19 Ιουν

Ζητούνται άτομα για το πόστο του Bar και του Σέρβις

Περιγραφή θέσης εργασίας:

Barwoman και σερβιτόρες με εμπειρία ζητούνται για μπαρ στη Σεριφο.(σεζόν 2016-από Πάσχα).Διαμονη περιλαμβάνεται.Αποστολη βιογραφικών με απαραίτητη φωτογραφία...

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιουλ
Περιφερειακή ενότητα Κυκλάδων

Barwoman και σερβιτόρες με εμπειρία ζητούνται για μπαρ στη Σεριφο.(σεζόν 2016-από Πάσχα).Διαμονη περιλαμβάνεται.Αποστολη βιογραφικών με απαραίτητη φωτογραφία

20 Ιουλ
Κηφισιά

Health cafe στη περιοχή της Νέας Κηφισιάς αναζητά προσωπικό για τη στελέχωση των πιο κατω ειδικοτήτων: μπουφέ(κοπέλες),service και delivery. Οι υποψήφιες/οι

20 Ιουλ
Αθήνα

Ο IANOS αναζητά άτομα για service για το ΙΑΝΟS CAFE στην Αθήνα, Σταδίου 24! Απαραίτητα Προσόντα: Υπευθυνότητα, αξιοπιστία, ευγένεια, προθυμία, ομαδικό πνεύμα

20 Ιουλ
Αθήνα

Ζητώ 2 Σερβιτόρες η μία πρωίκαι η άλλη βράδυκαι εναν πρωινό μπαριστα 20 με 30 χρονών απαραίτητες γνώσειςστον καφέ και προϋπηρεσία στον κλάδο της εστίασης,για

17 Αυγ
Δήμος Ιωαννιτών [EPIRUS PALACE]

Το ξενοδοχείο Epirus Palace Congress Spa ζητά άτομα για Service Bar για 12μηνη εργασία με ελκυστικό πακέτο αποδοχών. Απαραίτητα προσόντα: προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο και γνώση banquet. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]