10 Ιουλ

Υπάλληλος Γραφείου Αθήνα

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία, η οποία δραστηριοποιείται στο κέντρο της Αθήνας, ζητεί Υπάλληλο Γραφείου με γνώσεις Λογιστηρίου.

Επιθυμητή ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Κάρτα Ανεργίας (σε ισχύ από 3 έως 12 μήνες).

Αποστολή βιογραφικών σε ηλεκτρονική μορφή

Προσφέρονται:

-Άμεση πρόσληψη
-Πλήρης απασχόληση
-Ασφαλιστική κάλυψη
-Πλήρες πακέτο αποδοχών
-Άδειες, Δώρα, Επιδόματα
-Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Εταιρεία προώθησης

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουλ
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται από την Κεντρική Κλινική Αθηνών Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης Ασθενών για την Αθήνα και τη Σαντορίνη. Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο διοίκησης μονάδων

16 Ιουλ

Ζητείται από την Κεντρική Κλινική Αθηνών Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης Ασθενών για την Αθήνα και τη Σαντορίνη. Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο διοίκησης μονάδων υγείας Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Επιθυμητή η γνώση της γερμανικής γλώσσας Άριστη γνώση Η/Υ Απαραίτητη η προϋπηρεσία 1 έτους σε

11 Ιουλ
Αθήνα [Εταιρεία ]

Εταιρεία, που βρίσκεται στο κέντρο της Αθήνας, ζητεί Υπάλληλο Γραφείου με γνώσεις Λογιστηρίου. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Κάρτα Ανεργίας (σε ισχύ από 3 και άνω έως και 12 μήνες). Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Προσφέρονται: Άμεση πρόσληψη Πλήρης απασχόληση και Ασφάλεια Πλήρες πακέτο αποδοχών Άδειες, Δώρα, Επιδόματα Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

04 Ιουλ
Αθήνα [Actionline]

Η ACTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις στην Ελλάδα, , για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά άτομα για στελέχωση της θέσης του Υπάλληλου

04 Ιουλ
Αθήνα [Actionline Ltd.]