22 Ιουν

Νομικός με γνώσεις GDPR - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο εκπαιδευτικός οργανισμός Εurotraining A.E. δραστηριοποιείται σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Βόλο. Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην ιστοσελίδα www.eurotraining.gr. Για τη διοργάνωση σεμιναρίων ζητείται Νομικός με γνώσεις GDPR Αρμοδιότητες: Εκπαίδευση σχετική με τον ευρωπαϊκό κανονισμό 2016/679 Συμμετοχή σε...

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Πανελλήνια [EUROTRAINING]

Ο εκπαιδευτικός οργανισμός Εurotraining A.E. δραστηριοποιείται σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Βόλο. Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην ιστοσελίδα www.eurotraining.gr. Για τη διοργάνωση σεμιναρίων ζητείται IT Expert με γνώσεις GDPR Αρμοδιότητες: Εκπαίδευση σχετική με τον ευρωπαϊκό κανονισμό 2016/679 Συμμετοχή σε

05 Δεκ

Ο εκπαιδευτικός οργανισμός Εurotraining A.E. δραστηριοποιείται σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Βόλο. Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην ιστοσελίδα www.eurotraining.gr. Για τη διοργάνωση σεμιναρίων ζητείται Σύμβουλος ISO 27001 με γνώσεις GDPR Αρμοδιότητες: Εκπαίδευση σχετική με τον ευρωπαϊκό κανονισμό 2016/679

18 Δεκ
Πανελλήνια [BAZAAR]

Πωλητής-τρια / Ταμίας Super Market – Αθήνα Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας, για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικoί

18 Δεκ
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

18 Δεκ

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των