08 Αυγ

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tο νεοσύστατο Φροντιστήριο του ομίλου "ΔΙΑΚΡΟΤΗΜΑ - AFTER SCHOOL" στην Λυκόβρυση, αναζητά Παιδαγωγούς Δημοτικής Εκπαίδευσης για καθημερινή μελέτη μαθητών δημοτικού. Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: branch060@edu.diakrotima.gr Τηλ. επικοινωνίας: 210-2810004

Σχετικες Αγγελιες

19 Νοε
Δήμος Καλαμάτας [EXPRESS PUBLISHING ΑΕΕ]

Εκπαιδευτικοί Σύμβουλοι  Kαθηγητές Αγγλικών (Native - Billingual) (άνδρες) μόνιμοι κάτοικοι Μεσσηνίας ή Ηλείας ζητούνται από ανώνυμη εκδοτική εταιρία για να εργαστούν ως Εκπαιδευτικοί Σύμβουλοι στη Μεσσηνία ή στην Ηλεία. Διδακτική εμπειρία επιθυμητή. Δίπλωμα οδήγησης απαραίτητο. Προσφέρονται:

15 Δεκ
Αθήνα [ATHENS TECHNOLOGY CENTER / ATC]

ATC seeks for a Software Engineer to join the New Products Design team of Innovation Lab. The key responsibilities of the candidate include: Develop, test and implement technical solutions Analyze, modify and maintain existing applications Prepare technical, operational and user related documentation in support of applications Candidate qualifications/profile: Minimum requirements: Degree in Computer Science, Information Technology or equivalent Experience...

... with a modern web development framework(Angular, React, Vue etc.) HTML, CSS JavaScript RESTful web services

Tags:

15 Δεκ
Αθήνα [EMS]

ζητούνται τεχνίτες ηλεκτρολόγοι και βοηθοί με προυπυρεσία για μόνιμη θέση Είδος Εργασίας: Πλήρης

15 Δεκ
Αθήνα [Sens Creation]

Η Sens Creation εταιρεία με ηγετική θέση στο χώρο των ολοκληρωμένων υπηρεσιών marketing & πωλήσεων, αναζητά γυναίκες υπαλλήλους με έδρα τη Αθήνα για για full

15 Δεκ
Αθήνα [Ecolab]

The Quality Control Assistant will report directly to Quality Control Manager and s/he will conduct products’ chemical analysis following Quality and Safety