24 Σεπ

ΓΑΖΩΤΡΙΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΓΑΖΩΤΡΙΑΣ
Αρμοδιότητες: ΡΑΦΗ
Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΡΑΦΗΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ
Επιθυμητά Προσόντα: 10 ΕΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
Η εταιρία προσφέρει:ΚΑΛΕΣ ΑΠΟΛΑΒΕΣ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

18 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Πωλητής-τρια / Ταμίας στην Ανατολική Θεσσαλονίκη (μερική απασχόληση) Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για το λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα

17 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Γιωργήδες Volvo]

Γιωργήδες Volvo η εταιρία μας, συνεργείο φορτηγών, αυτοκινήτων, εμπορία ανταλλακτικών και αυτοκινήτων με έδρα στην περιοχή Β' ΚΤΕΟ Καλοχώρι Θεσσαλονίκης επιθυμεί να καλύψει την θέση Υπάλληλος Γραφείου / Βοηθός Λογιστή (κατά προτίμηση άνδρας) για τη διαχείριση παραστατικών και τηλεφωνικού

17 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Επιθυμούν να επιλέξουν: 1 Υποδιευθυντή Καταστήματος με έδρα τη Θεσσαλονίκη. Περιγραφή θέσης: Οργάνωση της ποιοτικής λειτουργίας του καταστήματος παρέχοντας την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση στους πελάτες

17 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EMISIA SA]

Το Εργαστήριο Εφαρμοσμένης Θερμοδυναμικής, ΑΠΘ ζητεί Προγραμματιστή (κατά προτίμηση Μηχανικό) για πλήρη και σταθερή απασχόληση. Απαιτείται εμπειρία κυρίως σε interpreted αλλά και σε compiled γλώσσες για δημιουργία κοινόχρηστων scripts καθώς και πολύ καλή γνώση στις γλώσσες προγραμματισμού VBA, Python, MATLAB. Θα

17 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [NOVA PACKAGING HELLAS S.A.]

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, αναζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της στις εγκαταστάσεις της στη ΒΙΠΕΘ στη Σίνδο: Υπάλληλο Τμήματος Ποιοτικού Ελέγχου Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον Υπεύθυνο του τμήματος Ποιοτικού Ελέγχου και τα κυριότερα