03 Ιουλ

Ζητείται Πωλήτρια σε βιβλιοχαρτοπωλείο

Κομοτηνή Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πωλήτρια
Αρμοδιότητες: αναλυτικά στην συνέντευξη
Απαραίτητα Προσόντα: άριστη γνώση Η/Υ
Επιθυμητά Προσόντα: ομαδικότητα, εργατικότητα, υπευθυνότητα
Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση, εκπαίδευση, φιλικό εργασιακό περιβάλλον

CV17

Σχετικες Αγγελιες

03 Ιουλ
Κομοτηνή [Βιβλιοχαρτοπωλεία Βαφειάδης]

Πωλητής Αρμοδιότητες: αναλυτικά στην συνέντευξη Απαραίτητα Προσόντα: άριστη γνώση Η/Υ, δίπλωμα αυτοκινήτου Επιθυμητά Προσόντα: ομαδικότητα, εργατικότητα, υπευθυνότητα Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση, εκπαίδευση, φιλικό εργασιακό περιβάλλον

17 Ιουλ
Αθήνα [Κατάστημα Ενδυμάτων]

Κατάστημα ρούχων στα Πατήσια (Αθήνα), ζητά να προσλάβει πωλήτρια για εργασία πλήρους απασχόλησης. • Απαραίτητη σχετική εργασιακή εμπειρία • Γνώσεις σχετικές

16 Ιουλ
Αθήνα [\"Άννα-Μαρία Μαζαράκη\"]

ΕΤΑΙΡΕΙΑ κοσμημάτων “Αννα Μαρία Μαζαράκη” ζητεί Πωλήτρια για το κατάστημά της στο The Mall Athens Προφίλ Υποψηφίου: Αριστη γνώση Αγγλικών Γνώσεις Η/Υ

11 Ιουλ
Αθήνα [Φούρνος]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ζητείται σε φούρνο γνωστής αλυσίδας, Ελληνικής καταγωγής, εμφανίσιμη έως 35 ετών, με προϋπηρεσία στον αντίστοιχο κλάδο. Αποστολή βιογραφικού

10 Ιουλ
Αθήνα [Λευκά Ειδή Analin]

Ζητείται πωλητής / πωλήτρια για κάλυψη θέσης σε κατάστημα που βρίσκεται στη Ν. Ιωνία Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών, πώληση προϊόντων , παρακολούθηση πωλήσεων και αποθεμάτων Απαραίτητα Προσόντα: Ευχάριστη προσωπικότητα με ταλέντο στην πώληση, υπευθυνότητα, οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες Εργασιακή εμπειρία σε παρεμφερή αντικείμενο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Παρακαλώ στείλτε μας βιογραφικό στο: info@analin.gr