03 Ιουλ

Ζητείται Πωλητής σε βιβλιοχαρτοπωλείο

Κομοτηνή Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πωλητής
Αρμοδιότητες: αναλυτικά στην συνέντευξη
Απαραίτητα Προσόντα: άριστη γνώση Η/Υ, δίπλωμα αυτοκινήτου
Επιθυμητά Προσόντα: ομαδικότητα, εργατικότητα, υπευθυνότητα
Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση, εκπαίδευση, φιλικό εργασιακό περιβάλλον

CV17

Σχετικες Αγγελιες

25 Σεπ
Αθήνα [Κατάστημα Ανδρικής Ένδυσης]

ΠΩΛΗΤΗΣ -τρια ζητείται για πλήρη και μερική απασχόληση από το κατάστημα ανδρικής ένδυσης BUTTON DOWN στην οδό Πατησίων. Επιθυμητή η προϋπηρεσία , η γνώση

25 Σεπ
Αθήνα [Κωτσόβολος]

Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου

24 Σεπ
Πειραιάς [ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤ. ΚΑΛΗΣ]

Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Απασχόληση σε κατάστημα ηλεκτρολογικού, ηλεκτρονικού υλικού και συστημάτων ασφαλείας , περιοχές Καλλιθέας και Κερατσινίου Χαρακτηριστικά: -Μέχρι 35 ετών -Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. -Θεμιτή η προϋπηρεσία σε παρόμοιο αντικείμενο. -Σημαντικό να έχει διάθεση, υπομονή και να είναι υπεύθυνος. Ικανότητες: -Επιφανειακές γνώσεις ηλεκτρολογικών και ηλεκτρονικών προϊόντων.(Θα...

... εκτιμηθούν στη συνέντευξη)
-Γνώσεις απλών μαθηματικών πράξεων, για τις ανάγκες της πώλησης.
(Φορολόγηση, υπολογισμός ποσοστιαίας έκπτωσης κ.λ.π)
- Χειρισμός Η/Υ (word, excel, email, internet) σε ερασιτεχνικό επίπεδο.

Παροχές:
Καθαρές παροχές 750€ μηνιαίως και άνω, ανάλογα με το προφίλ του κάθε ενδιαφερόμενου.
Πολύ ευχάριστο υπαλληλικό περιβάλλον.
Υποστήριξη στο γνωστικό αντικείμενο της εργασίας.
Ευέλικτο ωράριο εργασίας.
Δυνατότητα υπερωριακής εργασίας.
Τηλέφωνο επικοινωνίας 6909005555 08:00 π.μ. έως 15:00μ.μ.

Ομάδα electrohoros

Tags:

21 Σεπ
Αθήνα [Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29

14 Σεπ
Αθήνα [Κατάστημα Χονδρικής-Λιανικής Πώλησης]

ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ-ΠΩΛΗΤΗΣ έως 38 ετών για κατάστημα χονδρικής – λιανικής στο κέντρο της Αθήνας. Αρμοδιότητες: παραλαβή & τακτοποίηση εμπορευμάτων, εκτέλεση