06 Ιουλ

Υπεύθυνη για διαγωνισμούς δημοσίου - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλη εταιρία ηγέτιδα στον χώρο της ενδοσκόπησης αναζητά να προσλάβει Υπεύθυνη για διαγωνισμούς δημοσίου για την περιοχή της Θεσσαλονίκης. Προφίλ ρόλου: Προετοιμασία και κατάθεση δημόσιων διαγωνισμών Άριστη γνώση της νομοθεσίας 4412/2016 για τη διεξαγωγή διαγωνισμών και τον χειρισμό της...

Σχετικες Αγγελιες

08 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [SANTA BEACH HOTEL]

Ζητείται Υπεύθυνη Ορόφων με προϋπηρεσία για ετήσια απασχόληση σε ξενοδοχειακή μονάδα στην Αγία Τριάδα Θεσσαλονίκης. Μισθός αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

05 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ZEUS TRAVEL]

H Zeus Greece Enterprises ενδιαφέρεται να προσλάβει Βοηθό Λογιστηρίου - Υπεύθυνη/o Εμπορικής Διαχείρισης - Back Office Έναρξη απασχόλησης: Άμεσα - πλήρης απασχόληση, σύμβαση αορίστου χρόνου Έδρα: Γραφεία Zeus Travel, Θεσσαλονίκη (Κούσκουρα 8, Θεσσαλονίκη) Περιγραφή θέσης: Καταχώριση παραστατικών Συμφωνία με πελάτες

19 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΟΡΕΛΚΟ]

Ο εκπαιδευτικός όμιλος Κορέλκο δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του Πωλητές Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων – Θεσσαλονίκη Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος Τ.Ε.Ι. ή A.Ε.Ι. θα

19 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [CAREER IN PROGRESS]

Η Career In Progress (www.careerinprogress.gr) είναι μια εταιρία παροχής Συμβουλευτικών Υπηρεσιών στους τομείς της αναζήτησης εργασίας, του επαγγελματικού προσανατολισμού και της ανάπτυξης επιχειρηματικής ιδέας. Για λογαριασμό συνεργάτη της, μιας από τις μεγαλύτερες και αναπτυσσόμενες εταιρίες εμπορίας και

19 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MLS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ]

Η MLS – Making Life Simple αναζητά Γλωσσολόγο με άριστα Πολωνικά για τα κεντρικά γραφεία της στη Θεσσαλονίκη. Κωδικός θέσης: Γ.Ι. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Φιλολογίας με εξειδίκευση στη Γλωσσολογία Απαραίτητη η άριστη γνώση πολωνικών (κατά προτίμηση φυσικός ομιλητής) Άριστη γνώση ισπανικών θα