10 Ιουλ

Ηλεκτρολογος εγκαταστασεων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Απο τη Globiled, τον κορυφαιο κατασκευαστή φωτισμού LED στην Ελλαδα, που ειδικεύεται στο σχεδιασμό,κατασκευή και διανομή σωμάτων LED υψηλής τεχνολογίας, ζητούνται για εργασία Ηλεκτρολόγοι Εγκαταστάτες για το τμήμα της Βορείου Ελλάδος με έδρα τη Θεσσαλονίκη.
Απαραίτητα Προσόντα: Γνωση Ηλ/κων εγκαταστασεων, φωτιστικων
Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικα, διπλωμα οδηγησης, γωση Η/Υ
Η εταιρία προσφέρει:Βασικος μισθος

Telephone
Globiled B.Eλλαδος Α.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MECCANICA GROUP A.E.]

Η εταιρία Meccanica Group A.E. στo πλαίσιo υλοποίησης νέου έργου της στη Θεσσαλονίκη προτίθεται να προσλάβει άμεσα Ηλεκτρολόγο Εγκαταστάσεων Επιθυμητή η προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

20 Μαρ
Δήμος Κιλκίς [ΟΜΙΛΟΣ ALUMIL]

Η ALUMIL, ένας από τους μεγαλύτερους και πιο προηγμένους τεχνολογικά βιομηχανικούς ομίλους στον τομέα της έρευνας, ανάπτυξης και παραγωγής προϊόντων διέλασης αλουμινίου στην Ευρώπη, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση: Ηλεκτρολόγος Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων (Κωδ.-19) με έδρα τη ΒΙ.ΠΕ. Κιλκίς.

18 Μαρ
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο Όμιλος Ξενοδοχείων ΚΥΠΡΙΩΤΗ που βρίσκεται στην Κω, ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2019: Ηλεκτρολόγο Εγκαταστάσεων Προσόντα: Πτυχιούχος Τ.Ε.Ι. ή Τεχνικής Επαγγελματικής Σχολής με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος. Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση ξενοδοχειακής μονάδας. Εμπειρία

18 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ]

Η Μηχανική Κατασκευαστική Α.Ε. με εμπειρία στη μελέτη και κατασκευή τηλεπικοινωνιακών έργων παρέχει υψηλής ποιότητας υπηρεσίες σε όλη την Ελλάδα και επιθυμεί να προσθέσει στο δυναμικό της Ηλεκτρολόγο Mηχανικό Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

18 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [POWERZ]

Η εταιρία Δ. Μ. Ζαχαρόπουλος ΣΙΑ Ο.Ε. – POWERZ, που δραστηριοποιείται στον χώρο του ηλεκτρολογικού υλικού από το 1974 με έδρα τη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής της αναζητά για το τμήμα προσφορών και τεχνικής υποστήριξης, που εδρεύει στη ΒΙ.ΠΕ. Καλοχωρίου Ηλεκτρολόγο Μηχανικό Βασικά