03 Ιουλ

Ζητείται Πωλητής σε βιβλιοχαρτοπωλείο

Κομοτηνή Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πωλητής
Αρμοδιότητες: αναλυτικά στην συνέντευξη
Απαραίτητα Προσόντα: άριστη γνώση Η/Υ, δίπλωμα αυτοκινήτου
Επιθυμητά Προσόντα: ομαδικότητα, εργατικότητα, υπευθυνότητα
Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση, εκπαίδευση, φιλικό εργασιακό περιβάλλον

CV17

Σχετικες Αγγελιες

25 Φεβ
Αθήνα [Κατάστημα γυναικείων ενδυμάτων ]

Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Η/Υ, ΚΥΡΊΩΣ ΣΕ ΗΛΕΚΤΡΌΝΙΟ ΕΜΠΌΡΙΟ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

22 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEPSICO]

Πωλητής/τρια Μικρής Λιανικής (Νομός Θεσσαλονίκης) Περιγραφή θέσης: Οργάνωση επισκέψεων σε καταστήματα ανά ημέρα Παραλαβή παραγγελιών από το κάθε κατάστημα Merchandising των προϊόντων στα ράφια του καταστήματος σύμφωνα με τα εταιρικά πρότυπα της εταιρίας Διαχείριση του stock κάθε καταστήματος

22 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [VODAFONE]

Family Advisor / Εξωτερικός Πωλητής – Θεσσαλονίκη Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών και της τεχνολογίας; Σου αρέσει να βρίσκεις τις κατάλληλες λύσεις για τους πελάτες (υφιστάμενους και νέους); Είσαι έτοιμος να φέρεις το μέλλον

22 Μαρ
Δήμος Τρίπολης [VODAFONE]

Πωλητής Καρτοκινητής – Τρίπολη Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών και της τεχνολογίας; Το κατάστημα Vodafone στην περιοχή της Τρίπολης ψάχνει για θέση πλήρους ή μερικής απασχόλησης εξωτερικού πωλητή / πωλήτριας

22 Μαρ
Δήμος Καρδίτσας [VODAFONE]

Πωλητής Καρτοκινητής – Καρδίτσα Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών και της τεχνολογίας; Το κατάστημα Vodafone στην περιοχή της Καρδίτσας ψάχνει για θέση πλήρους ή μερικής απασχόλησης εξωτερικού πωλητή / πωλήτριας