10 Ιουλ

Κοπέλα για καφέ σε πρατήριο

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Κοπέλα για παρασκευή καφέ σε πρατήριο
Αρμοδιότητες: Δημιουργία καφέ, τηλεφωνικές παραγγελίες
Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία στην παρασκευή καφέ και σχετικών ροφημάτων
Επιθυμητά Προσόντα: Μεταφορικό μέσο, επικοινωνιακές δεξιότητες
Η εταιρία προσφέρει: Άμεση ασφάλιση και καλές αποδοχές

ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

07 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Βαγγελης]

Ζητείται άμεσα άτομο για παραγωγή σε καφε στο Νέο Ρύσιο τηλ επικ 6942521069

28 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΚΑΛΑΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ]

ΛΑΝΤΖΑ - ΚΟΥΖΙΝΑ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΤΑΧΥΤΗΤΑ / ΠΝΕΥΜΑ ΣΥΝΝΕΡΓΑΣΙΑΣ/ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ / ΣΥΝΕΠΕΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΕΣ ΠΑΚΕΤΟ ΑΠΟΔΟΧΩΝ

26 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Καταφυγιώτης Μπάμπης ]

Υπάλληλος Αρμοδιότητες: παραγωγή καφε,σέρβις και βοηθός πρακτορείου ΟΠΑΠ Απαραίτητα Προσόντα:γυναίκα ηλικίας 25-35- βιογραφικό με φώτο Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

21 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Καφε]

Ζητείται άτομο με εμπειρία για παραγωγή καφε στο νέο Ρύσιο 6942521069

19 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΠΑΝΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ Α.Ε.]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ ΓΙΑ ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΕΩΣ 40 ΕΤΩΝ ΣΤΟ 8ο ΧΛΜ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΝΑΝΤΙ ΤΙΤΑΝ . ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6970875768 ΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ