10 Ιουλ

Ηλεκτρολογος εγκαταστασεων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Απο τη Globiled, τον κορυφαιο κατασκευαστή φωτισμού LED στην Ελλαδα, που ειδικεύεται στο σχεδιασμό,κατασκευή και διανομή σωμάτων LED υψηλής τεχνολογίας, ζητούνται για εργασία Ηλεκτρολόγοι Εγκαταστάτες για το τμήμα της Βορείου Ελλάδος με έδρα τη Θεσσαλονίκη.
Απαραίτητα Προσόντα: Γνωση Ηλ/κων εγκαταστασεων, φωτιστικων
Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικα, διπλωμα οδηγησης, γωση Η/Υ
Η εταιρία προσφέρει:Βασικος μισθος

Telephone
Globiled B.Eλλαδος Α.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Αθήνα [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group Α.Ε. για τα γραφεία της στην Αθήνα επιθυμεί να προσλάβει άμεσα Βοηθό Ηλεκτρολόγο Εγκαταστάσεων κάτοχο πιστοποίησης ΟΑΕΔ και διπλώματος οδήγησης. Επιθυμητά προσόντα: Γνώση αγγλικών και άδεια ασκήσεως επαγγέλματος. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

12 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Τεχνική μελετητική & συμβουλευτική εταιρία]

Ζητείται Μηχανολόγος ή/και Ηλεκτρολόγος Μηχανικός για πλήρη απασχόληση από τεχνική μελετητική και συμβουλευτική εταιρία με πολυετή δραστηριότητα στους τομείς των μελετών, επιβλέψεων και αδειοδοτήσεων (Η/Μ) ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων. Η θέση αφορά εργασία στα γραφεία της εταιρίας

05 Δεκ
Αθήνα [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

30 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη εταιρία μελετών τεχνικών έργων]

Από μεγάλη εταιρία μελετών τεχνικών έργων στη Θεσσαλονίκη, ζητείται Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος Μηχανικός πλήρους απασχόλησης. (Κωδικός θέσης: ΠΥΡ-11/2018) Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΑΤΕΙ Τουλάχιστον διετής επαγγελματική εμπειρία στην εκπόνηση μελετών πυροπροστασίας για

29 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλος όμιλος εταιριών παροχής υπηρεσιών]

Από μεγάλη εταιρία παροχής υπηρεσιών στη Θεσσαλονίκη, ζητείται αποκλειστικά Διπλωματούχος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ή Διπλωματούχος Μηχανολόγος Μηχανικός πλήρους απασχόλησης (κωδικός θέσης: ΕΝΕΛ-11/2018) Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η αποκλειστικά Πολυτεχνικής Σχολής (ΑΕΙ) Τουλάχιστον