03 Ιουλ

Ζητείται Πωλήτρια σε βιβλιοχαρτοπωλείο

Κομοτηνή Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πωλήτρια
Αρμοδιότητες: αναλυτικά στην συνέντευξη
Απαραίτητα Προσόντα: άριστη γνώση Η/Υ
Επιθυμητά Προσόντα: ομαδικότητα, εργατικότητα, υπευθυνότητα
Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση, εκπαίδευση, φιλικό εργασιακό περιβάλλον

CV17

Σχετικες Αγγελιες

03 Μαρ
Πάρος [Κατερινα]

Ζητουνται πωλήτριες για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 (Μάιο -Σεπτέμβρη) για τα καταστήματα μας γυναικείας ένδυσης στην παροικία και Νάουσα. Οι ενδιαφερόμενες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό μαζί με φωτό στο katmckillen@hotmail.com

26 Φεβ
Θάσος [SPAR]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ/ΤΗΣ & ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Αρμοδιότητες: ΤΑΜΕΙΟ,ΡΑΦΙΑ ΚΤΛ Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΝΕΝΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΚΑΝΕΝΑ Η εταιρία προσφέρει:ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΩΛΗΤΡΙΑ/ΤΗΣ & ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ SPAR ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΜΕ 900€ ΤΟ ΜΗΝΑ + ΠΛΗΡΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ, ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΠΟΤΑΜΙΑΣ ΘΑΣΟΥ. ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ, ΘΑ ΠΡΟΣΦΕΡΘΕΙ ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ. ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΗΝ CARREFOUR EXPRESS. ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΠΑΡΟΧΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΕ ΖΕΥΓΑΡΙΑ. ΔΕΝ ΠΑΡΕΧΕΤΑΙ ΔΙΑΜΟΝΗ....

... ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ.

ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ E-MAIL: kolsou3@otenet.gr
ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΣΤΟ: 6979985319

Tags:

23 Μαρ
Δήμος Θήρας [Pegasus Suites & Spa]

Το ξενοδοχείο Pegasus Suites Spa στη Σαντορίνη επιθυμεί να προσλάβει Πωλήτρια Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής ή ανάλογης σχολής Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και επιθυμητή η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας Επαγγελματικές ικανότητες: Σοβαρότητα και

23 Μαρ
Δήμος Ηρακλείου [The Royal Blue]

Πωλήτρια σε Κατάστημα Ρούχων Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη γνώση της αγγλικής γλώσσας (γνώση δεύτερης γλώσσας θα εκτιμηθεί) Να είναι επικοινωνιακή και να έχει γνώσεις στις πωλήσεις Μισθός ικανοποιητικός Διαμονή και διατροφή [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

23 Μαρ

Πωλήτρια σε Χρυσοχοείο Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη γνώση της αγγλικής γλώσσας (γνώση δεύτερης γλώσσας θα εκτιμηθεί) Να είναι επικοινωνιακή και να έχει γνώσεις στις πωλήσεις Μισθός ικανοποιητικός Διαμονή και διατροφή [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]