06 Ιουλ

Υπεύθυνη για διαγωνισμούς δημοσίου - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλη εταιρία ηγέτιδα στον χώρο της ενδοσκόπησης αναζητά να προσλάβει Υπεύθυνη για διαγωνισμούς δημοσίου για την περιοχή της Θεσσαλονίκης. Προφίλ ρόλου: Προετοιμασία και κατάθεση δημόσιων διαγωνισμών Άριστη γνώση της νομοθεσίας 4412/2016 για τη διεξαγωγή διαγωνισμών και τον χειρισμό της...

Σχετικες Αγγελιες

11 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [SANTA BEACH HOTEL]

Ζητείται Υπεύθυνη Οροφών με προϋπηρεσία για ετήσια απασχόληση σε ξενοδοχειακή μονάδα στην Αγία Τριάδα Θεσσαλονίκης. Μισθός αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

17 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MLS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ]

Η MLS Innovation αναζητά Γλωσσολόγο με άριστα Περσικά (Farsi) Κωδικός θέσης: Γ.P. για τα κεντρικά της γραφεία στη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Φιλολογίας με εξειδίκευση στη Γλωσσολογία Απαραίτητη άριστη γνώση περσικών (κατά προτίμηση φυσικός ομιλητής) Καλή γνώση άλλων ξένων γλωσσών

17 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

3 International Trainees Sales Organization, Supply Chain Logistics στη Σίνδο Θεσσαλονίκης Απογειώστε την καριέρα σας στον συναρπαστικό κλάδο του λιανικού εμπορίου! Αναζητάμε 3 ταλαντούχους απόφοιτους ανώτατων σπουδών για να αναλάβουν μία θέση εκπαιδευόμενου στελέχους σε έναν από τους τομείς: Sales Organization, Supply Chain ή Logistics. Το

17 Δεκ

Η MLS Innovation αναζητά Eπικεφαλή Software QA Engineer Με έδρα τη Θεσσαλονίκη Θέση: Eπικεφαλής Software QA Engineer Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Μηχανικού (από το ΑΠΘ ή το ΕΜΠ) Άριστη γνώση αγγλικών Γνώσεις προγραμματισμού Προϋπηρεσία σε Software QA Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες Δυνατότητα εργασίας

17 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Στελέχη Τμήματος Call Center Η εταιρία Teleraise, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, αναζητά άμεσα άτομα για στελέχωση τμήματος πωλήσεων με σκοπό την προώθηση υπηρεσιών ηλεκτρικού ρεύματος. Τα γραφεία μας βρίσκονται στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Η εργασία αφορά: Πενθήμερη, μόνιμη, 6ώρη απασχόληση Προσφέρει: