06 Νοε

Ζητούνται Security στην Μαρίνα Αλίμου

Πειραιάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία OCEANIC SECURITY Α.Ε. αναζητά Φύλακες ΑΝΔΡΕΣ-ΓYNAIKEΣ στην περιοχή της Μαρίνας Αλίμου
Απαραίτητες Προυποθέσεις:
- Άδεια Security.(σε ισχύ).
Το ωράριο θα είναι πλήρες κυλλιόμενο.
Αν δεν εργάζεστε και είστε ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΙ,
Επικοινωνήστε ΑΜΕΣΑ για να κλείσουμε ραντεβού !!!!!! στο τηλ.6987851764/ 2610454327 για να κάνετε την αίτηση σας ή στείλτε μας βιογραφικό στο email andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα ΜΑΡΙΝΑ ΑΛΙΜΟΥ

Telephone
Ανδρέας Θωμάς

Σχετικες Αγγελιες

11 Νοε
Πειραιάς [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

O όμιλος εταιριών OCEANIC GROUP OF COMPANIES αναζητά Φύλακες με ΑΔΕΙΑ SECURITY για να εργαστoύν στην ΜΑΡΙΝΑ ΖΕΑΣ και ΜΑΡΙΝΑ ΑΛΙΜΟΥ για φύλαξη σκάφους.. Το ωράριο απασχόλησης είναι: -Πλήρες και κυλλιόμενο. Απαραίτητες Προυποθέσεις: - Άδεια Security απο την αστυνομία.(σε ισχύ) -Ναυτικό φυλλάδιο.(σε ισχύ) -Πιστοποίηση STCW (σωστικών - πυροσβεστικών).(σε ισχύ) -Πιστοποιητικό υγείας.(σε ισχύ) Επικοινωνήστε ΑΜΕΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ στο τηλ.6987851764/2610454327...

... και στείλτε μας το βιογραφικό στο email andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα SECURITY- ΦΥΛΛΑΔΙΟ

Tags:

16 Νοε
Αθήνα [AspisID]

What we offer We are looking for a talented new graduate with excellent development skills to join us in the Identity and Access Management (IAM) world. No

16 Νοε
Πειραιάς

ΑΝΤΡΑΣ 22-40 ετών για υποστήριξη γραφείου. Απαιτούμενα προσόντα πολύ καλή γνώση MS Office και καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας. Οικονομικές γνώσεις θα ληφθούν υπ'

15 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [BRINK\'S HELLAS]

Ο όμιλος Brink’s Hellas, η μεγαλύτερη εταιρία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση πακοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ' ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας. Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως υπάλληλος ασφαλείας (στατικές φυλάξεις, patrol,

15 Νοε
Αθήνα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

Η εταιρία OCEANIC SECURITY Α.Ε. αναζητά Φύλακες ΑΝΔΡΕΣ-ΓYNAIKEΣ στην περιοχή του Ζωγράφου Απαραίτητες Προυποθέσεις: - Άδεια Security.(σε ισχύ). Το ωράριο θα είναι πλήρες κυλλιόμενο. Αν δεν εργάζεστε και είστε ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΙ, Επικοινωνήστε ΑΜΕΣΑ για να κλείσουμε ραντεβού !!!!!! στο τηλ.6987851764/ 2610454327 για να κάνετε την αίτηση σας ή στείλτε μας βιογραφικό στο email andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα ΖΩΓΡΑΦΟΥ