21 Ιουν

Σύμβουλος Οικιστικών Ακινήτων - Αιγάλεω

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

100.000 Σύμβουλοι ακινήτων • 6.800 γραφεία • 78 χώρες Νο 1 Παγκόσμιο real estate δίκτυο Με περισσότερους από 100.000 συμβούλους ακινήτων και πάνω από 6.800 γραφεία σε 78 χώρες, η CENTURY 21® είναι με διαφορά το μεγαλύτερο και ταχύτερα αναπτυσσόμενο δίκτυο κτηματομεσιτικών υπηρεσιών στον κόσμο και αναζητά άτομα για τη...

Σχετικες Αγγελιες

18 Δεκ
Αθήνα [KOMIS OIL]

Ζητείται Υπάλληλος από πρατήριο καυσίμων στο Αιγάλεω. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

18 Δεκ
Αθήνα [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Σύμβουλο Πωλήσεων Απαραίτητα προσόντα: Νέος, φιλόδοξος Μεγάλο ενδιαφέρον για τον χώρο του αυτοκινήτου Ικανότητα επικοινωνίας Οργανωτική ικανότητα Ικανότητα συνεργασίας Προσφέρονται: Aποδοχές από 2.000 έως 3.000 € Δυνατότητα εξέλιξης Διαρκής εκπαίδευση Εξαιρετικό περιβάλλον

17 Δεκ

Η Auto Marin A.E. αναζητά Σύμβουλο Πωλήσεων με έδρα τα νότια προάστια. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Η/Υ και της αγγλικής γλώσσας Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα εμπορίας αυτοκινήτων Ικανότητα επικοινωνίας Οργανωτική ικανότητα Ικανότητα συνεργασίας

17 Δεκ

Η Auto Marin A.E. αναζητά Σύμβουλο Πωλήσεων με έδρα τα βόρεια προάστια. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Η/Υ και της αγγλικής γλώσσας Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα εμπορίας αυτοκινήτων Ικανότητα επικοινωνίας Οργανωτική ικανότητα Ικανότητα συνεργασίας

17 Δεκ
Αθήνα [THE BAKERS]

Η Τhe Bakers αναζητά για τα καταστήματά της σε Νέα Πεντέλη, Μελίσσια, Χαλάνδρι, Ζωγράφου, Άγιο Δημήτριο, Καλλιθέα και Αιγάλεω Πωλητές/τριες για πλήρη απασχόληση προκειμένου να διευρύνει την ομάδα της! Λατρεύουμε να δημιουργούμε μοναδικά και εξαιρετικής ποιότητας προϊόντα και αυτό το κάνουμε μαζί με