21 Ιουν

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΙΑ ΛΑΝΤΖΑ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται γυναίκες για λάντζα για πλήρη απασχόληση...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

14 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Γυναίκες για Λάντζα για τα καταστήματα της Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 50 ετών Επαγγελματική συμπεριφορά Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Διαμονή Άριστο περιβάλλον εργασίας [Για να στείλετε το

11 Δεκ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει στο κατάστημά της στα Βριλήσσια  για πλήρη απασχόληση: Σερβιτόρες / Λάντζα με προϋπηρεσία.

07 Δεκ
Πανελλήνια [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Γυναίκες για Λάντζα για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευελιξία ωραρίου, ικανότητα επικοινωνίας, επαγγελματική συμπεριφορά Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης

03 Δεκ
Αθήνα [ManDynamic]

Ζητούνται Βοηθοί Κουζίνας-Λαντζίερες για στελέχωση ξενοδοχειακών μονάδων σε όλη την Ελλάδα, για τη θερινή σεζόν 2019. Παρέχεται διαμονή, μισθός, ασφάλιση,

28 Νοε

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει στο κατάστημά της στα Βριλήσσια  για πλήρη απασχόληση Σερβιτόρες / Λάντζα με προϋπηρεσία.