20 Ιουν

Εργασία στην Χαλκιδικη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προσφέρουμε υπεύθυνα ΑΜΕΣΑ εργασία γαι καμάριερες, λαντζιερες, σερβιτοροι, πμουφε(κουζίνα) για ΧΑΛΚΙΔΙΚΉ.
Κ-α Γαλήνη, γραφείο "Prestije-Sandanski", 6948 500 378, 2314 005 727, 2314 005 727, 00359 877522550

Telephone
Χανλαρίδου Γαλήνη

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται: Εργάτες Εργαστηρίου για το κατάστημα στην Καλλιθέα Χαλκιδικής κατά την τουριστική σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 40 ετών Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Επαγγελματική συμπεριφορά και πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας Ευελιξία ωραρίου

13 Ιουλ

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται Προσωπικό για Μπουφέ στο κατάστημα στην Καλλιθέα Χαλκιδικής κατά την τουριστική σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών, επιθυμητή η γνώση της ρωσικής γλώσσας Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Επαγγελματική

13 Ιουλ

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται: Γυναίκες για Λάντζα στο κατάστημα στην Καλλιθέα Χαλκιδικής κατά την τουριστική σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 50 ετών Επαγγελματική συμπεριφορά Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Διαμονή Άριστο

12 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

https://www.mandynamic.gr για Υποβολή Βιογραφικών-Αιτήσεις Ζητείται Μαγείρισσα-Βοηθός Κουζίνας σε παραλιακό καφέ-μπαρ-εστιατόριο στην Βουρβουρού, Χαλκιδική. Μακαρονάδες, Burgrers, Σαλάτες, Πατάτες. Παρέχεται διαμονή. Απαραίτητη προϋπηρεσία και τήρηση υγιεινής . τηλ. 2381100600 Δε-Πα 08.00-16.00

06 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Σταμάτης]

Ζητούνται άτομα για εργασία στη Γερμανία σε γαστρονομικές επιχειρήσεις.Όσοι θέλουν να αποκατασταθούν επαγγελματικά μπορούν να επικοινωνήσουν με το γραφείο μας στα παρακάτω τηλέφωνα 6972038360 και 004917641238270