06 Αυγ

ΣΕΡΒΙΤΌΡΟΣ-ΣΕΡΒΙΤΌΡΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΣΈΡΒΙΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΑΤΟΜΑ
Επιθυμητά Προσόντα: ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ
Η εταιρία προσφέρει:ΔΥΟ ΧΩΡΟΥΣ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

12 Οκτ
Δήμος Λουτρακίου-Αγίων Θεοδώρων [KIPRIOTIS VILLAGE]

To Perla Kitchen Bar, που βρίσκεται στο Λουτράκι, ζητά να προσλάβει Σερβιτόρο / Σερβιτόρα Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος τουριστικής σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Απαραίτητα δικαιολογητικά για την εργασία υγειονομικού

07 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Ελισσαβετ ]

Ζητείται σερβιτόρος για ταβέρνα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Απαραίτητη εμπειρία και γνώση αγγλικών Τηλ επικοινωνίας 6944967325 (Ελισσαβετ) Ώρες επικοινωνίας 13:00-20:00

28 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Μεγάλο cafe-Beach Bar στη Νικήτη Χαλκιδικής ζητά 1 σερβιτόρα με εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους για μόνιμη συνεργασία Μέχρι 30 ετών. 5νθήμερο, ωράριο καταστήματος 09.00-03.00 Παρέχεται διαμονή,μισθός,ασφάλιση. τηλ. 2381100600 Δε-Πα 08.00-16.00

25 Σεπ
Δήμος Πάργας [LICHNOS BEACH HOTEL AND SUITES]

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Lichnos Beach Hotel and Suites στην Πάργα, επιθυμεί να προσλάβει για Μάιο έως Οκτώβριο 2019 Α' Σερβιτόρο / Σερβιτόρα Απαραίτητη προϋπόθεση η προϋπηρεσία σε 5 αστέρων ξενοδοχεία και η γνώση γερμανικών. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

24 Σεπ
Αθήνα [CONGO PALACE HOTEL]

Ζητείται Σερβιτόρος / Σερβιτόρα σε ξενοδοχειακή μονάδα με έδρα τη Γλυφάδα, για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Κρατικό πτυχίο τουριστικής σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 7-8 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων (με ξενοδοχειακή εμπειρία μόνο) Γνώση διαδικασιών υγιεινής και