03 Ιουλ

Ζητείται Πωλήτρια σε βιβλιοχαρτοπωλείο

Κομοτηνή Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πωλήτρια
Αρμοδιότητες: αναλυτικά στην συνέντευξη
Απαραίτητα Προσόντα: άριστη γνώση Η/Υ
Επιθυμητά Προσόντα: ομαδικότητα, εργατικότητα, υπευθυνότητα
Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση, εκπαίδευση, φιλικό εργασιακό περιβάλλον

CV17

Σχετικες Αγγελιες

10 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Πολυκαταστήματα ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ]

Ζητείται πωλητής/πωλήτρια από τα Πολυκαταστήματα ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ. Ο υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει : • Εξειδίκευση στην Γυναικεία & Ανδρική ένδυση και υπόδηση • Προϋπηρεσία 2 ετών σε ανάλογη θέση στον κλάδο Υπόδησης/Ένδυσης • Γνώση τεχνικών πωλήσεων και υποδειγματικής εξυπηρέτησης • Γνώση παρακολούθησης στατιστικών στοιχείων παραλαβών και πωλήσεων • Ικανότητα αποτελεσματικής και εποικοδομητικής επικοινωνίας πολλαπλών πληροφοριών • Γνώση Αγγλικών Επίσης...

... ο υποψήφιος θα πρέπει να έχει ομαδικό πνεύμα, θετική στάση και επικοινωνιακό χαρακτήρα.

Οι ενδιαφερόμενοι/-ες παρακαλούνται να στείλουν
το βιογραφικό τους σημείωμα στο: bickykanello@gmail.com

Tags:

01 Δεκ
Καλλιθέα

ΖΗΤΕΊΤΑΙ πεπειραμένη πωλήτρια σε αρτοποιείο για πλήρης απασχόληση στην Καλλιθέα τηλέφωνο επικοινωνίας 6983752140 η στο 2109597997 ώρες επικοινωνίας 8:00 - 14

22 Νοε
Βριλήσσια

ΖΗΤΕΊΤΑΙ ΠΩΛΉΤΡΙΑ ΠΛΗΡΟΥΣ ΑΠΑΣΧΌΛΗΣΗΣ ΣΕ ΚΑΤΆΣΤΗΜΑ ΠΑΙΔΙΚΏΝ ΡΟΎΧΩΝ ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ. ΑΠΟΣΤΟΛΉ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟΎ ΣΗΜΕΙΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ MAIL:VRILISIA@ORCHESRTRA.COM

18 Δεκ
Ανατολικής Αττικής [DEXIM]

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια για το κατάστημα του Άγιου Στέφανου. Απαραίτητα προσόντα / ικανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα στην εργασία Ευχάριστη προσωπικότητα στον χώρο των πωλήσεων Γνώση αγγλικών Γνώση υπολογιστών Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες

17 Δεκ
Αθήνα [ΑΤΕΛΙΕ ΜΟΔΑΣ]

Ζητείται Πωλήτρια από ατελιέ γυναικείων ενδυμάτων - νυφικών στο Ν. Ψυχικό. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης