21 Ιουν

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΙΑ ΛΑΝΤΖΑ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται γυναίκες για λάντζα για πλήρη απασχόληση...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

13 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Γυναίκες για Λάντζα για τα καταστήματα της Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 50 ετών Επαγγελματική συμπεριφορά Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Διαμονή Άριστο περιβάλλον εργασίας [Για να στείλετε το

08 Μαρ
Αθήνα [MADEL FOOD LTD]

H γαλλική πολυεθνική εταιρία PAUL αναζητά για τα καταστήματά της άτομα στη θέση: Υπάλληλος Καθαριότητας / Λάντζας Με ηγετική θέση στον χώρο της αρτοποιίας, της ζαχαροπλαστικής και του café / εστίασης και με παρουσία σε πάνω από 30 χώρες, αναγνωρίζουμε ότι η ομάδα των ανθρώπων μας είναι το απαραίτητο

05 Μαρ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει στο κατάστημά της στα Βριλήσσια  για πλήρη απασχόληση Σερβιτόρες / Λάντζα με προϋπηρεσία.

28 Φεβ
Πανελλήνια [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Γυναίκες για Λάντζα για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευελιξία ωραρίου, ικανότητα επικοινωνίας, επαγγελματική συμπεριφορά Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης

25 Φεβ
Αθήνα [κος Γιώργος]

Ζητούνται άντρες/γυναίκες για άμεση πρόσληψη απόφοιτοι λυκείου με γνώσεις αποθήκης, scanner, RF. Απαραίτητα στοιχεία συνέπεια, εργατικότητα και ευγένεια στην εργασία τους. Δεκτοί και αλλοδαποί με γνώση της Ελληνικής γλώσσας. Ώρες Επικοινωνίας : 09:00-17:00 Κος Γιώργος 6984613574