06 Αυγ

ΣΕΡΒΙΤΌΡΟΣ-ΣΕΡΒΙΤΌΡΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΣΈΡΒΙΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΑΤΟΜΑ
Επιθυμητά Προσόντα: ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ
Η εταιρία προσφέρει:ΔΥΟ ΧΩΡΟΥΣ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Δήμος Κω [Xenodoxos ΕΠΕ]

H XenodoxoS, μια δυναμική εταιρία στον χώρο του ξενοδοχειακού management, ζητεί να προσλάβει για εποχική απασχόληση για τη σεζόν 2019. Για το ξενοδοχείο που διαχειρίζεται: Στην Κώ: www.kospalace.gr 4 αστέρων Tιγκάκι Σερβιτόρος / Σερβιτόρα για το κεντρικό bar του ξενοδοχείου. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη η

10 Δεκ
Πανελλήνια [GRECOTEL]

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] www.grecotel.com

09 Δεκ
Δήμος Λουτρακίου-Αγίων Θεοδώρων [KIPRIOTIS VILLAGE]

To Perla Kitchen Bar, που βρίσκεται στο Λουτράκι, ζητά να προσλάβει Σερβιτόρο / Σερβιτόρα Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος τουριστικής σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Απαραίτητα δικαιολογητικά για την εργασία υγειονομικού

04 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Μεγάλο cafe-Beach Bar στη Νικήτη Χαλκιδικής ζητά 1 σερβιτόρα με εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους για μόνιμη συνεργασία Μέχρι 30 ετών. 5νθήμερο, ωράριο καταστήματος 09.00-03.00 Παρέχεται διαμονή,μισθός,ασφάλιση. τηλ. 2381100600 Δε-Πα 08.00-16.00

29 Νοε
Δήμος Κω [Lambi Resort]

Το νέο ξενοδοχείο Lambi Resort στην περιοχή Λάμπη της Κω, επιθυμεί να προσλάβει για την καλοκαιρινή σεζόν 2019: Σερβιτόρο / Σερβιτόρα Μπαρ Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικής γλώσσας Πηγαία διάθεση για εξυπηρέτηση Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ