28 Ιουν

Performance Advertiser PAD2018-6

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

BaaS is seeking a hands-on Performance Advertiser with experience in Google Adwords & Facebook advertising, to support our highly experienced advertising team...

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Αθήνα [Reprise]

Ενδιαφέρομαι για φύλαξη μωρού 6 μηνών και εργασίες γυρω απο το παιδί. 6ωρη απασχόληση. Περιοχή: κέντρο Αθήνας, 3 λεπτα απο το μετρό

12 Δεκ
Αθήνα [ICAP Group]

ICAP Employment Solutions, on behalf of ENISA, the European Union Agency for Network and Information Security and the center of expertise for cyber security

12 Δεκ
Αθήνα [Meintanis-Strong Motors]

Η εισαγωγική *Meintanis**Srtong Motors*στο Περιστέρι, *ζητεί* *άμεσα 6**άτομα* *με Ι.Χ.*στο νέο τμήμα πωλήσεων για πλήρη απασχόληση. *Η Προϋπηρεσία δεν είναι

10 Δεκ
Αθήνα [proson.gr]

Πρόσληψη του ακόλουθου επιστημονικού και εργατοτεχνικού προσωπικού, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, για την εκτέλεση εργασιών του

10 Δεκ
Αθήνα [MANPOWER GROUP]

Διαθέτεις ευελιξία για εργασία σε πρωϊνό ή απογευματινό ωράριο; Αναζητάς εργασία με σταθερό μηνιαίο μισθό και ασφάλιση, ανεξαρτήτως ποσοστών; Θέσεις Εργασίας