20 Ιουν

Βοηθός Λογιστή

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία ΠΡΟΤΑΣΙΣ Α.Ε. αναζητά για το τμήμα του λογιστηρίου Βοηθό Λογιστή Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τα παρακάτω: Κάτοχοι πτυχίου ΤΕΙ λογιστικής Γνώστες της αγγλικής γλώσσας Γνώστες του πακέτου Office (Word, Excel, Outlook κ.λπ.) Γνώστες λογιστικού προγράμματος (επιθυμητή η γνώση...

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουλ
Πανελλήνια [Ανώνυμη Εμπορική Εταιρεία ]

Ανώνυμη εμπορική εταιρία με ηγετική θέση στον κλάδο των εργαλείων με ταχέως αναπτυσσόμενο κύκλο εργασιών, με βαθιά γνώση στο σχεδιασμό και την κατασκευή των εργαλείων και πολύ ισχυρό group εμπορικών σημάτων, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της: Βοηθός Λογιστή /τριας   Απαραίτητα προσόντα:

09 Ιουλ
Πανελλήνια [MAYOR MON REPOS PALACE ]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει στα κεντρικά γραφεία της στην Αθήνα επαγγελματίες για τη θέση: Βοηθός Λογιστή Βασικές αρμοδιότητες: Καθημερινή καταχώριση και διεκπεραίωση τραπεζικών εργασιών Συμφωνίες τραπεζών / ταμείων Αρχειοθέτηση και βασικές καταχωρίσεις

27 Ιουν
Πανελλήνια [MANPOWER]

Βοηθός Λογιστή (Κωδικός GREC300007) Η ManpowerGroup, αναζητά βοηθό λογιστή για την υποστήριξη των συνεχώς αυξανόμενων επιχειρησιακών αναγκών της, με έδρα τα κεντρικά μας γραφεία στην Αθήνα. Ο ρόλος: Επικοινωνία με προμηθευτές Αρχειοθέτηση και οργάνωση γραφείου Υπεύθυνος για καταχωρήσεις πληρωτέων

21 Ιουν
Πανελλήνια [Όμιλος Εταιριών]

Ζητείται Βοηθός Λογιστή από όμιλο εταιριών. Καθήκοντα θέσης: Διαχείριση πελατών και προμηθευτών Καταχωρήσεις παραστατικών Διαχείριση εμπορικών συμφωνιών (επικοινωνία με προμηθευτές, κτλ.) Σύνταξη των μηνιαίων και ετήσιων λογαριασμών Reporting Συνεργασία με τράπεζες Γενικές εργασίες

18 Ιουν
Πανελλήνια [Λογιστική εταιρία]

Ζητείται από λογιστική εταιρία: Βοηθός Λογιστή / Λογίστρια Απαραίτητες προϋποθέσεις: Έως 5 χρόνια προϋπηρεσία maximum Πτυχίο λογιστικής σχολής Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]