06 Αυγ

ΣΕΡΒΙΤΌΡΟΣ-ΣΕΡΒΙΤΌΡΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΣΈΡΒΙΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΑΤΟΜΑ
Επιθυμητά Προσόντα: ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ
Η εταιρία προσφέρει:ΔΥΟ ΧΩΡΟΥΣ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

25 Μαρ
Πανελλήνια [Lesante Collection]

Τα ξενοδοχεία πολυτελείας Lesante Blu Exclusive Beach Resort, μέλος των Leading Hotels of the World, και το The Lesante Luxury Hotel Spa ζητούν για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Α' Σερβιτόρο / Σερβιτόρα Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία 2-4 ετών σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας, επιθυμητή

25 Μαρ
Δήμος Φολεγάνδρου [ANEMI HOTELS]

Το πολυτελές boutique ξενοδοχείο 5 αστέρων Αnemi στη Φολέγανδρο δέχεται αιτήσεις για τη θερινή περίοδο 2019 με στόχο την κάλυψη της παρακάτω θέσης: Σερβιτόρος / Σερβιτόρα Απαραίτητες προυποθέσεις: Απόφοιτος σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών, αποφάσεων και επίλυσης

24 Μαρ
Δήμος Μυκόνου [ANEMOESSA BOUTIQUE HOTEL MYKONOS]

Το ξενοδοχείο Anemoessa Boutique Hotel στη Μύκονο δέχεται αιτήσεις για τη θερινή περίοδο 2019 με στόχο την κάλυψη της παρακάτω θέσης: Σερβιτόρος / Σερβιτόρα Code: WA 2-19 Απαιτούμενα προσόντα: Τουλάχιστον 2 χρόνων προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή εμπειρία στο service είτε σε εστιατόριο είτε σε bar Πολύ καλή γνώση της

21 Μαρ
Δήμος Αστυπάλαιας [PYLAIA BOUTIQUE HOTEL & SPA ]

Το Pylaia Boutique Hotel Spa, ένα ξενοδοχείο μοναδικής αισθητικής και παροχών υψηλού επιπέδου σε έναν από τους ομορφότερους προορισμούς του Αιγαίου, την Αστυπάλαια, που τα τελευταία χρόνια διαφημίζεται ως προορισμός διεθνούς εμβέλειας, επιθυμεί να συμπεριλάβει στην ομάδα του για τις ανάγκες των

18 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ANATOLIA HOSPITALITY]

Σερβιτόρος Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητό πτυχίο σχολής τουρισμού Άριστη γνώση αγγλικών Γνώση καφέ και ποτών Επαγγελματική εμφάνιση Εργατικότητα, υπευθυνότητα Παροχές: Πολύ καλές αποδοχές Άριστο εργασιακό περιβάλλον [Για να