20 Ιουν

Ζητείται Βοηθός Λογιστή

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Papadatos, που δραστηριοποιείται στον τομέα της παραγωγής και της πώλησης επίπλων, ζητά να προσλάβει για το εργοστάσιό της στη λ. Τατοΐου, Αχαρναί...

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαρ
Αθήνα [ACTION LINE]

Η ACTIONLINE, εταιρεία επιλογής προσωπικού, αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα Βοηθό Λογιστή. Περιγραφή θέσης: Υποστηρικτική εργασία της ομάδας του λογιστηρίου Εργατικά – ασφαλιστικά (μισθοδοσία, ΑΠΔ κ.λπ.) Εργασίες ΓΕΜΗ Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. οικονομικής κατεύθυνσης

19 Μαρ
Αθήνα [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με σκοπό την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

19 Μαρ

13 Μαρ
Νέα Μουδανιά [Β.ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΕ]

Ζητείται βοηθός λογιστή με εμπειρία σε διπλογραφικά βιβλία καθώς και χρήση προγραμμάτων Epsilon Net, σε υποκατάστημα λογιστικού γραφείου στα Νέα Μουδανιά Χαλκιδικής, για πλήρη απασχόληση σε ετήσια βάση.

07 Μαρ
Δήμος Ωραιοκάστρου [Εταιρία ανακύκλωσης σίδηρων και μετάλλων]

Aπό εταιρία ανακύκλωσης σίδηρων και μετάλλων στην περιοχή της Νεοχωρούδας ζητείται Βοηθός Λογιστή με προϋπηρεσία τουλάχιστον 6 έτη σε αντίστοιχη θέση. Θα εκτιμηθεί η γνώση προγράμματος soft 1. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Fax: 2310 784752.