10 Ιουλ

Κοπέλα για καφέ σε πρατήριο

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Κοπέλα για παρασκευή καφέ σε πρατήριο
Αρμοδιότητες: Δημιουργία καφέ, τηλεφωνικές παραγγελίες
Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία στην παρασκευή καφέ και σχετικών ροφημάτων
Επιθυμητά Προσόντα: Μεταφορικό μέσο, επικοινωνιακές δεξιότητες
Η εταιρία προσφέρει: Άμεση ασφάλιση και καλές αποδοχές

ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Θεσσαλονίκη [MONGO]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΛΑΝΤΖΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΣΙΑΤΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 6980809376 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ: anestis@mongo.gr

08 Μαρ
Θεσσαλονίκη [MR FAST MON.IKE]

BARISTA Αρμοδιότητες: ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΣΕ ΚΑΦΕ ΜΑΓΑΖΙ Απαραίτητα Προσόντα: BARISTA ΠΡΟΣΧΑΡΗ ΚΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΗ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ΚΑΛΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΠΟΔΟΧΩΝ

07 Μαρ
Θεσσαλονίκη [κολλιας χαραλαμπος]

Παρασκευής καφέ σέρβις Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη απασχόληση

04 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Μεζεδοπωλείο ο κωστας]

Ζητείται κοπέλα για κουζινα για πλήρη απασχοληση. Απαραίτητη προυπηρεσια σε τηγανια και σχάρα. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

28 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ξενια]

ζητείται πωλήτρια σε φουρνο στην τούμπα θεσσαλονίκης για απογευματινή 6ωρη βαρδια 2-8 με απαραίτητη προυπηρεσία .παρακαλώ επικοινωνήστε μαζι μας μόνο στο 6948077683