06 Αυγ

ΣΕΡΒΙΤΌΡΟΣ-ΣΕΡΒΙΤΌΡΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΣΈΡΒΙΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΑΤΟΜΑ
Επιθυμητά Προσόντα: ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ
Η εταιρία προσφέρει:ΔΥΟ ΧΩΡΟΥΣ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

16 Αυγ
Δήμος Λουτρακίου-Αγίων Θεοδώρων [KIPRIOTIS VILLAGE]

To Perla Kitchen Bar, που βρίσκεται στο Λουτράκι, ζητά να προσλάβει Σερβιτόρο / Σερβιτόρα Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος τουριστικής σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Απαραίτητα δικαιολογητικά για την εργασία υγειονομικού

13 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

ζητείται από μεζεδοπωλείο/εστιατόριο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης ΣΕΡΒΙΤΟΡΑ ή ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ από 20 έως 27 με ελάχιστη εμπειρία 2 χρόνων στον χώρο της εστίασης και γνώση αυτόματης παραγγελιοληψίας (PDA). Απαραίτητη η γνώση αγγλικών Παρέχεται: Μισθός, ασφάλιση,πλήρης απασχόληση,μόνιμη συνεργασία Τηλ: 2381100600 Δε-Πα: 08:00-16:00

11 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Αίθουσα δεξιώσεων]

Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

07 Αυγ
Δήμος Μυκόνου [WORKATHLON]

Η Workathlon αναζητά Σερβιτόρο / Σερβιτόρα για εργασία σε πολυτελές ξενοδοχείο 5* στη Μύκονο. Οι κύριοι στόχοι της συγκεκριμένης θέσης είναι ή αρτια και φιλικότατη εξυπηρέτηση των πελατών, η συνεχής επικοινωνία με τον πελάτη για τη διασφάλιση της ευχαρίστησής του, καθώς και η τήρηση και η ιασφάλιση των

01 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ELECTRA HOTELS & RESORTS]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Electra Hotels Resorts, η οποία δραστηριοποιείται στην Αθήνα, στη Θεσσαλονίκη και στη Ρόδο, αναζητά να καλύψει για το Electra Palace Thessaloniki 5* τη θέση: Σερβιτόρου Α' Κωδικός θέσης: SE Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής ξενοδοχειακών / τουριστικών επαγγελμάτων Τουλάχιστον 5 χρόνια