10 Ιουλ

Ηλεκτρολογος εγκαταστασεων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Απο τη Globiled, τον κορυφαιο κατασκευαστή φωτισμού LED στην Ελλαδα, που ειδικεύεται στο σχεδιασμό,κατασκευή και διανομή σωμάτων LED υψηλής τεχνολογίας, ζητούνται για εργασία Ηλεκτρολόγοι Εγκαταστάτες για το τμήμα της Βορείου Ελλάδος με έδρα τη Θεσσαλονίκη.
Απαραίτητα Προσόντα: Γνωση Ηλ/κων εγκαταστασεων, φωτιστικων
Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικα, διπλωμα οδηγησης, γωση Η/Υ
Η εταιρία προσφέρει:Βασικος μισθος

Telephone
Globiled B.Eλλαδος Α.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Mεγάλη εταιρία παροχής υπηρεσιών]

Από μεγάλη εταιρία παροχής υπηρεσιών στη Θεσσαλονίκη, ζητείται Διπλωματούχος Ηλεκτρολόγος ή Μηχανολόγος Μηχανικός πλήρους απασχόλησης, (κωδικός θέσης ΕΝΕΛ-07/2018). ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Απόφοιτος/η αποκλειστικά Πολυτεχνικής Σχολής (ΑΕΙ). Τουλάχιστον 3ετής επαγγελματική εμπειρία στην

10 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PHILIAN HOTELS AND RESORTS]

Ηλεκτρολόγος Συντηρητής - Θεσσαλονίκη Ξενοδοχείο του ομίλου μας αναζητάει ηλεκτρολόγο συντηρητή. Τα καθήκοντα της θέσης περιλαμβάνουν τον προληπτικό έλεγχο και τη συντήρηση του ξενοδοχείου βάσει προγράμματος και την καθημερινή επιδιόρθωση βλαβών που θα προκύπτουν κατά τη λειτουργία.

29 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Α.Φυλακτός & Σία Ο.Ε]

Ηλεκτρολόγος με γνώσεις υδραυλικών Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Ηλικία 20-24 Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

26 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [GLOBAL ENERGY SOLUTIONS]

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός (Θεσσαλονίκη) Η εταιρία: Η εταιρία Global-Energy Solutions Ltd είναι εμπορική και κατασκευαστική εταιρία φωτοβολταϊκών συστημάτων και λοιπών συστημάτων ΑΠΕ και εξοικονόμησης ενέργειας, με έδρα τη Θεσσαλονίκη. Η θέση: Η θέση αφορά τη λειτουργία του τμήματος συντήρησης των

16 Ιουλ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητείται για μόνιμη εργασία σε μεγάλες εταιρίες και εργοστάσια στη Γερμανία και για το παρακάτω επάγγεμα: Ηλεκτρονικός Εγκαταστάσεων Απαραίτητα προσόντα: Με ή χωρίς γνώσεις γερμανικών (εάν χωρίς γερμανικά, απαραίτητες οι γνώσεις αγγλικών σε καλό επίπεδο) Καλή φυσική κατάσταση Προϋπηρεσία