως 35 ετών πεπειραμένη στην παραγωγή καφέ και ουζομεζέδων .Τηλέφωνο επικοινωνίας 6977222633

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [BLUEMED]

Ζητείται Ιατρικός επισκέπτης για προώθηση φαρμακευτικών-ιατρικών ειδών και συμπληρωμάτων διατροφής. Απαραίτητη 3ετής προϋπηρεσία. Επιθυμητή γνώση ειδικοτήτων: Γυναικολόγων, Οφθαλμιάτρων, Παθολόγων, Διαβητολόγων, Δερματολόγων, Ορθοπεδικών, Νευρολόγων, Ουρολόγων. Απαραίτητη γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή. Αποστολή βιογραφικού: stellakrsgr@gmail.com

06 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [VEGGA Sport ΕΠΕ]

Εταιρεία Αθλητικού Εξοπλισμού με έδρα στη Θεσσαλονίκη, ζητά ηλεκτροσυγκολλητη μεταλλικων κατασκευων για ηλεκτροσυγκολληση συρματος, για να ενταχθεί στο τμημα παραγωγης της. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα. Επιθυμητή η επισύναψη πρόσφατης φωτογραφίας. Απόφοιτος Λυκειου / Τεχνικής σχολής 25 εώς 35 ετών Ανάλογη εργασιακή εμπειρία τουλαχιστον 3 ετων Πλήρης απασχόληση Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών Δυνατότητες...

... αναβάθμισης & εξέλιξης συνεργασίας

Tags:

06 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΜΠΑΜΠΗΣ]

ΣΈΡΒΙΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΑΤΟΜΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ Η εταιρία προσφέρει:ΔΥΟ ΧΩΡΟΥΣ

02 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [MEDIMART]

Ζητείται Πωλητής Ιατρικού εξοπλισμού σε κατάστημα παραφαρμακείο στη περιοχή της Κ. Τούμπας στη Θεσσαλονίκη. Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών και στις πωλήσεις ιατρικών-φαρμακευτικών ειδών καθώς και συμπληρωμάτων διατροφής. Απαραίτητη γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή. Απαραίτητη εμπειρία σε θέματα-δαπάνες ΕΟΠΥΥ. Αποστολή Βιογραφικού: stellakrsgr@gmail.com

02 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [HUMANO]

Πωλήσεις υπηρεσιών κινητής, σταθερής τηλεφωνίας και internet όπως επίσης και υπηρεσιών ηλεκτρικού ρεύματος (όχι τηλεφωνικές πωλήσεις) Αρμοδιότητες: Πωλήσεις Απαραίτητα Προσόντα: Επικοινωνιακή δυνατότητα Επιθυμητά Προσόντα: Επικοινωνιακή δυνατότητα Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικές αποδοχές