10 Ιουλ

Ηλεκτρολογος εγκαταστασεων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Απο τη Globiled, τον κορυφαιο κατασκευαστή φωτισμού LED στην Ελλαδα, που ειδικεύεται στο σχεδιασμό,κατασκευή και διανομή σωμάτων LED υψηλής τεχνολογίας, ζητούνται για εργασία Ηλεκτρολόγοι Εγκαταστάτες για το τμήμα της Βορείου Ελλάδος με έδρα τη Θεσσαλονίκη.
Απαραίτητα Προσόντα: Γνωση Ηλ/κων εγκαταστασεων, φωτιστικων
Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικα, διπλωμα οδηγησης, γωση Η/Υ
Η εταιρία προσφέρει:Βασικος μισθος

Telephone
Globiled B.Eλλαδος Α.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

31 Αυγ
Δράμα [GreenTech]

Μελετητική - Τεχνική - Κατασκευαστική Εταιρία ηλεκτρομηχανολογικών έργων ζητεί Ηλεκτρολόγο Εγκαταστάσεων Τ.Ε.Ι. για εργασία σε εργοτάξιο στην Δράμα • Αμέση διαθεσιμότητα για εργασία. • Εργασία Πλήρους ωραρίου. • Εμπειρία σε Η/Μ εγκαταστάσεις επιθυμητή. • Άδεια εγκαταστάτη επιθυμητή. • Δυνατότητα εργασίας και απόκτησης εμπειρίας σε project βιομηχανικών προδιαγραφών με ικανοποιητικές αποδοχές.

21 Σεπ
Δήμος Τανάγρας [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Η βιομηχανία διελάσεως αλουμινίου στα Οινόφυτα Βοιωτίας Europa Profil Αλουμίνιο ΑΒΕ ζητά για άμεση πρόσληψη: Αδειούχο Ηλεκτρολόγο Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων και Φωτοβολταϊκών Συστημάτων Ο ενδιαφερόμενος που θα επιλεγεί, θα στελεχώσει την τεχνική δ/νση, που είναι υπεύθυνη για την καλή

19 Σεπ
Αθήνα [NEW]

Το ξενοδοχείο NEW στο κέντρο της Αθήνας ζητά Ηλεκτρολόγο Απαραίτητα προσόντα: Πτυχιούχος ηλεκτρολόγος εγκαταστάσεων Κάτοχος άδειας ηλεκτρολόγου εγκαταστάσεων Κάτοχος διπλώματος μηχανής Απαραίτητη η γνώση αγγλικών Αντίστοιχη προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

17 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Ζητείται από κατασκευαστική εταιρεία στην Έδεσσα Ηλεκτρολόγος με προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε ανάλογη θέση Μισθός και ασφάλιση. τηλ. 2381100600 Δε-Πα 08.00-16.00

13 Σεπ
Δήμος Κιλκίς [ΟΜΙΛΟΣ ALUMIL]

Η ALUMIL, ένας από τους μεγαλύτερους και πιο προηγμένους τεχνολογικά βιομηχανικούς ομίλους στον τομέα της έρευνας, ανάπτυξης και παραγωγής προϊόντων διέλασης αλουμινίου στην Ευρώπη, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση: Ηλεκτρολόγος Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων (Κωδ.-18) με έδρα τη ΒΙΠΕ Κιλκίς.