21 Ιουν

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΙΑ ΛΑΝΤΖΑ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται γυναίκες για λάντζα για πλήρη απασχόληση...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουν
Αθήνα [Τερκενλής]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Γυναίκες για Λάντζα για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

18 Ιουλ
Πανελλήνια [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Γυναίκες για Λάντζα για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευελιξία ωραρίου, ικανότητα επικοινωνίας, επαγγελματική συμπεριφορά Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης

17 Ιουλ
Αθήνα [THE SALAD PROJECT]

Κατάστημα εστίασης υγιεινής διατροφής (salad bar) στο κέντρο της Αθήνας ζητεί άμεσα λάντζα/βοηθό κουζίνας πλήρους απασχόλησης, με προυπηρεσία σε αντίστοιχη

15 Ιουλ
Αθήνα [ΑΙΓΛΗ Α.Ε.]

Η Αίγλη Ζαππείου αναζητά για ΑΜΕΣΗ πρόσληψη προσωπικό Λάντζας για εργασία στα επισιτιστικά τμήματα της εταιρείας, στην Κήπο Ζαππείου. Η θέση εργασίας

13 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται: Γυναίκες για Λάντζα στο κατάστημα στην Καλλιθέα Χαλκιδικής κατά την τουριστική σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 50 ετών Επαγγελματική συμπεριφορά Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Διαμονή Άριστο