21 Ιουν

Υπεύθυνος Ανάπτυξης Δικτύου

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Έχετε εμπειρία στην ανάπτυξη δικτύων πωλήσεων και αγαπάτε τις πωλήσεις; Θέλετε να κάνετε το επόμενό σας βήμα ως Υπεύθυνος Ανάπτυξης Δικτύου στις υπηρεσίες παροχής ρεύματος;  Είστε επικοινωνιακοί και σάς αρέσουν τα ταξίδια; Παροχές: Η εταιρία προσφέρει στον Υπεύθυνο Ανάπτυξης Πωλήσεων τα...

Σχετικες Αγγελιες

26 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEOPLE AT WORK]

Η Ρeople at Work Hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Ο πελάτης μας είναι εμπορική ανώνυμη

25 Ιουν
Πανελλήνια [ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε]

Η αλυσίδα super markets Κρητικός Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου σε όλη την Ελλάδα, αναζητά Υπεύθυνο Επιλογής και Ανάπτυξης Ανθρώπινου Δυναμικού για το Δίκτυο των Καταστημάτων Κωδικός θέσης: HR2 Προφίλ υποψηφίου: Πανεπιστημιακή μόρφωση στην Ελλάδα ή στο εξωτερικό,

16 Ιουλ
Πανελλήνια [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται Υπεύθυνος για το Ιδιωτικό Πολυϊατρείο-Μονάδα Ημερήσιας Νοσηλείας (Μ.Η.Ν.) μέλος του Ομίλου της Κεντρικής Κλινικής Αθηνών, για νησί των Κυκλάδων (Μύκονος). Κύριες αρμοδιότητες: Οργάνωση και συντονισμός λειτουργίας Πολυϊατρείου-Μ.Η.Ν. Συντονισμός και εκπαίδευση ανθρώπινου δυναμικού

14 Ιουλ
Πανελλήνια [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλου εμπορικού αντιπρόσωπου στο χώρο του αυτοκινήτου: Υπεύθυνος Πωλήσεων Περιοχής Έδρα: Αθήνα (HR p16588) Προσόντα: Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε ανάλογη

14 Ιουλ
Πανελλήνια [HOTEL BRAIN]

Ζητείται από υπό διαχείριση ξενοδοχείο της Hotelbrain Υπεύθυνος Αγορών Τοποθεσία: Αθήνα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]