05 Ιουλ

Ταμίες - Μαρούσι

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tο εστιατόριο ΚFC Αμαρουσίου ζητά Ταμίες μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 -30 ετών. Παρέχονται: ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

14 Δεκ
Αθήνα [ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΜΗ]

To Μητροπολιτικό Κολλέγιο, στο πλαίσιο της στελέχωσης της σχολής διοίκησης επιχειρήσεων και οικονομικών ζητά να προσλάβει: Εισηγητές (Module Leaders) Περιοχή: Μαρούσι Τύπος Απασχόλησης: Μερική Απασχόληση Κωδικός εργασίας: MAΝ2018 Περιγραφή θέσης: Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα είναι υπεύθυνοι για τον

13 Δεκ
Αθήνα [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση: Διανομέας / Delivery Περιοχή: Μαρούσι με ή χωρίς δικό του μηχανάκι. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης τουλάχιστον B' κατηγορίας και μηχανής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη

13 Δεκ
Αθήνα [E-GATE]

Η E-GATE ΕΠΕ, μία από τις πλέον αναπτυσσόμενες εταιρίες προϊόντων πληροφορικής και τεχνολογίας, ζητά να προσλάβει στέλεχος για την καλύτερη οργάνωση της λειτουργίας του τμήματος τεχνικής υποστήριξης των πελατών της. Τεχνικός Η/Υ (Κωδικός θέσης: THY1018) Είστε άνθρωπος που επικεντρώνεται στην άριστη

13 Δεκ

Η E-GATE ΕΠΕ, μία από τις πλέον αναπτυσσόμενες εταιρίες προϊόντων πληροφορικής και τεχνολογίας, επιθυμεί να προσλάβει για το Μαρούσι: Σύμβουλο Εταιρικών Πωλήσεων B2B Τύπος απασχόλησης: Πλήρης απασχόληση Κωδικός θέσης εργασίας: B2B 1018 Είστε άνθρωπος που επικεντρώνεται στην άριστη εξυπηρέτηση του

13 Δεκ

Η Ε-Gate, η οποία προσφέρει μεγάλη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα της και να προσλάβει για τα γραφεία της στο Μαρούσι: Αποθηκάριο / Οδηγό (Κωδικός θέσης: Log 1018) Περιγραφή θέσης: Εκτέλεση και έλεγχος των παραγγελιών, μέσω του λογισμικού Singular Logic Prime που