19 Ιουν

Ζητούνται άτομα για το πόστο του Σέρβις και του Μπουφέ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητώ 2 Σερβιτόρες η μία πρωίκαι η άλλη βράδυκαι εναν πρωινό μπαριστα 20 με 30 χρονών απαραίτητες γνώσειςστον καφέ και προϋπηρεσία στον κλάδο της εστίασης,για...

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Αθήνα

Ο IANOS αναζητά άτομα για service για το ΙΑΝΟS CAFE στην Αθήνα, Σταδίου 24! Απαραίτητα Προσόντα: Υπευθυνότητα, αξιοπιστία, ευγένεια, προθυμία, ομαδικό πνεύμα

10 Σεπ
Αθήνα [ManDynamic]

https://www.mandynamic.grγια δωρεάν υποβολή βιογραφικών - αιτήσεων. Ζητούνται από καφετέρια στο Αιγάλεω, Αθήνα οι παρακάτω ειδικότητες 3 Barista με σχετική

25 Σεπ
Αθήνα [REDWARE ΕΕ]

Άτομα για Προώθηση Υπηρεσιών Nova Περιγραφή θέσης εργασίας: Τηλεφωνική ενημέρωση και προώθηση υπηρεσιών σταθερής τηλεφωνίας, internet και τηλεόρασης Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτοι λυκείου, ΙΕΚ, ΤΕΙ, ΑΕΙ Eπικοινωνιακές δεξιότητες και διαπραγματευτικές ικανότητες Βασικές γνώσεις Η/Υ Συνέπεια και

24 Σεπ
Αθήνα [Be Your Best]

Η Be Your Best Κέντρο Εσωτερικής – Εξωτερικής Διατροφής άνοιξε τα γραφεία της στην Πετρούπολη Αττικής. Αναζητούμε 2 κοπέλες εμφανίσημες για συνεργασία από 20 έως 35 ετών. Το βιογραφικό δεν κρίνεται απαραίτητο. Δεν θα υπάρξει δωρεάν πρακτική. Πληροφορίες για την φύση της εργασίας κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας. Θα προηγηθεί συνέντευξη με τις ενδιαφερόμενες και αξιολόγηση. Υπεύθυνος αξιολόγησης: Πατεράκης Γεώργιος 6974813873

21 Σεπ
Αθήνα [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό