10 Ιουλ

Εξυπηρέτηση πελατών- Call Center

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία, που δραστηριοποιείται στο κέντρο της Αθήνας ζητεί Υπάλληλους για την Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Πελατών συγκεκριμένου πελατολογίου.

Επιθυμητή ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Κάρτα Ανεργίας (σε ισχύ από 3 έως 12 μήνες).

Βιογραφικά αποστέλλονται σε ηλεκτρονική μορφή

Προσφέρονται:

Πλήρης απασχόληση και άμεση πρόσληψη
Ασφάλεια
Βασικός μηνιαίος μισθός
Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Εταιρεία προώθησης

Σχετικες Αγγελιες

05 Ιουλ
Αθήνα [ACTION LINE]

Διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Θεωρείτε βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σας την εξυπηρέτηση πελατών; Αν «ΝΑΙ» τότε είστε ο άνθρωπος που ψάχνουμε! Η ΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις στην Ελλάδα, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά άτομα για στελέχωση

26 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [EMPTIES]

Από την εταιρία ανακύκλωσης μελανοδοχείων Εmpties ζητούνται για άμεση πρόσληψη στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης: Στελέχη Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών (όχι call center) πλήρους ή μερικής απασχόλησης κατόπιν συνεννόησης. Απαραίτητο προσόν: ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών σε ανάλογη θέση. Προσφέρονται

15 Ιουλ
Αθήνα [Actionline]

Διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Θεωρείτε βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σας την εξυπηρέτηση πελατών; Αν «ΝΑΙ» τότε είστε ο άνθρωπος που

14 Ιουλ
Αθήνα [Carky]

Carky is a fast growing start-up in the mobility space and is looking for an experienced Call Center Agent to work closely with other team members and provide

11 Ιουλ

  Διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Θεωρείτε βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σας την εξυπηρέτηση πελατών; Αν «ΝΑΙ» τότε είστε ο άνθρωπος που ψάχνουμε!   ΗΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλο Ασφαλιστικό Οργανισμό, αναζητά