10 Ιουλ

Εξυπηρέτηση πελατών- Call Center

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία, που δραστηριοποιείται στο κέντρο της Αθήνας ζητεί Υπάλληλους για την Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Πελατών συγκεκριμένου πελατολογίου.

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Κάρτα Ανεργίας (σε ισχύ από 3 έως 12 μήνες).
Ηλικία 30-49 ετών

Βιογραφικά στο hrpromotion@connectphone.gr

Προσφέρονται:

Πλήρης απασχόληση και άμεση πρόσληψη
Ασφάλεια
Βασικός μηνιαίος μισθός
Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Εταιρεία προώθησης

Σχετικες Αγγελιες

12 Σεπ
Αθήνα [Actionline]

Διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Θεωρείτε βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σας την εξυπηρέτηση πελατών; Αν «ΝΑΙ» τότε είστε ο άνθρωπος που

05 Σεπ
Αθήνα [Actionline Ltd.]

05 Σεπ
Αθήνα [ACTION LINE]

Στελέχη Εξυπηρέτησης Πελατών / Call Center Agent - Αθήνα Διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Θεωρείτε βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σας την εξυπηρέτηση πελατών; Αν «ναι» τότε είστε ο άνθρωπος που ψάχνουμε! Η ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη

05 Σεπ

Διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Θεωρείτε βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σας την εξυπηρέτηση πελατών; Αν «ΝΑΙ» τότε είστε ο άνθρωπος που ψάχνουμε! Η ΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά άτομα για στελέχωση εξυπηρέτησης πελατών σε τηλεφωνικό κέντρο. Περιγραφή Θέσης • Τηλεφωνική υποστήριξη & εξυπηρέτηση πελατών • Διαχείριση αιτημάτων εισερχόμενων κλήσεων, επίλυση τεχνικών και...

... άλλων προβλημάτων
• Δημιουργία στέρεων σχέσεων με πελάτες εξυπηρετώντας τους γρήγορα, αποτελεσματικά & με απόλυτο επαγγελματισμό

Προσόντα
• Θέληση για εργασία και επαγγελματική εξέλιξη
• Απόφοιτοι Λυκείου ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
• Εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο (σε εταιρείες τηλεπικοινωνίας, ασφαλιστικού τομέα, ενέργειας)
• Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
• Εξοικείωση με χρήση Η/Υ

Παροχές
• Υψηλές αμοιβές και ασφάλιση
• Πενθήμερη part- time απασχόληση, κυλιόμενο ωράριο
• Συνεχής υψηλού επιπέδου εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού της ACTIONLINE θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Tags:

25 Σεπ
Αθήνα [RANDSTAD]

Είστε νέος με φιλοδοξίες για το μέλλον σας και θέλετε να ξεκινήσετε την καριέρα σας ως εκπρόσωπος εξυπηρέτησης πελατών; Ψάχνετε να εργαστείτε σε μία από τις μεγαλύτερες πολυεθνικές εταιρίες στον χώρο ενοικιάσεων αυτοκινήτων; Ξεκινήστε από το τμήμα τηλεφωνικής υποστήριξης ως εκπρόσωπος