10 Ιουλ

delivery

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

delivery
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
Tags:

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιουλ
Αθήνα [Ericsson]

Job Summary: We are now looking for a Service Delivery Line Manager, are you interested? In this role, you will ensure customer value and happiness through an

26 Ιουν
Αθήνα [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στα Σεπόλια Αττικής, ζητά άτομα για το πόστο του delivery. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 214 6871200 • Φαξ: 211 8004885

06 Ιουλ
Αθήνα [Εστιατόριο – ψητοπωλείο]

Eστιατόριο – ψητοπωλείο στο Μαρούσι ζητεί για τη στελέχωση του δυναμικού του υπαλλήλους της εξής ειδικότητας: Delivery Απαραίτητα προσόντα: Δυνατότητα για πλήρη ή μερική απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες Συνέπεια Ευγένεια Ταχύτητα Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Η εταιρία παρέχει:

06 Ιουλ

26 Ιουν
Αθήνα [Παλιά Αγορά]

Ζητείται Yπεύθυνος/η Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών Συντονισμού Παραγγελιών Delivery Η εταιρία: Η Παλιά Αγορά είναι μία από της παλαιότερες και πιο επιτυχημένες επιχειρήσεις στον τομέα της εστίασης με μία σειρά επιτυχημένων εστιατόριων – μπαρ στο ενεργητικό της, όπως το Λα Χόγια και το Deals. Η θέση