19 Ιουν

Ζητούνται άτομα για το πόστο του Bar και του Σέρβις

Περιγραφή θέσης εργασίας:

Barwoman και σερβιτόρες με εμπειρία ζητούνται για μπαρ στη Σεριφο.(σεζόν 2016-από Πάσχα).Διαμονη περιλαμβάνεται.Αποστολη βιογραφικών με απαραίτητη φωτογραφία...

Σχετικες Αγγελιες

19 Οκτ
Αθήνα [bluedot careers]

*Bluedot Careers*is looking for skilled enthusiastic bartenders to provide an excellent guest drinking experience to the customers of a 5 star Luxury Hotel in

19 Οκτ
Δήμος Θήρας [AQUA HOTELS ΑΞΤΕ]

Το 5* ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites, που βρίσκεται στη Σαντορίνη, ζητεί να καλύψει τη θέση του Βοηθού Barman Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη η προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος ξενοδοχειακής σχολής Απαραίτητη η γνώση Αγγλικών Ευχάριστος χαρακτήρας και πνεύμα

19 Οκτ
Ανατολικής Αττικής [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ο ελληνικός όμιλος «Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ», πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας - ζαχαροπλαστικής café, αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για την θέση: Barista Σερβιτόροι για την Βάρκιζα. Γενική περιγραφή θέσης: Εξασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης και άρτιων υπηρεσιών προς τους καταναλωτές. Παραγωγή

19 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Η εταιρία Teleraise, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, ενδιαφέρεται για τη στελέχωση της θέσης Back Οffice σε νεοσύστατο τμήμα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες θέσης: Καταχώριση αιτήσεων Αποστολή συμβολαίων Eπικοινωνία με εταιρία courier Επικοινωνία με πελάτες Γραμματειακή υποστήριξη Απαιτούμενα

18 Οκτ
Δήμος Χερσονήσου [Creta Maris Beach Resort]

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* των Maris Hotels στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα FB / Κitchen Άτομο για το πόστο βαριάς λάντζας στο κεντρικό εστιατόριο Απαραίτητo προσόν: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε θέση βαριάς λάντζας σε ξενοδοχείο 5* Επιθυμητό προσόν: Γνώσεις υγιεινής και ασφάλειας των