19 Ιουν

Ζητούνται άτομα για το πόστο του Σέρβις και του Μπουφέ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητώ 2 Σερβιτόρες η μία πρωίκαι η άλλη βράδυκαι εναν πρωινό μπαριστα 20 με 30 χρονών απαραίτητες γνώσειςστον καφέ και προϋπηρεσία στον κλάδο της εστίασης,για...

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουν
Αθήνα

Ο IANOS αναζητά άτομα για service για το ΙΑΝΟS CAFE στην Αθήνα, Σταδίου 24! Απαραίτητα Προσόντα: Υπευθυνότητα, αξιοπιστία, ευγένεια, προθυμία, ομαδικό πνεύμα

19 Ιουν
Κηφισιά

Health cafe στη περιοχή της Νέας Κηφισιάς αναζητά προσωπικό για τη στελέχωση των πιο κατω ειδικοτήτων: μπουφέ(κοπέλες),service και delivery. Οι υποψήφιες/οι

19 Ιουν
Περιφερειακή ενότητα Κυκλάδων

Barwoman και σερβιτόρες με εμπειρία ζητούνται για μπαρ στη Σεριφο.(σεζόν 2016-από Πάσχα).Διαμονη περιλαμβάνεται.Αποστολη βιογραφικών με απαραίτητη φωτογραφία

16 Ιουλ
Αθήνα [BALCONY RESTAURANT & BAR]

Zητούνται Άτομα για Service, Βοηθοί και Runner για εστιατόριο μοντέρνας ελληνικής κουζίνας στο Κουκάκι. Απαραίτητη η προϋπηρεσία και η γνώση αγγλικών. Προσφέρεται: πλήρης απασχόληση για όλο τον χρόνο, δώρα και επιδόματα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

14 Ιουλ
Αθήνα [phgasosgroup]

ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων πόρτα πόρτα και σταθερά σημεία . Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. βιογραφικά στο email: phgasosgroup@gmail.com . τηλέφωνο επικοινωνίας 2114030492. Υπεύθυνη επικοινωνίας κα Θωμαή Τσιαντάκη