06 Σεπ

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ SPORTS CAFE

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ SPORTS CAFE ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ ΛΟΓΩ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ Κ. ΑΝΤΩΝΗΣ 6934 062957

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

24 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΧΡΗΣΤΟΣ]

Πιτσαρία πωλείται στην περιοχή Λ. Στρατού Θεσ/νίκη με έτοιμη ενεργή πελατεία σε ντελίβερι Μόνο σοβαρές προτάσεις Ώρες επικοινωνίας 17:00-19:00 τηλ. 6974 901808 Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

03 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ]

ΜΠΟΥΦΕΤΖΗΣ Αρμοδιότητες: ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΦΕ, ΠΩΛΗΣΗ ΠΙΤΩΝ, ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΦΕΔΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ Η εταιρία προσφέρει:

31 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Θόδωρος]

Tο FOCUS cafe - bar ζητά κοπέλα ηλικίας 20 έως 30 ετών για bar και service. Βραδυνή βάρδια (χρειάζεται μεταφορικό) Η Γνώση καλών Ελληνικών και γνώση Αγγλικών είναι απαραίτητες Η Σχετική εργασιακή εμπειρία ειναι επιθυμητή, ωστόσο όχι απαραίτητη Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες, να στέλνουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο focusoreokastro@gmail.com ή να καλούν στο 2310 696128 μετά τις 6 το απόγευμα.

25 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Σύμβουλοι Πωλήσεων - Θεσσαλονίκη Από την Premier Sale, αποκλειστικό συνεργάτη Wind, ζητούνται εκπρόσωποι κινητής και σταθερής τηλεφωνίας για την κάλυψη θέσεων σε call center στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Προσόντα: Απολυτήριο λυκείου Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία Προσαρμοστικότητα - εξοικείωση σε

25 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ACCESS]

Ελληνική εταιρία ενδυμάτων με δυναμική παρουσία στον χώρο και συνεχώς αναπτυσσόμενο δίκτυο, επιθυμεί να προσλάβει για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη: Υπάλληλο Αποθήκης Περιγραφή θέσης: Διεκπεραιώνει τις διαδικασίες φόρτωσης / εκφόρτωσης τηρώντας τους κανόνες ασφάλειας Διεκπεραιώνει