10 Ιουλ

Ειδική παιδαγωγός για παράλληλη στήριξη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται ειδική παιδαγωγός για παράλληλη στήριξη σε παιδί που έχει αυτισμό και θα πάει στην τρίτη γυμνασίου. Ώρες σχολείου, απαραίτητο μεταφορικό μέσον. Τηλ. επικοινωνίας 6972755031. Αποστολή βιογραφικών στο mail kikipat88@gmail.com.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

19 Σεπ
Αθήνα [safecare.gr]

Αναζητώ ειδικό παιδαγωγό η εργοθεραπευτή για εξωτερικό πρόγραμμα για τον γιο μου 7ετων με αυτισμό. Είδος Εργασίας: Ελεύθερος

18 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ν.ΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ ΑΕ]

H N. Αστεριάδης Α.Ε., με ηγετική θέση στον τομέα εμπορίας επιστημονικών οργάνων για έρευνα και ποιοτικό έλεγχο, ζητά για άμεση πρόσληψη: Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης στο γραφείο της Θεσσαλονίκης. Κωδ. θέσης: ΓΥ/01/ΘΕΣ Απαραίτητα προσόντα - Χαρακτηριστικά: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση

18 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΕΠΕ]

Η εταιρία Αναπτυξιακή ΕΠΕ με δ.τ. comNcom (www.comncom.gr), η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα της πληροφορικής και των συμβουλευτικών υπηρεσιών, αναζητάει κοπέλα για τη θέση της Γραμματειακής Υποστήριξης Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 1 χρόνο αποδεδειγμένη εμπειρία στην παροχή γραμματειακής

11 Σεπ
Θεσσαλονίκη [KOSMAS]

ΤΜΗΜΑ υποστήριξης, προμηθειών και παραγγελιών - Αποθήκη - Προσωπικό ζητείται στη Ν. Ιωνία Θεσσαλονίκης για ΜΟΝΙΜΗ απασχόληση, από εμπορική - εισαγωγική εταιρεία εξοπλισμού κτιρίων. Απαραίτητη γνώση αγγλικής γλώσσας και υπολογιστή. Επιθυμητή γνώση χρήσης κλαρκ. Αποστολή βιογραφικού με θέμα Αποθήκη Fax 2310/783902, e-mail: career@kosmas.com.gr. Τηλ: 2310/782278

11 Σεπ
Πανελλήνια [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται από οργανισμό Εργοθεραπευτής /τρια ή Ειδική Παιδαγωγός με ειδίκευση στην παιγνιοθεραπεία με υπευθυνότητα και αγάπη στα παιδιά για εργασία σε χώρο παιδικής προστασίας. Απαραίτητα προσόντα: Αντίστοιχο πτυχίο και άδεια ασκήσεως επαγγέλματος Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση