10 Ιουλ

Ειδική παιδαγωγός για παράλληλη στήριξη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται ειδική παιδαγωγός για παράλληλη στήριξη σε παιδί που έχει αυτισμό και θα πάει στην τρίτη γυμνασίου. Ώρες σχολείου, απαραίτητο μεταφορικό μέσον. Τηλ. επικοινωνίας 6972755031. Αποστολή βιογραφικών στο mail kikipat88@gmail.com.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

17 Δεκ
Πανελλήνια [JOBSALLOVER.EU]

Άτομα για Θέσεις Παράλληλης Στήριξης Γραφείο ευρέσεως εργασίας που δραστηριοποιείται στον χώρο του recruiting αναζητά άμεσα για λογαριασμό βρετανικού εκπαιδευτικού οργανισμού που παρέχει φροντίδα και εκπαίδευση σε μαθητές και νέους ενήλικες με σοβαρές μαθησιακές δυσκολίες και προβλήματα

13 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη παραγωγική και εμπορική εταιρία]

Από ανώνυμη παραγωγική και εμπορική εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητείται Μηχανικός Τεχνικής Υποστήριξης απόφοιτος πολυτεχνικής σχολής ΑΕΙ Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών, με αντικείμενο την τεχνική υποστήριξη, την οργάνωση προωθητικών ενεργειών (τεχνικών ομιλιών, ημερίδων και

06 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Γραμματέας Διοίκησης και Υποστήριξης Εμπορικού Τμήματος - Θεσσαλονίκη Κωδικός θέσης: ADM 0612 Περιγραφή: Γνωστή εταιρία γυναικείας ένδυσης, με έδρα τη Θεσσαλονίκη, αναζητά Γραμματέα Διοίκησης και Υποστήριξης Εμπορικού Τμήματος για τη διεκπεραίωση καθηκόντων υποστήριξης Δ.Σ. και του εμπορικού

04 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά δεσποινίδα: για πρακτική άσκηση στη Θεσσαλονίκη   Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον γλωσσών θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα) Να μην έχει πραγματοποιηθεί

02 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Παναγιώτης Γρηγοριάδης]

Υπάλληλος Γραφείου Αρμοδιότητες: Γραμματειακή υποστήριξη Απαραίτητα Προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση η/υ Η εταιρία προσφέρει:Μισθό 700€+ένσημα