20 Ιουν

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ SPORTS CAFE

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ SPORTS CAFE ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ ΛΟΓΩ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ Κ. ΑΝΤΩΝΗΣ 6934 062957

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

05 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

3 Σερβιτόροι-ες, 1 Τεχνίτη κρέπας - βοηθό κουζίνας,cafe-Beach Bar,Νικήτη,Χαλκιδική Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία τουλάχιστον 1 έτος πάνω σε σέρβις Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Μισθό, Ασφάλιση, Επιδόματα, Δώρα, Διαμονή, Διατροφή

05 Ιουλ

Σερβιτόροι-ες, cafe-Beach Bar,Σάρτη,Χαλκιδική Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: από 18-32 ετών, τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία σε σέρβις Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:διαμονή, διατροφή, ασφάλιση,μισθό, επιδόματα, δώρα

19 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Alex]

Ζητείται νέος/α εως 25 για εργασία σε Internet Cafe - Bar στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Με όρεξη για δουλειά και άριστη γνώση υπολογιστών. Οργάνωση, άνεση στην επικοινωνία, ευχάριστος & δημιουργικός χαρακτήρας. Θα εκτιμηθούν: γνώσεις gaming (κυρίως PC), προϋπηρεσία, γνώση παραγωγής καφέ-ροφημάτων. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενο/ες να αποστείλουν το βιογραφικό τους και προαιρετικά με επισυναπτόμενη πρόσφατη φωτογραφία στο email: alexisnik36@outlook.com

18 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Υπεύθυνος-η Ομάδας Αποθήκης στη Σίνδο Θεσσαλονίκης Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον

18 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μία πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 18 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Πωλητή / Πωλήτρια στην ανατολική Θεσσαλονίκη. Προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη