20 Ιουν

Υπεύθυνος Έργου - Αττική

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπεύθυνος Έργου Μεγάλη εταιρία που δραστηριοποιείται στο πεδίο των περιβαλλοντικών έργων (διαχείρισης απορριμμάτων - ανακύκλωσης), ενδιαφέρεται να προσλάβει άμεσα Υπεύθυνο Έργου για την δραστηριότητά της στην Ελλάδα με έδρα την Αττική. Ο ρόλος: Παρακολουθεί έργα της Αττικής αλλά και άλλων...

Σχετικες Αγγελιες

24 Σεπ
Πανελλήνια [ΕΚΕΦΕ «Δημόκριτος»]

e-mail: s.zafeiris@gel.demokritos.gr Αγ. Παρασκευή, 24-9-2018 Αρ. Πρωτ. 015/2018-2747 Προκήρυξη Θέμα: Προκήρυξη για την πρόσληψη επιστημονικού συνεργάτη με σύμβαση εργασίας ορισμένου χρόνου για την εκτέλεση του προγράμματος / έργου με τίτλο «Υποστήριξη Γραφείου Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης» – Φορέας Χρηματοδότησης:

24 Σεπ

e-mail: s.zafeiris@gel.demokritos.gr Αγ. Παρασκευή, 24-9-2018 Αρ. Πρωτ. 015/2018-2745 Προκήρυξη Θέμα: Προκήρυξη για την πρόσληψη επιστημονικών συνεργατών με σύμβαση εργασίας ορισμένου χρόνου για την εκτέλεση του προγράμματος / έργου με τίτλο «Υποστήριξη Λειτουργίας ΕΛΚΕ» (Ε-10467) – Φορέας Χρηματοδότησης: ΕΚΕΦΕ

24 Σεπ
Πανελλήνια [Ιατρικό Διαγνωστικό Κέντρο]

Ιατρικό διαγνωστικό κέντρο ζητά Υπεύθυνο Κλινικής Χημείας βιοχημικό ή βιολόγο με διδακτορικό δίπλωμα και τριετή προϋπηρεσία σε εργαστήριο κλινικής χημείας. Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να έχει: Ηλικία έως 30 ετών Ευχέρεια επικοινωνίας Άριστη γνώση αγγλικών Προσφέρονται ανταγωνιστικές

24 Σεπ
Πανελλήνια [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στον χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης βιομηχανικής μονάδας: Εργάτες για το τμήμα Παραγωγής/Συσκευασίας Έδρα: Ταύρος (Αθήνα) (23358D) Προσόντα: Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε μονάδες

24 Σεπ
Ανατολικής Αττικής [ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΡΟΛΑ]

Η Α. Γερολυμάτος A.E. βιομηχανία παραγωγής ρολών και γκαραζοπορτών με έδρα τον Αυλώνα Αττικής αναζητεί: Υπεύθυνο Παραγωγής (κωδ: 2) Aπαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 έτη σε μεταλλουργία, μεταποιητικό κλάδο Καλή γνώση αγγλικών Επιθυμητή η διαμονή πλησίον της έδρας της εταιρίας