20 Ιουν

Βοηθός Λογιστή

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία ΠΡΟΤΑΣΙΣ Α.Ε. αναζητά για το τμήμα του λογιστηρίου Βοηθό Λογιστή Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τα παρακάτω: Κάτοχοι πτυχίου ΤΕΙ λογιστικής Γνώστες της αγγλικής γλώσσας Γνώστες του πακέτου Office (Word, Excel, Outlook κ.λπ.) Γνώστες λογιστικού προγράμματος (επιθυμητή η γνώση...

Σχετικες Αγγελιες

24 Σεπ
Πανελλήνια [Μεγάλος τουριστικός οργανισμός]

Ζητείται Βοηθός Λογιστή από μεγάλο τουριστικό οργανισμό, με γνώσεις λογιστικής και προϋπηρεσία σε λογιστήριο, κατά προτίμηση τουριστικού γραφείου (γνώση TRAVEL FORCE) για πλήρη απασχόληση [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

20 Σεπ
Πανελλήνια [MARKET IN ΑΕΒΕ]

Ο όμιλος MARKET IN αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για την κάλυψη της παρακάτω θέσης εργασίας. Βοηθός Λογιστή (AC 07/18) Προφίλ υποψηφίου: Πτυχιούχος Α.Ε.Ι. – Τ.Ε.Ι. Οικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης Επαγγελματική προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 έτη σε βιβλία Γ’ κατηγορίας Πολύ καλή γνώση του λογιστικού

19 Σεπ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Έχεις εργαστεί 1-3 χρόνια ως βοηθός λογιστή σε γραφείο ή σε οργανωμένο λογιστήριο εταιρείας και ψάχνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου; Επιθυμείς να μπεις σε εταιρεία εμπορίας νέων τεχνολογιών με μεγάλες προοπτικές εξέλιξης; Τότε, αν διαθέτεις τα παρακάτω, περιμένουμε την αίτησή σου! Παροχές: Η

21 Σεπ
Πανελλήνια [ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΑΕ]

Η ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΑΕ με ηγετική θέση στην Ελληνική αγορά, και με ταχύτατα αναπτυσσόμενο δίκτυο πωλήσεων σε όλη την Ευρώπη, αναπτύσσει, εμπορεύεται και διακινεί τα πιο δυνατά Βrands βιομηχανικών εργαλείων. Έχοντας εξωστρεφή χαρακτήρα, στοχεύει να γίνει ένας από τους πρωταγωνιστές στο τομέα των

19 Σεπ
Πανελλήνια [TRENKWALDER HELLAS SA]

Βοηθός Λογιστή Tμήματος HR Η εταιρία Trenkwalder Hellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των HR υπηρεσιών, αναζητά υπάλληλο διαχείρισης προσωπικού για τον συντονισμό και την εύρυθμη λειτουργία του τμήματος HR. Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος Διοίκησης Επιχειρήσεων /