10 Ιουλ

Ειδική παιδαγωγός για παράλληλη στήριξη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται ειδική παιδαγωγός για παράλληλη στήριξη σε παιδί που έχει αυτισμό και θα πάει στην τρίτη γυμνασίου. Ώρες σχολείου, απαραίτητο μεταφορικό μέσον. Τηλ. επικοινωνίας 6972755031. Αποστολή βιογραφικών στο mail kikipat88@gmail.com.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [φροντιστηριακός οργανισμός]

απο μεγάλο εκπαιδευτικό οργανισμό ζητείται γραμματέας με απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνωση χειρισμού Η/ Υ. Άριστη γνώση Word, Excel, Internet. Καλή γνώση και χειρισμός Αγγλικής γλώσσας. Άνεση / Ευχέρια στην επικοινωνία.

14 Ιουλ
Αθήνα [safecare.gr]

Ζητείται Ειδική Παιδαγωγός για κορίτσι 11 ετών στο φάσμα του αυτισμού, με υψηλή λειτουργικότητα, για παράλληλη στήριξη στην Ε' Δημοτικού για το σχολικό έτος

13 Ιουλ
Πανελλήνια [JOBSALLOVER.EU]

Άτομα για Θέσεις Παράλληλης Στήριξης Γραφείο ευρέσεως εργασίας που δραστηριοποιείται στον χώρο του recruiting αναζητά άμεσα για λογαριασμό βρετανικού εκπαιδευτικού οργανισμού που παρέχει φροντίδα και εκπαίδευση σε μαθητές και νέους ενήλικες με σοβαρές μαθησιακές δυσκολίες και προβλήματα

13 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΕΡΜΗΣ CLUB]

Υπάλληλος γραφείου γραμματειακή υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατών. . Δίδα από 20 έως 30 ετών Σοβαρή κοινωνική, εμφανίσιμη. Καλό χειρισμό Η/Υ. Μη καπνίστρια.Μισθό μπόνους. Απογευματινή εργασία 3 μ μ με 9 μ μ. Παρακαλώ μην στέλνετε βιογραφικό μέσω email ή να τηλεφωνείτε. Μπορείτε να περνάτε με το βιογραφικό σας από Τσιμισκή 11 όροφος 4ος Ερμής Club Γραφείο γνωριμιών γάμου Ώρες συνέντευξης Δευτέρα έως Παρασκευή 11π.μ – 19μ.μ.

11 Ιουλ

Ζητείται Ειδική Παιδαγωγός για παράλληλη στήριξη σε παιδί που θα πάει Α΄ Δημοτικού Είδος Εργασίας: Πλήρης